Maverick 2.0 – lider wśród foteli gamingowych

Oferta sklepów sprzedających fotele gamingowe może przyprawić o ból głowy. Ilość modeli i różnorodnych rozwiązań jest przytłaczająca. Jak w takim gąszczu odnaleźć prawdziwą perełkę? Czy istnieje idealny fotel gamingowy? Przygotowaliśmy dla Was propozycję, która z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających graczy. Pro-Gamer Maverick 2.0 to zdecydowanie więcej niż tylko fotel gamingowy.

Jakie są największe zalety Pro-Gamer Maverick 2.0?

Maverick 2.0 to kwintesencja klasycznego i bardzo eleganckiego designu. Na uwagę zasługuje zróżnicowana kolorystyka zaczynająca się od stonowanej szarości, a na wyrazistej czerwieni i nieskazitelnej bieli kończąc. Kluczowym elementem, który decyduje o jakości fotela, jest komfortowe siedzisko oraz idealnie wyprofilowane oparcie. Dostosowuje się ono do pleców użytkownika, dając im optymalne podparcie i niwelując skutki wielogodzinnej gry. Odpowiednia pozycja kręgosłupa sprawia, że mięśnie pleców nie są dodatkowo obciążane. Dzięki temu nawet długie przebywanie w tej samej pozycji nie kończy się bólem pleców i sztywnością karku. Dodatkowym atutem fotela gamingowego Maverick 2.0 są poduszki z serii NEST. Jedna z nich jest umieszczona na wysokości odcinka lędźwiowego kręgosłupa, stanowiąc dla niego idealne podparcie i wymuszając prawidłową krzywiznę. Druga z poduszek pełni funkcję zagłówka i ma niebagatelny wpływ na odciążanie mięśni karku.

Do największych atutów Pro-Gamer Maverick 2.0 należy system ERGOMULTIBLOCK. Jest on rozwinięciem stosowanego wcześniej systemu TILT i umożliwia blokadę oparcia w pozycji pionowej oraz pozycjach odchylonych. To daje wręcz nieograniczone możliwości personalizacji fotela.

Co decyduje o wygodzie Maverick 2.0?

Podczas wielogodzinnej gry liczy się przede wszystkim wygoda. Dlatego fotel gamingowy Maverick 2.0 posiada wypełnienie z zimnej pianki, która wykazuje wysoką odporność na ciężar oraz ugniatanie. To sprawia, że siedzisko i oparcie są zawsze miękkie, dopasowują się do kształtu ciała, a przy tym po zakończeniu rozgrywki szybko wracają do pierwotnej formy. Pianka o wysokiej odbojności sprawia, że nawet po kilku latach intensywnego użytkowania fotel jest równie wygodny, jak pierwszego dnia po zakupie.

Dużym atutem Pro-Gamer Maverick 2.0 są podłokietniki 3D, które pozwalają na płynną regulację w trzech płaszczyznach. Jeśli dodamy do tego mechanizm wygodnej regulacji wysokości siedziska, to otrzymamy fotel umożliwiający szeroki zakres personalizacji.

Analizując zalety Maverick 2.0, warto zwrócić uwagę na niezniszczalną, stalową podstawę, która została wyposażona w gumowe kółka antypoślizgowe. Dzięki nim fotel jest jeszcze bardziej stabilny, a kontrola nad nim pełniejsza.

Wykończenie fotela skórą ekologiczną jest dopełnieniem wyjątkowości tego modelu. Miękka, przyjazna w dotyku i łatwa w czyszczeniu ekoskóra występuje w kilku wersjach kolorystycznych – białej, czerwonej i szarej.

Fotele gamingowe PRO-GAMER to gwarancja wysokiej jakości, komfortu oraz nieszablonowego designu. Pro Gamer Maverick 2.0 to elitarny model, który pozwoli Wam czerpać jeszcze więcej przyjemności z gry.

Oceń post

Zostaw komentarz