Czy wiesz jak wyłączyć reklamy

Czy wiesz jak wyłączyć reklamy? FireFox | Chrome | IE | Opera

Marketing i reklama to nieustanny wyścig. Firmy ścigają się między sobą, próbując jednocześnie wyprzedzić o krok konsumentów.

Ci z kolei chcą mieć święty spokój i wysoką jakość oferowanych dóbr.

Często nie zdają sobie nawet sprawy, że uczestniczą w wyścigu po jego obu stronach.

Z pewnością natykasz się na setki reklam, szczególnie jeśli surfujesz po sieci. Jeśli nie chronisz się przed nimi mogą stać się prawdziwym utrapieniem. Dlaczego tego po prostu nie zakazano? Możesz nawet nie zdawać sobie sprawy, że taki zakaz dotknąłby również Ciebie. Dlatego wszyscy musimy udawać, że reklamy są w porządku, a jednocześnie odgradzać się od nich możliwie szczelnie. Zwłaszcza tam gdzie występują w ogromnym nadmiarze.


Kto się reklamuje?

Zanim zaczniesz się denerwować na to, że wszędzie atakują Cię reklamy, odpowiedz sobie skąd czerpiesz środki na swoje utrzymanie. Jeśli prowadzisz prywatną firmę, musisz się reklamować, docierać do odbiorców, którzy nawet nie wiedzą o twoim istnieniu. Kiedy pracujesz dla kogoś, to firma, która Cie zatrudnia się reklamuje, a gdyby tego nie robiła, musiałaby Cię zwolnić. Nawet jeśli działasz w szarej strefie, w jakiś sposób musisz dotrzeć do klienta. To właśnie marketing, reklama.
Reklamują się firmy od najmniejszych, jednoosobowych po milionowe korporacje. Co więcej robią to też państwo, jednostki samorządu terytorialnego, urzędy, służby publiczne… Reklamuje się nawet działalność niekomercyjną. Organizacje non profit, kościoły, celebryci i wiele innych grup potrzebują reklamy tak samo jak przedsiębiorstwa. Jeśli się zastanowisz, dojdziesz do wniosku, że na pewno w jakiś sposób zyskujesz na reklamie. Dlatego reklamy jest tak dużo. Pozostaje jeszcze pytanie o jej nachalność.
Ona również jest uzasadniona. Przez konsumentów, którzy wyrabiają sobie odporność na przekazy reklamowe. U asertywnych ludzi żyjących we współczesnych czasach obserwuje się zjawisko „ślepoty banerowej” czyli podświadomego pomijania każdej informacji, która wygląda jak reklama. Z każdym razem gdy ślepota banerowa obejmuje kolejny typ reklam, pojawiają się następne. I bardzo denerwują, zwłaszcza w sieci.

SPIS TREŚCI

Jak wyłączyć reklamy w przeglądarkach?

Przeglądarki internetowe, to miejsce w którym natkniesz się na najwięcej reklam. Jest ich tam więcej niż we wszystkich innych mediach razem wziętych. Niestety bardzo często utrudniają one znalezienie rzetelnej informacji.

Na szczęście są i tacy, którzy próbują walczyć z zalewem zbędnych reklam. Przygotowują darmowe aplikacje, które możesz zainstalować i zdecydowanie zmniejszyć ilość docierających do Ciebie informacji.

AdBlock Plus – Program stworzony pod kątem Mozilla Firefox i Google Chrome, ale przystosowany także do przeglądarki Opera. Ma swoje wersje dla IE i Safari, ale mają one tak małą popularność, że twórcy mogą zrezygnować z ich rozwijania. Został tak przygotowany by blokować przede wszystkim reklamy nachalne: dźwiękowe, wyskakujące okienka, reklamy ruchome (technologia flash) i podobne.

 

Nie blokuje wszystkich reklam, pozwalając tym tekstowym i statycznym pojawić się przed Twoimi oczami. To celowy zabieg twórcy, który doskonale rozumie, że reklama jest w internecie potrzebna, ale nie ta nachalna. Można powiedzieć, że obok prawodawstwa krajowego i zmian kulturowych program przyczynił się do zmniejszenia nachalności reklam w sieci.

