najlepszy zasilacz SilentiumPC VERO L1 600W

Ranking zasilaczy – TOP 5 najlepszych zasilaczy

Zasilacz komputerowy jest integralną częścią każdego komputera PC. Bez niego nie uda się uruchomić komputera, dlatego zakup ten jest obowiązkowy zawsze wtedy, gdy planujemy złożenie na zamówienie własnej jednostki lub unowocześnienie dotychczas posiadanej. Warto zaopatrzyć się w najlepszy zasilacz dla swojego komputera. Mimo, że zasilaczy na rynku jest bardzo dużo, właściwy wybór jest bardzo trudny. Dziś zaprezentujemy nasz ranking zasilaczy, czyli top 5 najlepszych zasilaczy komputerowych, które w pełni rekomendujemy.

Ranking zasilaczy komputerowych – najlepszy zasilacz do komputera

1

Zasilacz komputerowy SilentiumPC VERO L1 500W

Zestawienie rozpoczynamy od jednego z topowych produktów SilentiumPC. VERO L1 jest jednym z najbardziej polecanych oraz najlepszych zasilaczy komputerowych głównie ze względu na jego bezawaryjną pracę, a także nowoczesną konstrukcję. Zasilacz charakteryzuje się pokaźną mocą przekazywaną poprzez linię 12V i bogatym wachlarzem złącz zasilających.

Ponadto zasilacz ten dysponuje okablowaniem w pełnym oplocie, co zapewnia bezpieczeństwo i wyjątkowy wygląd. Całe urządzenie charakteryzuje się również niebanalnym designem, dlatego znajdzie swoje miejsce niemal w każdej obudowie.

Najtańsze oferty w sieci

Cena najlepszego zasilacza SilentiumPC VERO L1 500W, to w chwili obecnej około 160 złotych.


2

SilentiumPC VERO M1 600W – maksymalna wydajność w najlepszym zasilaczu

Już na wstępie musimy zaznaczyć, że zasilacz ten posiada certyfikat sprawności 80 Plus. Oznacza to, że jego moc nominalna jest wyższa lub równa 80% mocy określonej przez producenta. To bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę, że dzisiejsze zasilacze często obarczone są bardzo dużymi stratami. Jest to najlepszy zasilacz pod względem wydajności w naszym rankingu. Dodatkowo w drugim już podzespole w naszym zestawieniu wyprodukowanym przez SilentiumPC zastosowano modularne okablowanie, czyli możliwość odpięcia niepotrzebnych przewodów.

Warto również wspomnieć, że dzięki ten zasilacz komputerowy nie wymaga dużego nakładu czasu i pracy na utrzymanie czystości we wnętrzu jego obudowy. Cena zasilacza komputerowego VERO M1 jest nieco wyższa, ponieważ wynosi około 230 zł, lecz uważamy, że warto poczynić inwestycję tego typu.

Najtańsze oferty w sieci

3

Zasilacz komputerowy SilentiumPC Vero M2 Bronze 600 W SPC166

Nic dodać, nic ująć – Vero M2 Bronze 600 W jest mocniejszą wersją jednego z najlepszych zasilaczy ujętych w naszym rankingu. Mimo iż sprzęt ten nie posiada modularnego okablowania, to nadal charakteryzuje się wysokim certyfikatem sprawności. Warto również wspomnieć, że zasilacz komputerowy wyprodukowany przez SilentiumPC wyposażony został w ultra cichy system chłodzenia, który nie będzie przeszkadzał nawet bardzo wyczulonym na hałas użytkownikom.

Najtańsze oferty w sieci

Cena? 210 zł, jak najbardziej adekwatna do oferowanej jakości.


4

Thermaltake SMART SE 530W – mądra moc w najlepszym zasilaczu

W naszym rankingu zasilaczy nie mogło zabraknąć produktu firmy o równie mocno ugruntowanej pozycji na rynku – Thermaltake. Zasilacz ten pochodzi z nowej serii SMART, która skierowana jest do użytkowników komputerów w formacie ATX. W związku z tym bardzo dobrze radzi sobie z obsługą najnowszych technologii związanych właśnie z tym formatem. Skuteczność zasilacza komputerowego SMART SE firmy Thermaltake plasuje się na zawrotnym poziomie 87%, co gwarantuje w pełni bezawaryjną pracę i bezpieczeństwo użytkowania.

Cena akurat tego sprzętu, to około 230 zł, czyli nadal można uznać, że jest to najlepszy zasilacz niskobudżetowy.

Najtańsze oferty w sieci

5

Zasilacz komputerowy Antec VP 500W –  topowy „Antoś”

Firma Antec, pieszczotliwie wśród informatyków zwana „Antosiem” specjalizuje się nie tylko w produkcji obudów, czy układów chłodzenia, ale również najlepszych zasilaczy. Każdy produkt tworzony przez specjalistów tej firmy charakteryzuje się wysoką jakością i sprawnością. Opisywany zasilacz Antec VP to wysoce zaawansowana konstrukcja. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnych komputerach zbudowanych w formacie ATX. Efektywność tego sprzętu sięga aż 82%, a całość dopełnia wydajny, ale cichy układ chłodzenia.

Najtańsze oferty w sieci

Cena: ok. 170 zł.

Podsumowanie rankingu zasilaczy

Zasilacze komputerowe znajdujące się w naszym zestawieniu to przedział cenowy od 140 zł do 220 zł. Najlepsze zasilacze PC ujęte w naszym rankingu z pewnością znajdą swoje zastosowanie wśród domowych użytkowników.  Do wyboru posiadamy, aż 5 rekomendowanych produktów.

Polecane zasilacze posiadają dobre opinie wśród swoich użytkowników, dlatego jako redakcja Wirtualnego Wojownika mamy nadzieję, że powyższy sprzęt będzie długo służył Waszym Pecetom!

5/5 - (1 vote)

Zostaw komentarz