Ranking lodówek – Najlepsze TOP5

Kuchnia jest miejscem w domu, w którym odbywa się większość życia rodzinnego. To w niej spożywane są posiłki, czy przeprowadzane ważne rozmowy. Z kolei najważniejszym sprzętem znajdującym się w kuchni od dawna jest lodówka, nie tylko dla łakomczuchów. Aby zwrócić uwagę na najważniejsze cechy lodówki, stworzyliśmy dla Was ranking lodówek! W jej wnętrzu komfortowo możemy przechować żywność, a także napoje, czy trunki alkoholowe. Najlepsze lodówki posiadają wiele przydatnych funkcji, o których kiedyś mogliśmy jedynie pomarzyć. Jednak, aby móc w pełni swobodnie korzystać z dobrodziejstw najlepszej lodówki, konieczny jest jej odpowiedni wybór.

Dlatego nasz ranking lodówek oparliśmy o o cechy najlepszych lodówek jak: niezawodność, pobór mocy, funkcjonalność i komfort użytkowania.

Na co zwrócić uwagę kupując najlepszą lodówkę:

  • wysokość całego urządzenia – zbyt wysokie nie zmieści się w kuchni,
  • pobór energii,
  • pojemność – im więcej osób będzie korzystało z lodówki, tym większa musi być pojemność,
  • zastosowane technologie,

Ranking lodówek – Sprawdź najlepsze modele lodówek!

1

Lodówka Bosch KGN39VL31E

Lodówka Bosch KGN39VL31E idealnie spisze się w wyższych pomieszczeniach, dlatego ten model otwiera ranking lodówek. Jej wysokość wynosi aż 201cm, dlatego kuchnia, w której ją ustawisz nie może być niska. Sprzęt ten jest bardzo dobrze wyposażony. Posiada zamrażarkę umiejscowioną w dolnej części, czy jeden, ale bardzo wydajny termostat, który idealnie reguluje temperaturę w obu komorach. Standardem dziś jest technologia No Frost. Zastosowano ją również w tej lodówce, dzięki czemu rozmrażanie nie będzie konieczne, gdyż zapobiega ona powstawaniu lodu. Nie można zapomnieć o pojemności chłodziarki, ponieważ 286 litrów pozwala na przechowywanie dużych ilości zarówno jedzenia, jak i napojów.

Najtańsze oferty w sieci

2

Lodówka Liebherr No Frost SBSesf 7212

Lodówka Liebherr jest zdecydowanie niższa od swojej poprzedniczki, jednak również dobrze sprawdzi się w kuchennym wnętrzu. Urządzenie jest wyposażone zarówno w zamrażarkę, jak i chłodziarkę, jednak poszczególne komory znajdują się po przeciwnych stronach samego urządzenia, a dostępu bronią do nich osobne drzwi otwierane w przeciwne strony. Materiały zastosowane do produkcji przedstawianej przez nas lodówki zostały dobrane z najwyższą starannością, co gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne i idealną izolację od otoczenia. Warto również zaznaczyć, że sprzęt ten wyposażony jest w szereg zabezpieczeń zapobiegających zepsuciu się żywności.

Najtańsze oferty w sieci

3

Lodówka Bosch KGV36KL32

To urządzenie otwiera trzecią pozycję w rankingu lodówek! Jak swój poprzednik, również jest wyposażone w zamrażarkę umiejscowioną na dole, jest jednak ona niewielka, gdyż dysponuje jedynie 94 litrami przestrzeni. Chłodziarka jest zdecydowanie większa, jej pojemność to 215 litrów. Klasa energetyczna A++ pozwoli Ci zaoszczędzić na rachunkach dużą ilość gotówki. Przechodząc do wnętrza, nie można nie wspomnieć o bardzo starannym zagospodarowaniu powstałej przestrzeni. Każdy użytkownik tego modelu najlepszej lodówki ma do dyspozycji półkę na butelki, szufladę z kontrolą wilgotności, półki w drzwiach, czy 3 szuflady w zamrażarce i 4 w chłodziarce.

Najtańsze oferty w sieci

4

Lodówka Samsung RB31FERNBSS

Lodówka Samsung RB31FERNBSS wyróżnia się zastosowaniem pełnej technologii No Frost, którą ranking lodówek przyjął w swoim standardzie. Dzięki niej już nigdy nie spotkasz szronu, czy lodu na ściankach lodówki i zamrażarki. Roczne zużycie prądu tego modelu wynosi jedynie 172 kWh, co jest bardzo dobrym wynikiem wśród urządzeń tego typu. Niewątpliwą ciekawostką jest funkcja „Wakacje”. Uruchomienie jej przed dłuższą nieobecnością domowników skutkuje znacznie mniejszym zużyciem energii. Należy przy tym zaznaczyć, że świeżość przechowywanych produktów jest zawsze na najwyższym poziomie. Wnętrze lodówki i zamrażarki tworzą wygodne w użyciu półki wykonane ze szkła, które nie kruszy się. Dzięki temu z najlepszej lodówki Samsunga mogą korzystać również dzieci bez obaw o skaleczenie.

Najtańsze oferty w sieci

5

Lodówka Beko CSA24021

Produkt marki Beko jest zdecydowanie najtańszy w przedstawianym przez nas rankingu lodówek. Charakteryzuje się również znacznie mniejszymi możliwościami, jednak mimo to idealnie spisze się w wielu kuchniach, w tym również bardzo niskich. Mimo niewielkiej ceny, w najlepszej lodówce Beko nie zabrakło również udogodnień. Jednym z nich są diody LED zamontowane we wnętrzu zamiast standardowej żarówki. W ten sposób masz do dyspozycji niezwykle jasne światło bez powiększenia wydatków na energię. Przeznaczone na wiele produktów półki, czy rozwiązania antybakteryjne zastosowane w tym sprzęcie wciąż są traktowane jako udogodnienie, jednak powinny być niezaprzeczalnym standardem.

Najtańsze oferty w sieci

 Podsumowanie rankingu lodówek

Liderem w klasyfikacji najlepszych lodówek okazała się lodówka Bosch. W porównaniu z innymi, jest o wiele tańsza i bardziej pojemna niż pozostałe. Warta podkreślenia jest jej niezawodność w opinii użytkowników. Oczywiście Bosch jako solidna firma, nie mogłaby sobie na to pozwolić! Dlatego też, w naszym rankingu lodówek zapunktowała swoją niezawodnością i dobrym oświetleniem. Może jednak wydawać trochę hałasu, dlatego polecamy nie umiejscawiać jej w słabo wygłuszonym miejscu.

Do parametrów najlepszych lodówek, możemy zaliczyć przede wszystkim ich przydatność osobistą. Jeżeli często opuszczamy miejsce zamieszkania, warto poszukać lodówek energooszczędnych oraz lodówek z technologią No Frost. Ranking lodówek przygotowany przez wirtualny-wojownik.pl zwraca szczególną uwagę na funkcjonalność lodówek. Nasza redakcja warunkowała swój algorytm głównie poprzez niezawodność lodówek, dlatego lodówki firmy Bosch czy Samsung, zajmują wysokie pozycje w rankingu lodówek.

5/5 - (2 votes)

Zostaw komentarz