 

Kiedy go zainstalujesz, wejdź w ustawienia i skonfiguruj. Przede wszystkim zacznij subskrybować odpowiednie filtry, optymalnie te dostosowane do stron polskich. Możesz też dodawać własne filtry – AdBlock Plus będzie sprawdzać je kolejno. Aplikacja jest bardzo lubiana, ale nie przez reklamodawców, którzy próbują pozywać twórców. Do jej drobnych wad należy to, że potrafi zablokować niektóre całkiem nie reklamowe efekty i elementy interface’u. Te musisz odblokować ręcznie. Poza tym wygląda na to, że twórcy powoli uginają się przed naciskiem Google i reklamodawców, bo z kolejnymi aktualizacjami AdBlock Plus przepuszcza coraz więcej reklam.

 

AD Muncher – Silne narzędzie do blokowania reklam, działające w środowisku Chrome, Firefox i Opera. Niestety płatne, z bezpłatnie udostępnianą wersją trialową. Uważane za kombajn w dziedzinie blokowania reklam. Jeśli wykorzystasz podstawowe ustawienia, Ad Muncher zablokuje niemal wszystkie reklamy, jakie mogłyby się pojawić na twoim ekranie. Niestety razem z nim wytnie Ci całkiem sporo przydatnych banerów, linków i odniesień. Niektórzy użytkownicy używają go razem z Ad Blockiem Plus, ale jest to zbyteczne. Raczej należałoby ograniczyć niszczycielskie zapędy Ad Munchera.

 

Anvi Ad Blocker – Mały, lekki programik, który usuwa najbardziej złośliwe reklamy – okna popup, animacje flash, witryny wymuszające kliknięcie lub podanie danych. Działa na wszystkich popularnych przeglądarkach (IE, Safari, Opera, Firefox, Chrome). Nie zablokuje wszystkiego co uznasz za reklamę, ale pozwoli uniknąć denerwowania się na najbardziej wulgarne przejawy marketingu internetowego. Za to nie popsuje Ci niczego, czego możesz faktycznie potrzebować.

 

AdFender – Kolejne przydatne narzędzie do blokowania reklam. Działa na niemal wszystkich przeglądarkach, nawet tych niszowych jak Avant, Chromium, K-Meleon, Maxthon czy SRWare Iron.
Podobnie jak inne programy tego typu, warto go skonfigurować i zacząć subskrybować odpowiednie filtry. Potem już program uaktualnia się sam. Jest darmowy, a mimo to uważany za bardzo dobrze dopasowane narzędzie do blokowania niechcianej treści. Użytkownicy, którzy ogólnie bardzo polecają AdFendera, jako jego jedyną wadę wymieniają niestabilność. Po kilku godzinach pracy, program potrafił się zawiesić. Nowsze wersje podobno zlikwidowały ten problem.

Jak wyłączyć reklamy na YouTube?Najpopularniejszy serwis pozwalający użytkownikom zamieszczać filmiki w sieci, został wykupiony prze Google i ma przynosić dochody pochodzące z reklam. Nic zatem dziwnego, że firma próbuje uniemożliwić ich blokowanie. Jest to nawet uczciwe – chcesz zobaczyć filmik za darmo, obejrzyj reklamę. Tylko, że kiedy w środku filmiku pojawia Ci się kilkunastosekundowy spot, którego nie możesz zamknąć, możesz się nieco zirytować. Można powiedzieć, że Google, które jeszcze kilka lat temu mogłoby wygrac konkurs na najbardziej przyjazną firmę internetową, dziś nieco odchodzi od pierwotnych założeń. Podobne serwisy należące do innych firm są na ogół gorzej zabezpieczone przed Ad Blockami.
Twórcy Ad Blocka Plus skonfigurowali go w taki sposób by umożliwić blokowanie reklam na YT. Możesz wyłączyć za jego pomocą sugestie, komentarze i pojawiające się dodatkowe informacje.
Możesz też wykorzystać bardzo prosty sposób, który nie wymaga instalacji żadnego programu. Wystarczy, ze kiedy zacznie się reklama, klikniesz „Odśwież” na stronie www. Nie jest to może blokowanie reklam, bo przez sekundę je widzisz, ale reklamodawca dostaje raport o tym, że reklama została obejrzana i nie naciska na to by wciskać Ci jeszcze bardziej nachalnie.

