autohunter

Jak monitorować nowe aukcje allegro, OLX?

Dziś przyjrzymy się serwisowi, który umożliwia monitoring aukcji allegro, ogłoszeń OLX, Otomoto i kilku innych portali.

Do czego służy portal i jakie korzyści przynosi?

Zapewne nie raz spotkałeś się z sytuacją, kiedy poszukiwałeś ogłoszenia o ściśle określonych parametrach, ale nie był on aktualnie dostępny lub zaraz po pojawieniu się ogłoszenia był sprzedany czy niedostępny. W takich momentach wiele osób rezygnuje z dalszych poszukiwań, pojawia się nawet zrezygnowanie. Pojawiło się rozwiązanie, które pozwala na monitorowanie ogłoszeń i stron Autohunter24.pl

Czym dokładnie jest Autohunter24?

Serwis ten powstał z myślą o osobach, które poszukują produktów o jasno określonych parametrach lub osobach kupujących na aukcjach internetowych. Główną funkcją portalu jest informowanie użytkownika o pojawieniu się w sprzedaży interesujących go produktów. Skąd serwis wie, czego aktualnie poszukujesz? Swoje preferencje i filtry podajesz zaraz po stworzeniu konta użytkownika. Formularz jest bardzo dokładny, możemy wybrać nie tylko parametry produktu, ale również dokładną kategorię, w której się znajduje i serwisy, które mają być przeszukiwane. Dodatkowo serwis umożliwia otrzymywanie powiadomień ze wszystkich kategorii serwisu ogłoszeniowego.

Jak działa Autohunter24.pl?

Zasada działania portalu jest bardzo zbliżona do stron oferujących inne możliwości. W pierwszej kolejności musisz założyć konto użytkownika. W formularzu podaj wszystkie, niezbędne dane, gdyż ma to znaczenie w momencie dokonywania rozliczenia.

Następnie wybierz serwis, kategorię, a także parametry produktu, który poszukujesz. W tym momencie musisz być niezwykle dokładny, gdyż od podanych informacji zależy to, jakie oferty otrzymasz. Pamiętaj, że to, ile kryteriów wyszukiwania możesz zastosować, zależy od posiadanego przez Ciebie planu.

Gdy pojawi się ogłoszenie odpowiadające podanym kryteriom, otrzymasz powiadomienie i odnośniki do odnalezionych ogłoszeń. Informacja pojawi się zarówno w wersji desktopowej, jak i webowej aplikacji Autohunter24.

Ile kosztuje korzystanie z programu?

Do wyboru są cztery, różne planów taryfowe. Każdy z nich różni się nie tylko ceną, ale również możliwościami, jakie oferuje. Cztery spośród wszystkich opcji są płatne. Dodatkowo jedna darmowa uprawnia do trzydniowego testu, podczas którego możliwe jest wyszukiwanie za pomocą pięciu kryteriów. Warto zaznaczyć, że jest to dobra opcja, jednak, aby przekonać się o wszystkich funkcjach programu, trzeba wybrać produkt, który będzie możliwy do odnalezienia w ciągu tych trzech dni.

Najdroższe, a zarazem najlepsze plany taryfowe przeznaczone są dla osób, które regularnie dokonują zakupów w sieci, lub opierają swój biznes na zakupach internetowych. Opłaty wynoszą odpowiednio 29,99 i 39,99 zł miesięcznie. W zamian jednak otrzymujesz nie tylko pełny dostęp do wszystkich funkcjonalności programu, ale również wsparcie techniczne, czy wyszukiwanie produktów według 15 i nawet 40 kryteriów. Ponadto płatność dokonywana jest poprzez Dotpay, dlatego korzystanie możesz rozpocząć niemal natychmiast po wykonaniu przelewu.

5/5 - (2 votes)

Zostaw komentarz