gry-na-tablet

Najlepsze Darmowe Gry Na Tablet – Popularne Gry 2016

Tablety zyskują coraz większą popularność i sprawiają, że sprzedaż komputerów stacjonarnych i laptopów systematycznie spada.

Nie ma się czemu dziwić, gdyż niewielki tablet nie ustępuje pod względem funkcjonalności większym jednostkom, a jest bardzo poręczny i wygodny w obsłudze. Ponadto, dzięki niezawodnemu systemowi Android 4.0, obsługa takich urządzeń jest intuicyjna i bardzo łatwo się jej nauczyć.

Można także korzystać z mnóstwa ciekawych aplikacji, z których największym wzięciem cieszą się darmowe gry na android 4.0. Które z nich są najciekawsze?

Generalnie zależy to oczywiście od upodobań użytkownika, ale można je podzielić na kilka kategorii


Wspaniałe Gry Na Tablet – Rozwijaj Się I Poznaj Gry Logiczne Godne Uwagi

Wspaniałe Gry Na Tablet  Rozwijaj Się I Poznaj Gry Logiczne Godne Uwagi

Są to gry na tablet, które wymagają sporego wysiłku umysłowego i zapewniają naprawdę świetną rozrywkę. Naturalnie nie każdy musi je lubić, ale warto choć raz spróbować zagrać w którąś z nich, aby przekonać się, że warto poświęcić im trochę uwagi. Spośród wielu dostępnych na rynku wybraliśmy kilka, które zapewniają naprawdę fantastyczna zabawę. Oto one.

Makao LITE

Makao to jedna z najbardziej znanych karcianych gier, która ma mnóstwo fanów. Teraz można ją mieć za darmo w swoim tablecie. Gra pozwala zmierzyć się z czterema przeciwnikami i zapewnia świetną rozrywkę w każdej wolnej chwili. Aby wygrać na pewno przyda się nie tylko logiczne myślenie, ale i odrobina szczęścia. Wielość opcji i konfiguracji sprawia, że gra szybko się nie znudzi, więc warto mieć ją w swoim tablecie.

100 Krypty

Ta niezwykle wciągająca gra logiczna zapewnia mnóstwo niespodzianek i zachwyca doskonałą grafiką. Za każdymi drzwiami czekają nowe zagadki i łamigłówki, więc nie sposób się nudzić. Dla odprężenia można do czasu do czasu zagrać w minipuzzle, a wszystkie zadania mają wiele poziomów trudności, więc można je dostosować do swoich preferencji.


Run Jail

Celem tej gry jest znalezienie wyjścia z lochów, które obfitują w różnorodne pułapki i inne niespodzianki. Dzięki 63 etapom oraz 3 etapom dodatkowym zabawa jest naprawdę długa i szybko się nie znudzi. Jest to gierka bez ograniczeń wiekowych, a sterowanie w niej nie przysparza żadnych trudności.

Sea Battle

Znana przez wszystkich gra w okręty ma swoją nowoczesną odsłonę w tej właśnie aplikacji. Mobilna wersja rozgrywki zapewnia dużo frajdy i pozwoli zabić czas zawsze wtedy, gdy tego potrzebujemy. Zasady są niezmienne od lat – trzeba zatopić wszystkie statki przeciwnika, zanim zatoną nasze. Gierka dostępna jest za darmo i warto mieć ją w swoim tablecie.

 

Gry Na Tablet Typu Tower Defense

Gry Na Tablet Typu Tower Defense I Strategiczne

Tego typu darmowe gry na android 4.0 wymagają nie tylko logicznego myślenia, ale często także szybkiego działania. Niemniej stanowią naprawdę ciekawą rozrywkę i mają wielu zagorzałych zwolenników. Na pewno warto sprawdzić w czym tkwi sekret ich popularności.

Castle Defense

Klasyka gatunku, gwarantująca udaną zabawę. Nowoczesna oprawa graficzna, 15 trudnych i bardzo zajmujących poziomów, a do tego cztery rodzaje wież, które można rozbudowywać aż do ósmego poziomu. Jeśli dodamy jeszcze do tego wiele unikatowych rekwizytów to otrzymamy naprawdę pasjonującą grę, która zapewni rozrywkę na wiele godzin.