Ustawianie wyjątków

Bardzo możliwe, że dzięki reklamom funkcjonuje kilka z twoich ulubionych stron internetowych. Bez nich nie byłoby Kwejka czy Demotywatorów, nie byłoby również Smartword.pl. Każdy program, którego używasz bezpłatnie musiał być przez kogoś zakodowany, każdy artykuł napisany, a filmik nagrany. Czasami ktoś robi takie rzeczy dla dobra publicznego, ale jego zapał szybko się wyczerpuje. Autorzy i właściciele stron żyją z tego co zapłacą im reklamodawcy.
Dlatego jeśli nie lubisz za coś płacić gotówką, co jest jak najbardziej zrozumiałe, możesz zrobić to poświęcając odrobinę swojego czasu. Jeśli odblokujesz reklamy na swoich ulubionych stronach, przyczynisz się do ich utrzymania. Oczywiście zdejmij filtr tylko tam, gdzie strona nie bombarduje Cie reklamami z dźwiękiem czy zasłaniającymi pół ekranu wyskakującymi oknami. Nachalna reklama jest niegrzeczna i zdecydowanie warto przekonać reklamodawców by ją sobie odpuścili.
Wyjątki w blokowaniu reklam należą się tym stronom, dzięki którym otrzymujesz coś wartościowego, a te które szargają twoje nerwy – niech się zastanawiają dlaczego spadają im wpływy ze sprzedaży powierzchni reklamowej.

 

Czy blokować reklamy?

Reklamy są w pewnym sensie walutą. Dzięki temu, że firmy takie jak Google na nich zarabiają, mogą dać Ci za darmo przeglądarkę i sporo przydatnych programów. Gdyby reklamy w ogóle przestały docierać do odbiorców, to wszystko musiałoby być płatne. Układ jest taki, że Ty dajesz swój czas i odbierasz darmowe programy. Firmy internetowe zabierają twój czas i sprzedają go reklamodawcom za gotówkę, a tobie dają programy, filmy i muzykę. Poza tym pamiętaj, ze nie jesteś tylko po jednej stronie tej układanki. Twoja strona internetowa może zarabiać dzięki reklamom, a twoja firma w jakiś sposób musi dotrzeć do odbiorców. To przemawiałoby za nieblokowaniem reklam – w końcu lepiej obejrzeć kilkusekundowy filmik niż płacić.
Tu jednak okazuje się, że jeśli w ogóle nie chronisz się przed reklamami, zalewają Cię one nie pozwalając normalnie korzystać z sieci. I tak jest lepiej niż kilka lat temu, gdy pojawiła się moda na reklamy dźwiękowe. To może irytować i wydawać się zbyt dużym kosztem.
W masowej skali, do kogoś reklamy muszą docierać. Niekoniecznie do Ciebie, ale pamiętaj, że w ten sposób myślą miliony ludzi. Jeśli wszyscy obwarują się oprogramowaniem zabezpieczającym, reklamodawcy będą musieli znaleźć nowy sposób na dotarcie do potencjalnych klientów. Właściciele stron internetowych mogą też zabezpieczać się kontrprogramami, które wykrywają u Ciebie Ad Blocki i nie pozwalają wyświetlić zawartości strony jeśli nie wyłączysz filtra dotyczącego ich reklam.
Jak zwykle musisz poszukać kompromisu między skrajnymi opcjami. Jeśli zabezpieczysz się przed wyjątkowo uciążliwymi reklamami, ale niektórym pozwolisz dotrzeć do swojego ekranu, wszystkie strony przystaną na takie rozwiązanie.
Jeśli nie zabezpieczysz się wcale, zaleją Cię internetowe śmieci, jeśli zbyt dobrze – ktoś wynajdzie nowy sposób jak podetknąć ci je pod nos.

Dlatego pamiętaj, ze w pytaniu jak wyłączyć reklamy, chodzi o coś więcej.

Jak wyłączyć reklamy w taki sposób, by reklamodawcy uważali je wciąż za dobrą inwestycję i płacili właścicielom serwisów internetowych za dostarczanie Ci darmowych udogodnień.

