10 aplikacji, które zwiększą Twoją produktywność

Wszędzie szukamy oszczędności dla naszego czasu, energii i pieniędzy. Dzisiaj przyjrzymy się aplikacjom na smartfon, które są w stanie sprawić, że czas będzie nam uciekał wolniej oraz które ułatwią nam życie i zwiększą naszą produktywność… Zatem zaczynajmy…

Połączenie sfery prywatnej z zawodową

Wunderlist jest znakomitą aplikacją, w której można jednocześnie zarządzać listą obowiązków, jakie czekają na nas w pracy, jak i domowymi zadaniami. W jednym miejscu można zarówno stworzyć listę zakupów, jak i zlecenia, jakie dał nam szef na dany dzień.

Szybkość w podróżach służbowych

W delegacjach świetnie sprawdzi się Genius Scan, umożliwiający zrobienie zdjęcia rachunku czy faktury i natychmiastowe i bezpośrednie przesłanie jej do odpowiedniego działu w firmie.

Biuro w każdym miejscu

Mało jest na rynku tak dobrych aplikacji biurowych, dostępnych zarówno na Androida, jak i iOS, jak Quickoffice Pro. W tej aplikacji możemy w dowolnym miejscu edytować dokumenty oraz je tworzyć – włączając w to arkusze kalkulacyjne.

Doskonała jakość dokumentów

W skanowaniu dokumentów zewnętrznych przyda się znakomity JetScanner, wykorzystujący wbudowany w telefon aparat fotograficzny. Robisz zdjęcie, dowolnie edytujesz i eksportujesz do pliku PDF.

Dźwięki dla ciebie

Dla osób mających problem ze skupieniem się, doskonale sprawdzi się aplikacji A Soft Marmur lub jego zamienniki, np. Noisli czy Rainy Mood. Aplikacja pozwala na wybranie ulubionych dźwięków, przy których się lepiej koncentrujemy.

Tik tak

Badania donoszą, że jeżeli mamy włączony stoper, nasze zadania wykonujemy szybciej i mocniej się na nich skupiamy. Właśnie w tym celu został stworzony Toggle.

Zorganizuj sobie dzień

Zarządzanie projektami zleconymi do wykonania będzie możliwe dzięki Trell lub Nozbe. W aplikacji na gładkiej tablicy widzimy wszystkie zadania, jakie czekają nas danego dnia.

Wiedz, ile pracujesz

Aplikacja RescueTime podlicza czas spędzony na poszczególnych czynnościach i przysyła nam tygodniowe raporty.

Bezpieczne przechowywanie danych

Dropbox to obecnie najlepsza propozycja przechowywania plików w chmurze, które natychmiast są dostępne dla innego urządzenia.

Zadbaj o wzrok

F.lux dostosowuje automatycznie jasność ekranu monitora do pory dnia, aby światło nie było zbyt intensywne lub zbyt słabe dla oczu.

5/5 - (1 vote)

Zostaw komentarz