4 gry, w które musisz zagrać mając PlayStation 4!

Konsola PlayStaton 4 miała swoją premierę w 2013 roku i do dziś gości w domach wielu młodych i starszych graczy. Wszystko za sprawą rozmaitych gier, jakie powstają dzięki kreatywności twórców. To przez nie fani nie potrafią oderwać się od ekranów swoich telewizorów. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, to koniecznie zapoznaj się z poniższą listą najlepszych, kultowych produkcji, które muszą znaleźć się na Twoim urządzeniu.

Od czasu głośnej premiery, konsola PlayStation 4 doczekała się setek gier, które szybko zyskały rzeszę fanów. Niektóre tytuły produkcji zostały okrzyknięte kultowymi i do dziś znajdują się na topowych listach tworzonych przez znanych gamerów. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z konsolą i zastanawiasz się jakie gry na PS4 powinny znaleźć się w bibliotece Twojego urządzenia, to koniecznie zapoznaj się z poniższymi tytułami.

Grand Theft Auto V (GTA V)

Tą produkcję z pewnością zna każdy, kto szczególnie uwielbia gry akcji. Dlaczego ten tytuł zagościł na liście? Ponieważ GTA 5 to najbardziej rozwijana przez twórców odsłona serii. Warto także dodać, że jeszcze przed oficjalną premierą gra biła wszystkie rekordy, a ci którzy mogli ją wcześniej zakupić z pewnością się nie zawiedli. Poza tym na jej produkcje wydano prawie 206 milionów dolarów, które sądząc po opiniach i rankingach, nie zostały wyrzucone w błoto. W tej części serii możesz przenieść się w wirtualny świat, smakując życia poza granicami prawa. Masz szansę wcielić się w rolę jednego z trzech bandziorów i brać udział w niebezpiecznych, trzymających w napięciu misjach. Dzięki temu spojrzysz na mafijny świat zbrodni, które stają się sposobem na życie wybranej przez Ciebie postaci. W grze możesz robić różne rzeczy, zależnie od własnej wyobraźni oraz scenariusza. Dzięki stworzeniu przez firmę RockStar komponentu sieciowego, masz także możliwość grania online. Serwer sam dobierze Ci graczy, jacy będą mieli podobne umiejętności do Twojego bohatera, z którymi będziesz mógł wykonywać przeróżne zadania, a także konkurować.

Fifa 2018

Tą grę z pewnością doceni każdy wielki fan piłki nożnej. W popularnej produkcji każdy użytkownik ma możliwość wybrania ulubionego klubu lub też reprezentacji i rozgrywać ciekawe, pełne emocji mecze. Poza wieloma fantastycznymi cechami, warto także zwrócić uwagę na grafikę. Znani bohaterowie boisk do złudzenia przypominają siebie w rzeczywistości. Dzięki temu możesz jeszcze bardziej poczuć się jak oni podczas największych i najważniejszych rozgrywek. W produkcji masz także możliwość wykreowania własnego zawodnika oraz dokonywania transferów. Masz szansę także nieco się podszkolić i brać udział w profesjonalnych treningach. Jeśli już poczujesz się na tyle profesjonalnym graczem, to koniecznie zmierz się z innymi fanami gry i ich drużynami, biorąc udział w turniejach online.

Dying Light

Lubisz gry trzymające w napięciu, w których musisz walczyć ze złem? Jeśli tak to koniecznie w Twojej bibliotece musi znaleźć się ta gra. Możesz wejść do zupełnie innego świata, w którym czeka na Ciebie wiele wyzwań i od Ciebie zależy czy przetrwasz. Na każdym kroku czeka na Ciebie mnóstwo niebezpieczeństw, ale nie martw się. Twórcy produkcji obdarowali graczy szczególnymi umiejętnościami, dzięki którym z pewnością przetrwasz nawet najgorszy atak zombie.

Call Of Duty WWII

To z pewnością najlepsza odsłona serii. Przede wszystkim w kultową grę warto zagrać ze względu na wciągającą fabułę. Dzięki niej możesz przenieść się do czasów II wojny światowej i wczuć się w rolę odważnych i walecznych żołnierzy. Zarówno twórcy, jak i aktorzy gry włożyli wiele pracy, by ta część stała się wyjątkowo poruszająca i emocjonująca. Najważniejsze jest jednak byś rzetelnie realizował swoje podczas wielu trudnych wydarzeń. W produkcji możliwe jest też ustawienie trybu – wojna – gdzie dwie drużyny mogą stanąć naprzeciwko siebie i rozpocząć walkę.

5/5 - (1 vote)

Zostaw komentarz