Reklamy, jeden z najbardziej upowszechnionych sposobów spieniężenia ruchu znajdującego się na danej witrynie internetowej. Czy istnieją w tej dziedzinie jeszcze jakieś granice? Czy reklamy muszą być tak uciążliwe?

Przykład? Korzystałem z kinomaniak.tv, już nie korzystam. Wyznaję, bowiem prostą zasadę, że za solidnie wykonaną pracę, chcę się odwdzięczyć czyt. wynagrodzić. Co przez to rozumiem? Jeśli znajdę konkretny poradnik z obszerną informacją, film, który imponuje jakością przekazu, chcę świadomie podjąć akcję i kliknąć w reklamę.

Jestem, więc doskonałym klientem,odbiorcą, jednak wyznaję pewne zasady i się nimi kieruję.

Jeśli wchodzę na stronę i na dzień dobry na moim ekranie pojawia się ogromna, kolorowa, migająca reklama przykładowo – pasty do zębów, której zamknąć nie jestem w stanie, mówię  – nie, dzięki.

Jeśli automatycznie otwiera mi się kilka nowych okien w przeglądarce(kinomaniak), mówię – nie,dzięki. Świadomie wybieram, trudną, ciężką, bolesną drogę użytkownika bez AdBlock’a (wtyczka do usuwania reklam).

Rozumiem Cię wszechpotężny użytkowniku, jeśli szukasz informacji na temat tego jak wyłączyć reklamy. Jest to całkowcie naturalne i w zupełności nie dziwię Ci się, że masz dosyć.

Skoro znasz to wykańczające uczucie, przedstawię Ci sposób w jaki skutecznie pozbyć się reklam, trafiłeś w odpowiednie miejsce.Pamiętaj, że wybierając ten styl surfowania w internecie odcinasz całkowicie zyski swoich ulubionych witryn internetowych.Jeśli chcesz wobec tych stron być wporządku, zawsze możesz skorzystać z reguły wyjątków, przejdźmy do rozwiązania problemu – jak wyłączyć reklamy. Przedstawiam obszerny, przewodnik na temat tego jak wyłączyć reklamy w czterech najpopularniejszych przeglądarkach internetowych :

Jak wyłączyć reklamy w Google Chrome?

Jak wyłączyć reklamy w Google Chrome?
Created by Danilo Rizzuti

Google Chrome podbił serca użytkowników swoją niesamowitą prędkością wczytywania stron. Podbił również moje serce, nawet wcześniej, kiedy wtyczka Adblock Plus nie była jeszcze dostępna dla Chrome’a. Obecnie już jest i realizacja celu – Jak wyłączyć reklamy – sprowadza się do zainstalowania dwóch rozszerzeń, jakimi są :

Rozszerzenia stają się coraz bardziej popularne ( 15 milionów użytkowników w sieci) i służą do prostego celu jakim jest blokowanie agresywnych, niechcianych reklam w internecie. Dokładnie taką samą funkcję pełni Adblock Plus, jednak specjalizuje się on głównie w różnego typu banerach, video reklamach znajdujących się na popularnych YouTube, bądź Facebook’u. Stale aktualizowane rozszerzenia zapewniają komfort podczas surfowania w internecie, nie dziwię się, więc, że w tak krótkim czasie zdobyły uznanie wśród milionów użytkowników.

Szkoda, że tracą na tym właściciele niszowych serwisów, które starają się zdobyć fundusze na utrzymanie swoich serwerów, 
w zamian za udzielenie pomocy bądź cennej, konkretnej informacji.

Jak wyłączyć reklamy? – Instalacja AdBlock’a dla Google Chrome

 • Skorzystaj z tego link’a – AdBlock – (Najlepiej jak otworzysz go za pomocą Chrome’a.)

Następnie naciśnij przycisk – Za Darmo ( Dokładnie, ten który wskazuje strzałeczka)

Jak wyłączyć reklamy? – Instalacja AdBlock’a dla Google Chrome

Potwierdź nowe rozszerzenie – Dodaj ( Informacje na temat Aktywność dostępnej w zakładkach i kartach przeglądania, w zamian za wolność od reklam znajdujących się w internecie? – Jasne, że tak! )

Potwierdź nowe rozszerzenie – Dodaj (

Masz teraz AdBlocka! – Cudowna informacja, zawsze o tym marzyłem.

