asus-fonpad

ASUS FonePad – Nowość Na Polskim Rynku


Firma ASUS co pewien czas zaskakuje klientów nowymi rozwiązaniami technicznymi.

Pod koniec kwietnia firma przedstawiła szerokiej publiczności swój najnowszy produkt – FonePad.

 

ASUS-FonePad

ASUS FonePad – technicznie

FonePad to nowoczesne połączenie dwóch bardzo lubianych przez klientów urządzeń – niewielkiego tabletu i przerośniętego smartfona. Urządzenie to charakteryzuje się 7 calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 1280×800 pikseli. Dzięki specjalnemu modułowi 3G zamontowanemu w tym urządzeniu można prowadzić rozmowy telefoniczne, a wielkość ekranu pozwala na wykorzystywanie go jak pełnowartościowego tabletu. W nowym urządzeniu ASUS-a za wydajność opowiada procesor Intel Atom Z240 wspomagany przez 1GB pamięci RAM. Wersja FonePada skierowana na rynki europejskie posiada także wbudowaną przednią kamerkę. FonePad obsługiwany jest przez program Android 4.1 Jelly Bean.

ASUS FonePad – wygląd

FonePad to dość mocno przerośnięty smartfon. Jak już wyżej wspomniano jego ekran ma 7 cali, tym samym samo urządzenie jest też dość pokaźnych rozmiarów – przynajmniej jak na telefon. Waga nowego produktu ASUS-a to jednak tylko 340 gramów, a grubość 10,4 mm. Obudowa wykonana jest z aluminium.

ASUS FonePad – specjalnie na polski rynek

Z badań przeprowadzonych przez firmę ASUS wynika, że polscy klienci mają specyficzne upodobania względem tego rodzaju urządzeń, tym samym powstała specjalna wersja FonePad skierowana właśnie do klientów z naszego kraju. Przede wszystkim urządzenie zostało dodatkowo wyposażone w 3-megapikselowy aparat fotograficzny znajdujący się na jego tylnej ścianie. Ponadto pamięć FonePada może być dodatkowo powiększana za pomocą, bardzo lubianych przez polaków, kat microSD.

ASUS FonePad – dodatki

Wraz z FonePadem ASUS wprowadza na rynek pokrowce dedykowane do tego urządzenia. Turn Case to futerał wykonany z odpornych materiałów, który ma ochronić urządzenie przed kurzem i uszkodzeniami. To etui wyposażone jest w specjalną podpórkę dzięki której korzystanie z internetu staje się znacznie wygodniejsze.
VeraSleeve 7 to drugi rodzaj futerału na FonePada. Dostępny jest on w czterech wariantach kolorystycznych – czarnym, niebieskim, szarym i różowym. Składana konstrukcja zapewnia wygodę podczas oglądania filmów czy korzystania z sieci.

 

 

 

Oceń post

Zostaw komentarz