Jaki hosting dla WordPressa?

Do najpowszechniej wykorzystywanych systemów przeznaczonych do administrowania treścią zalicza się popularnego WordPress’a. Z danych statystycznych wynika, iż za jego pośrednictwem zarządzanych jest przeszło trzydzieści procent wszystkich dostępnych stron internetowych. O tak rozległej skali jego zastosowania przesądza zwłaszcza rozmaitość szablonów, wielorakość dodatków, a także prostota użytkowania. By jednak Twoja wirtualna wizytówka, także i ta oparta na wspomnianym WordPress, działała bez zarzutów, zachęcając internautów do częstego jej odwiedzania, konieczne okazuje się zadbanie o właściwy hosting.

Limity

Nierzadko zdarza się, że firmy proponujące hostingi przewidują pewne ograniczenia, co w przypadku dużych zasobów typu nagrania video bądź zdjęcia, niestety stanowi poważny kłopot, dlatego też bardzo ważne okazuje się dokładne sprawdzenie miejsca na dysku. Czasem hostingodawcy wprowadzają limit ilości plików na serwerze. Warto zatem wybierać wyłącznie sprawdzone oferty, w tym koncentrować się konkretnie na hostingu stworzonym pod WordPress. Linuxpl.com proponuje tego typu linię, która jest specjalnie zrobiona pod omawiany system, gwarantując skuteczność oraz pełne bezpieczeństwo.

Transfer

W przypadku tego parametru technicznego zdecydowanie warto kierować się prostą zasadą – im wyższy transfer, tym większe grono użytkowników ma sposobność surfowania po stronie, bez negatywnego wpływu na tempo ładowania się witryny, czy trudności z jej stabilnością. Wybierając przykładowo hosting WordPress od Linuxpl.com, mamy pewność, iż nie ma się co obawiać o brak efektywności, gdyż wspomniana wcześniej linia specjalna cechuje się nawet 67 razy lepszą wydajnością niż zwykły hosting!

Kopie bezpieczeństwa

Na wszelki wypadek zawsze przyda się kopia bezpieczeństwa, o którą dobra firma hostingowa również powinna zadbać po to, aby zapewnić klientowi maksymalną ochronę w razie ewentualnych trudności z użytkowaniem strony, czy też awariami. W takich sytuacjach istotna okazuje się możliwość przywrócenia ostatniej stabilnej wersji strony.

Wsparcie techniczne

Solidny usługodawca, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających, proponuje pomoc techniczną przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Usterki, które mogą klienta korzystającego z hostingu kosztować naprawdę słono, pojawiają się przecież o każdej porze dnia i nocy, więc jak mówi popularne powiedzenie- przezorny zawsze ubezpieczony.

Oceń post

Zostaw komentarz