Masz teraz AdBlocka! – Cudowna informacja, zawsze o tym marzyłem.

Jeśli poprawnie zainstalowałeś to rozszerzenie ( czy można w ogóle popełnić w tym procesie jakiś błąd?) Strona na której, znajduje się AdBlock powinna przedstawiać taki komunikat.

AdBlock powinna przedstawiać taki komunikat.

Gratuluję, pierwsza instalacja rozszerzenia uwalniającego Cię od reklam w internecie za Tobą. Jeszcze tylko Adblock Plus, spokojnie za kilka minut będzie po wszystkim 😉

Jak wyłączyć reklamy? Zainstaluj Adblock Plus i ciesz się wolnością!

 • Przejdź na tą stronę – Adblock Plus ( Otwórz tą stronę przeglądarką Google Chrome – wiem, że to logicznę, ale wolę to napisać.. )

Jak wyłączyć reklamy? Zainstaluj Adblock Plus i ciesz się wolnością!

Ponownie skorzystaj z przycisku – Za Darmo ( tym razem bez strzałeczki, wydaje mi się, że to również już jest logiczne, ponieważ zostało poprzedzone przykładem wcześniejszym – beng!)

Ponownie skorzystaj z przycisku – Za Darmo

Historia lubi się powtarzać… Potwierdź po prostu, instalację nowego rozszerzenia – Dodaj

 

Potwierdź po prostu, instalację nowego rozszerzenia – Dodaj

Czy już teraz wiesz, jak wyłączyć reklamy w Google Chrome? Wystarczy kilka minut, aby zoptymalizować przeglądarkę oraz komfort surfowania w internecie. Zaskoczony, że tak szybko? Pokażę Ci jeszcze ciekawsze artykuły, które zrobią z Twojego komputera maszynę do gier, jeśli tylko poświęcisz trochę więcej czasu oraz uwagi. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź – Jak przyśpieszyć komputer? Jak przyśpieszyć internet?

Jak skutecznie zablokować reklamy w Mozilla Firefox?

 

Jak skutecznie zablokować reklamy w Mozilla Firefox?
Created by suphakit73

Mozilla Firefox słynie z możliwości rozbudowania funkcjonalności opartej głównie na instalacji dostępnych rozszerzeń. Instalacja przebiega automatycznie i działa na zasadzie jednego kliknięcia. Na pierwszy ogień w opornej walce z wiatrakami polecam standardowo AdBlock Plus, który jest znany, sprawdzony i lubiany przez miliony użytkowników. Następnym rozszerzeniem godnym uwagi jest NoScript Security Suite, który blokuje wykonywanie skryptów JavaScript i apletów Java. Czy dwa dodatkowe rozszerzenia są w stanie poradzić sobie z natłokiem wyświetlanych reklam? Przekonaj się w tym poradniku – prosto i na temat jak wyłączyć reklamy?

 • Włącz przeglądarkę Mozilla FireFox i przejdź na stronę zawierającą dodatki do programu – Adblock Plus

Włącz przeglądarkę Mozilla FireFox

Opis wstępny wtyczki mówi sam za siebie, więc nie zweklaj dłużej i skorzystaj z przycisku – Zainstaluj

 

skorzystaj z przycisku - Zainstalu

Najwyraźniej weryfikacja źródeł godnych zaufania kuleje, bo dalej przed instalacją ostrzegają, że AdBlock Plus od Eyeo GmbH jest nieznanym źródłem. 16 498 044 milionów użytkowników najwyraźniej się myli… Kliknij na okienko, poczekaj 5 sekund a następnie wykonaj taką samą czynność jak powyżej – Zainstaluj

