jaki telewizor - ranking

Jaki telewizor kupić? Ranking telewizorów – Najlepsze TOP5

Prezentujemy najnowszy ranking telewizorów, który pomoże Ci podjąć decyzje jaki telewizor warto kupić. Telewizor to dla wielu nie tylko urządzenie, a nawet podstawowy mebel znajdujący się w domu. To wokół telewizora często toczy się rodzinne życie. Podczas oglądania telewizji spożywane są posiłki, przeprowadzane rozmowy, a nawet często relaksujemy się oglądając swój ulubiony program. Inspirując się tym jaką rolę odgrywa telewizor w życiu codziennym, przygotowaliśmy listę najlepszych telewizorów. Szczególnie biorąc pod uwagę właśnie nasze narodowe przyzwyczajenia, powstał dla Was ranking najlepszych telewizorów. Zapraszamy do jego lektury, a być może dowiesz się jaki telewizor kupić dla siebie!

Cechy najlepszego telewizora:

  • Ekran prezentujący szczegółowy obraz.
  • Przekątna dostosowana do wymagań i pokoju.
  • Energooszczędność.
  • Smart TV wtedy, kiedy będzie użytkowane.

Na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze telewizora?

1. Jaki ekran?

Odpowiednie wybranie telewizora pod względem parametrów ekranu jest niezwykle ważne. To podstawowy element każdego odbiornika, dlatego powinien być dobrany w taki sposób, aby użytkowanie go byłą czystą przyjemnością.

Obecnie większość nowoczesnych telewizorów wyposażona jest w matryce wyświetlające obraz w rozdzielczości FullHD. Taki też sprzęt z czystym sumieniem polecamy. Przy szczegółowości tego typu obraz będzie należycie ostry, zobaczysz wszystkie szczegóły filmu bądź gry, a co za tym idzie – inwestycja nie pójdzie na marne.

2. Przekątna w telewizorze

Z doborem odpowiedniej przekątnej ekranu telewizora, wciąż wiele osób ma niestety problem. Po ustawieniu telewizora w pokoju najczęściej okazuje się, że jest on zbyt mały lub zbyt duży. Aby temu zapobiec dobrze jest dokonać dokładnych pomiarów pokoju, a także wcześniej przygotować najlepsze miejsce dla telewizora. Dzięki temu porównując wymiary, łatwo wywnioskujesz, czy dane urządzenie będzie odpowiednie do Twojego pokoju.

Ogólnie zalecamy, aby kupić telewizor o proporcjonalnej wielkości przekątnej względem pokoju. Oznacza to, że do małego pokoju kupujemy mniejszy telewizor, a do większego, analogicznie większy.

3. Czy najlepszy telewizor jest energooszczędny? – Jaki telewizor kupić.

Najlepszy telewizor, który ustawisz w swoim pokoju, powinien charakteryzować się zużyciem energii na akceptowalnym przez Ciebie poziomie. Jeśli jesteś gotowy na to, aby Twoje rachunki za prąd delikatnie wzrosły, możesz dokonać zakupu sprzętu, który potrzebuje znacznie więcej energii. W przeciwnym przypadku zalecamy wybór najlepszego telewizora o klasie energetycznej A++ lub wyższej.

4. Kiedy warto zainteresować się Smart TV? – Telewizory na 2018 rok.

Smart TV, czyli dodatkowa usługa pozwalająca na korzystanie z Internetu i aplikacji w ramach oprogramowania dostarczanego wraz z telewizorem nie jest potrzebna wtedy, gdy jedynym zadaniem urządzenia będzie odbiór sygnału telewizyjnego. Wtedy kupno telewizora Smart TV to tylko zbędny wydatek.

Z kolei, gdy masz możliwość podłączenia telewizora do Internetu i wiesz, że dostarczane przez producenta aplikacje Cię interesują – kup najlepszy telewizor Smart TV. Z powodzeniem wykorzystasz wiele jego możliwości i nie będziesz mieć świadomości, że dokonałeś nietrafionego zakupu.

Ranking telewizorów w 2018 roku – Lista najlepszych telewizorów.

Prezentujemy TOP5 telewizorów jakich kupić w 2018 roku o różnych przedziałach cenowych m.in: Telewizor 32 cale, Najlepszy telewizor do 1500 zł, Najlepszy telewizor 4K, Telewizor 50 cali oraz najlepszy telewizor z funkcją Smart TV.