Toy Defense

Niewątpliwie jest to jedna z bardziej interesujących gier tego gatunku. Ciekawie zaprojektowane poziomy, których jest aż 60, do tego wiele rodzajów jednostek, cztery funkcje w arsenale, a także 9 rodzajów wrogich jednostek sprawiają, że naprawdę trudno się od tej gry oderwać. Dopracowana grafika, realistyczne efekty dźwiękowe i epickie wojny pośród zimowego krajobrazu na pewno szybko się nie znudzą.

Garfield’s Defense 2

Nie jest to typowy przedstawiciel gier z gatunku tower defense, ponieważ łączy w sobie wiele cech, charakteryzujących chociażby gry akcji, strategiczne, czy wspomniane już obronne. Do przejścia jest 60 różnych poziomów, a akcja dzieje się w trzech miejscach – Nowym Jorku, Paryżu oraz warsztacie Mikołaja. Na pewno ogromną zaletą tej gry jest główny bohater – Garfield, którego dobrze znamy z kreskówek oraz jego przyjaciele, z których pomocy można korzystać w trakcie gry. Naszym zadaniem jest skuteczna walka z obcymi, którzy chcą dostać się do lodówki Garfielda 😉 Bez wątpienia jest to gra, która skutecznie poprawia humor i zajmuje sporo czasu.

 

Gry Zręcznościowe I Pozostałe Gry Na Tablet

Trudno jest dokonać dokładnego podziału gier, gdyż wiele z nich ma cechy kilku gatunków. Dlatego właśnie w tym dziale wymienione zostały najbardziej ciekawe i oczywiście darmowe gry na android 4.0.

Shaky Tower

Jest to gra, która ma swoich wielbicieli na całym świecie. Polega ona na układaniu wieży z klocków w taki sposób, aby się nie zawaliła. Zadanie jest utrudnione, ponieważ warunki są dość zróżnicowane, ale ułatwieniem jest możliwość sterowania grawitacją poprzez przechylanie tabletu. W utrzymaniu równowagi pomagają także dodatkowe sztuczki. W grze jest ponad 120 poziomów, a dodatkowo w każdej chwili można wykupić ciekawe dodatki w sklepiku Shaky Tower.

Happy Jump

Ta zręcznościowa gierka zapewnia niezłą zabawę, ale wcale nie jest łatwa. Musimy pomóc galaretce pokonać różne przeszkody sterując nią w taki sposób, aby wykonywała skoki, a nawet loty, zbierając po drodze po drodze wszystkie przydatne elementy. Aplikacja jest dopracowana pod względem graficznym i szybko uzależnia 😉

Inotia 4

To z kolei gra z gatunku RPG, która jest jedną z najbardziej rozbudowanych gier mobilnych. Przedstawiony w niej świat stale się zmienia, więc nie ma czasu na nudę. Poza tym można wybierać spośród sześciu klas postaci, a co najważniejsze – drzewko umiejętności ma aż 90 pozycji. Do wyboru mamy liniowe kampanie, a także możliwość eksploracji świata lub rozgrywania dowolnych scenariuszy. Po zakończeniu gry zawsze można cofnąć się do wybranych fragmentów i rozegrać je ponownie w alternatywny sposób.

Townsman

W tej grze możemy stworzyć od podstaw własną, średniowieczną metropolię. Mnóstwo różnych lokalizacji i dziesiątki budynków produkcyjnych, a także wiele zadań do rozwiązania to główne zalety tej aplikacji, która spodoba się zwłaszcza wielbicielom znanego wszystkim SimCity.

 

Oczywiście wymienione tu gry to zaledwie kilka spośród wielu dostępnych na rynku. Wybór konkretnej aplikacji zależy oczywiście od upodobań odbiorcy, gdyż nie każdy lubi gry logiczne, tak jak i nie każdy lubi gry akcji.

W każdym bądź razie, dzięki temu, że istnieją darmowe gry na android 4.0 można wiele z nich wypróbować bez ponoszenia kosztów i osobiście przekonać się, które najbardziej nam odpowiadają.

 

Oceń post

Zostaw komentarz