 

jak zablokować reklamy

Jesteś posiadaczem rozszerzenia, które uwolni Cię od wszelkich, męczących migających reklam.. Zadowolony? Przetestuj w praktyce jak sprawuje się AdBlock Plus i daj znać w komentarzach, czy takiego efektu się spodziewałeś. Z natury staram się być przezorny i zawsze ubezpieczony, więc korzystam również z NoScrpit Security Suite, który w praktyce sprawuje się świetnie, więc postanowiłem opisać jak przeprowadzić instalacje tego dodatkowego rozszerzenia. Z góry mówię, że AdBlock Plus w zupełności wystarczy dla przeciętnego użytkownika surfującego kilka godzin dziennie. Jednak jeśl poruszasz się po stronach xxx (oczywiście, nie twierdzę, że tak jest w praktyce) bądź witrynach zagranicznych zawierających cd-key’e, płatne programy, torrenty itp – NoScript sprawdzi się w takim buszowaniu najlepiej. Jak wyłączyć reklamy i zabezpieczyć swojego firefox’a?

 • Przeglądarka włączona? Mam nadzieję, przejdź do – NoScrpit Security Suite

NoScrpit Security Suite

Ponownie skorzystaj z zielonego przycisku – Zainstaluj

 

Ponownie skorzystaj z zielonego przycisku – Zainstaluj

 

Ciekawe na jakiej zasadzie przyznają, które rozszerzenie jest godnym źródłem. Czy są to wyłącznie, wykonane ich produkty? Ponownie, standardowo – Zainstaluj

 • Ponownie uruchom przeglądarkę Mozilla Firefox

Gratuluje, jesteś zwarty i gotowy do poruszania się w internecie. Jeśli masz jakieś pytania, bądź napotkałeś na problemy podczas instalacji dodatkowych rozszerzeń. Opisz proszę problem w komentarzach a postaram się pomoć. Może jesteś zainteresowany dodatkową porcją wiedzy, jeśli tak to proponuję jak ustawić stronę startową. Dodatkowo opisałem ostatnio popularne przypadki zainfekowania przeglądarek internetowych m.in Delta Serach bądź Qvo6.

 

Jak pozbyć się reklam w przeglądarce internetowej Opera?

 

Jak pozbyć się reklam w przeglądarce internetowej Opera?
Created by renjith krishnan

 

Opera to przeglądarka z klasą. Łącząca wygodne  precyzję, styl oraz jakość. Interfejs jest przyjemny dla użytkownika oraz oka przeglądającego.Posiada bardzo innowacyjne rozwiązania typu Off-Road. Przyśpiesza przeglądanie stron internetowych w momencie spowolnienia łącza internetowego, bieżący zapis przeglądanych kart – Imponujące. Zresztą skoro masz zainstalowaną Operę , nie muszę tego mówić, ponieważ Ty to wszystko wiesz – to świetnie! Jestem tutaj po to, aby wyjaśnić Ci czego nie wiesz. Jak pozbyć się reklam? W tym prostym, skutecznym przewodniku znajdziesz odpowiedź na Twoje problemy.

 • Otwórz swoją przeglądarkę intenetową – Opera

Następnie przejdź na ten adres internetowy – AdBlock Plus

 

Następnie przejdź na ten adres internetowy – AdBlock Plus

Tak powinno wyglądać miejsce w którym się aktualnie znajdujesz. Wiesz co masz robić – Install for Opera

 

Wiesz co masz robić – Install for Opera

Uwielbiam potwierdzać tego rodzaju komunikaty – Zainstaluj

Właśnie zostałeś dumnym posiadaczem AdBlock’a, który skutecznie usprawni poruszanie się po sieci. Szukałeś tego rozwiązania? Sprawdziłeś w praktyce możliwości tego wspaniałego rozszerzenia? Podziel się swoim zdaniem w komentarzach.

Jak usunąć reklamy w Internet Explorer?

Wiele zostało powiedziane już na temat Internet Explorer. Wiele złego, oczywiście w przeszłości. Obecnie Microsoft intensywnie rozpoczął pracę nad tym, aby przekonać nas z powrotem do korzystania z IE. Na błędach powinno się uczyć, tak przynajmniej słyszałem w praktyce. Zresztą, nie będę odbiegał od tematu i po prostu przedstawię Ci skuteczne rozwiązanie tego jak wyłączyć reklamy w Internet Explorer, gotowy? Zaczynajmy!