1

Najlepszy telewizor 32 cale – LED Samsung UE32J5200

Opisywany przez nas telewizor znajdzie swoje zastosowanie jeśli zastanawiamy się jaki telewizor kupić dla niewielkich pomieszczeń, gdzie zbyt duży odbiornik nie będzie zwyczajnie pasował. Sprzęt ten, oprócz wspomnianej przekątnej, charakteryzuje również dobra klasa energetyczna, obecność technologii Smart TV, a także rozdzielczość FullHD. Ponadto ekran podświetlany jest przy użyciu diod LED, co gwarantuje nie tylko niskie zużycie energii, ale również nasza porównywarka telewizorów Samsung wykazuje bardzo dobre odwzorowanie barw i kontrast na wysokim poziomie.

Najtańsze oferty w sieci

Cena: około 1000 zł.


2

Jaki Telewizor kupić do 1500 zł? – LED Samsung UE40M5002

Jako telewizor do 1500 zł ponownie polecamy produkt Samsunga z tą różnicą, że w tym przypadku przekątna telewizora wynosi 40 cali. Model ten jest nie tylko większy, ale także znacznie lepiej wyposażony dzięki czemu otwiera ranking telewizorów 40 cali. Co prawda nie posiada technologii Smart TV, jednak funkcje, jakie oferuje, przypadną do gustu wielbicielom krystalicznie czystego obrazu i brzmienia. Za wyświetlanie odpowiada ekran FullHD podświetlany diodami LED, a głos wydobywa się z dwóch głośników stereo wspieranych wieloma technologiami poprawiającymi wrażenia audio.

Najtańsze oferty w sieci

Cena: około 1500 zł


3

TV LED LG 49UJ6307 – topowy telewizor 4K

Jeśli rozdzielczość FullHD jest dla Ciebie niewystarczająca – postaw na 4K. Niewątpliwym liderem w kwestii produkcji najlepszych telewizorów korzystających z tej technologii jest LG, który otwiera nasz ranking telewizorów 4K, ze swoim produktem 49UH603V. Już na wstępie każdy odniesie wrażenie, że konstrukcja ta nie powstała przez przypadek. Przekątna 49 cali, podświetlenie diodami LED i właśnie 4K sprawiają, że niemal zawsze będziesz mógł oglądać należycie ostry obraz. Ponadto dzięki oprogramowaniu WebOS 3.0 skorzystasz ze swoich ulubionych aplikacji.

Najtańsze oferty w sieci

Cena: około 2000 zł.


4

Najlepszy telewizor 50 cali – TV LED Samsung UE50KU6000

Model ten skierowany jest do użytkowników, którzy za punkt honoru stawiają sobie posiadanie najwyższej jakości telewizora – Samsung. Na uwagę zasługuje nie tylko przekątna, ale również wiele, innych możliwości, jakie posiada ten sprzęt. Na pierwszym miejscu warto zaznaczyć, że ekran nie tylko pozwala osiągnąć rozdzielczość 4K, ale jest podświetlany diodami LED. Dodatkowo telewizor Samsunga został wyposażony w wiele technologii optymalizujących jakość obrazu. Z tego względu otwiera ranking telewizorów 50 cali! Urządzenie to wyróżnia obecność 3 złącz USB i możliwość nagrywania obrazu na dysk zewnętrzny.

Najtańsze oferty w sieci

Cena: 2400 zł.


5

Jaki telewizor kupić ze Smart TV? Samsung UE49K6300AWXXH – Najlepszy telewizor

Przyszedł czas na podsumowanie naszego rankingu najlepszych telewizorów. Zestawienie zamykamy najlepszym telewizorem Smart TV – Samsungiem UE49K6300AWXXH. Model ten ma ekran o przekątnej 49 cali zdolny wyświetlać obraz w rozdzielczości FullHD w wielu, różnorodnych formatach. Opcja ta jest niezwykle istotna w tym przypadku, ponieważ opisywany przez nas telewizor Samsunga ma aż 3 złącza USB. Nie zabrakło również miejsca dla technologii Bluetooth, Dolby Digital Plus, czy Wi-Fi Direct.

Najtańsze oferty w sieci

Cena: około 2500 zł.

W artykule znajdziesz informacje:

  • jaki telewizor kupić?
  • ranking telewizorów
  • lista najlepszych telewizorów
  • jaki telewizor kupić lg czy samsung
4.1/5 - (7 votes)

Jeden komentarz

  1. A co powiecie o tej technologii 4K? Bo coraz więcej znajomych się na to decyduje ale sam nie wiem, w sumie u mnie telewizor to i tak głownie słyży do grania na konsoli. Teraz nawet wymieniłem swoją w media exeprt na 4K i jeszcze dosałem bonik to dobrałem grę i eelegansio 😀

Zostaw komentarz