 • Włącz przeglądarkę Internet Explorer. Przejdź do tej witryny – AdBlock Plus

Jak usunąć reklamy w Internet Explorer?

Jak widzisz, AdBlock Plus dba o swoich użytkowników i jest dostępny dla najpopularniejszych przeglądarek internetowych, dodatkowo również dla Android’a, jeśli ktoś jest zainteresowany.Skorzystaj z szarego przycisku – Install for Internet Explorer

Skorzystaj z szarego przycisku – Install for Internet Explorer

Zauważyłeś ten malutki żółty pasek na dole ekranu? To właśnie dzięki niemu przeprowadzimy instalację, naciśnij – Uruchom

Zauważyłeś ten malutki żółty pasek na dole ekranu?

Standardowo potwierdzenie instalacji dodatkowego oprogramowania – Install

adblock plus

 • Uruchom ponownie przeglądarkę

Skieruj wzrok ponownie na żółty pasek. Tym razem, musisz ręcznie zezwolić na to, aby Adblock Plus mógł działać. – Włącz

19

Ponownie uruchom przeglądarkę Internet Explorer.

20

 

Kilka szczerych słów, podsumowanie – jak wyłączyć reklamy?

Kilka szczerych słów, podsumowanie - jak wyłączyć reklamy?
Created by Stuart Miles

Sposób na to jak zablokować reklamy jest o wiele więcej. Istnieją programy typu ad Muncher, komendy oraz skrypty do ręcznego wdrożenia dla każdej przeglądarki z osobna. Jeśli masz problemy z instalacją Adblock’a, bądź szukasz innowacyjnego rozwiązania, pozostaw po sobie ślad w komentarzach. Być może zostaniesz inspiracją do tego, aby rozwinąć ten artykuł?

Kilka szczerych słów

Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem pomóc Ci przyjemniej poruszać się po świecie jakim jest internet. Zanim zaczniesz intensywnie surfować, pamiętaj o tym, aby odwdzięczyć się witryną, bądź serwisom internetowych, które zrobiły dla Ciebie wiele dobrego. Wszelkie wartościowe informacje, które szukasz powstają z dobrowolnej chęci autorów. Jeśli chcesz, aby mieli co włożyć do garnka na obiad, ustaw regułę, wyjątek dla blokowania reklam na swoich ulubionych stronach.

Obrazek zamieszczony poniżej przedstawia sposób w jaki tego dokonać. Wystarzy, że nacisniesz lewym przyciskiem myszy w ikonke AdBlock’a Plus a następnie wybierzesz – Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie. Oczywiście, moja strona znajdująca się w tle to czysty przykład. Nie chcę na siłe zmuszać Cię do tego jaką decyzję masz podjąć. Sam wiesz najlepiej..

21

Powodzenia Wojowniku, miło by było, jakbyś pozostawił ślad w komentarzach po sobie.

Oceń post

5 komentarzy

 1. O.M.G.!!! zrobiłam to pod Operą… i prawie popłakałam się ze szczęścia… serio 🙂 Jesteście ABSOLUTNIE TOTALNIE EXTREMALNIE NIESAMOWICI!!! Uwielbiam Was i dziękuję… bardzo, bardzo, bardzo <3

 2. Wszystko ładnie pięknie… Ale nadal nie mogę pozbyć się jednej uciążliwej reklamy. Włącza się na każdej nowo otawrtej stronie i zaraz przekierowuje na jakąś dziwną stronkę
  A tak po za tym to ABP jest super. Dzięks 🙂

  • Mam Ad Block Plusa – i nadal ruchome reklamy po bokach uniemożliwiają czytanie tekstu. Czy na to można coś poradzić?

   • Właśnie odkryłam, że klikając na ikonkę ABP, mogę wybrać konkretne elementy do zablokowania. Tak więc problem rozwiązał się sam 🙂

 3. SZ. Państwo Stanowczo odradzam wam AdBloka to jest totalne nieporozumienie ,
  już lepiej nie zaśmiecać sobie tym szitem PCta bo nie blokuje reklam
  Polecam UBlock Orygin albo Ghostery sam korzystam i mam spokój z tym syfem reklamowym

Zostaw komentarz