Najlepsze Darmowe Aplikacje na Androida – 7 Przydatnych Propozycji


W prosty sposób sklep Google Play zainspirował mnie do tego, aby napisać artykuł na temat darmowych aplikacji na system Android. Z góry dziękuje twórcą sklepu oraz wygenerowanej liście – najlepszych bezpłatnych aplikacji w sklepie, ponieważ jest ona co najmniej przeciętna, nie mówiąc gorzej. Na pierwszym miejscu polecanych przez sklep, darmowych aplikacji na android plasuje się gra – Pou. Typowa aplikacja zrzeszająca fanów bezproduktywności, opiekujących się swoim pupilem..   Czasy tamagotchi są lata świetlne za nami i przerabialiśmy to już na masową skalę, nie cofajmy się wstecz, podążamy na przód. Doskonale rozumiem, że gra jest skierowana dla młodszych odbiorców. Postanowiłem jednak, stworzyć ten poradnik dla tych osób, które chcą wykorzystać swojego smartfona w zupełnie innym celu. Potencjał, który drzemie w systemie Android jest potężny, ogromny, wszechmocny. Wykorzystaj to! Przez kilka ostatnich lat aplikacji na system Android zostało stworzonych niezliczone tysiące, czy odnajdziesz się w tym całym komercyjnym bagnie? Czy chcesz poznać prawdziwe, potężne kombajny produktywności? Oczywiście, że tak! Właśnie tutaj jesteś po to, aby dowiedzieć się jakie są najlepsze darmowe aplikacje na androida.

darmowe aplikacje na androida
Created by Incredible Guy

Swift Keyboard Free

Zacznę od słynnej, popularnej aplikacji Swift Keyboard Free.Zmieniając telefon na nowy, jest to jedna z darmowych aplikacji, które instaluję jako pierwsze. SwiftKey pełni funkcje klawiatury uczącej się Twojego stylu pisania, doboru słów. Przewiduje jakich słów używasz najczęściej oraz jakie masz zamiar przypuszczalnie napisać następne słowo. Podczas pisania przedstawia propozycje, które są fascynująco skuteczne. Synchronizacja z znanymi, stronami społecznościowymi typu Facebook, Twitter lub Twoją skrzynką pocztową pozwala aplikacji na pobieranie informacji, dających możliwość analizy używanego stylu języka. Jeśli powyższe słowa nie zaimponowały Ci na tyle, aby przeprowadzić instalację podczas tego tekstu, proszę bardzo – czytaj dalej. Dodatkowo Swift Keyboard Free posiada zintegrowany słownik mieszczący sobie ponad 50 języków, bieżąco aktualizowanych. Istnieje możliwość pobrania dodatkowych języków, dostępnych w ustawieniach SwitfKey – Języki i układy. Oczywiście, możesz podczas używania tej darmowej aplikacji korzystać z trzech języków jednocześnie. Bardzo szybko można uzależnić się od Swift Keyboard Free ( w wersji trial) tak przedstawia się ustawiona przeze mnie kompozycja, która przyciąga nie jedno oko 😉

darmowe aplikacje na androida

Nie wyobrażam sobie pisania na smartfonie bez użycia tej aplikacji. Tak ogromna liczba sprzedanych kopii tego oprogramowania nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem. Polecam każdemu, kto intensywnie ćwiczy oraz wykorzystuje swoje kciuki. Jest to bowiem, jedna z najlepszych darmowych aplikacji na androida.

Brightest Led Flashlight / Tiny Flashlight

Prosta aplikacja, która spełnia swoją funkcje doskonale. Wypadło Ci coś z kieszeni? Akumulator w aucie wysiadł, podczas podróżowania autostradą w nocy? Przykładów sytuacji w których to proste, sympatyczne narzędzie sprawuje się doskonale, mógłbym wymienić o wiele więcej. Latarka w każdym smartfonie to podstawa. Wybierz pomiędzy dwoma najpopularniejszymi tytułami. Dodatkowo możesz skorzystać z funkcji wyświetlania błysków ostrzegawczych 1-9 , użyć dźwięku policyjnego lub standardowo zamienić Twoją lampę błyskową w telefonie na jednostajne, intensywne białe światło.

Easy Battery Saver & Easy Task Killer

Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, aby przedłużyć wytrzymałość swojej baterii? Zastanawiałeś się nad zakupem dodatkowej, podręcznej baterii? Znasz to uczucie, kiedy telefon się wyłącza w najmniej spodziewanym momencie? Istnieje metoda na to, aby nie dopuścić już do takich sytuacji. Pomoże Ci w tym aplikacja – Easy Battery Saver, której zadanie jest bardzo proste – zwiększyć czas pracy Twojego smartphone’a na baterii. Wybierz rekomendowany tryb oszczędzania energii, sprawdzałem w praktyce kilka. Najlepiej sprawuje się – Inteligent Power Saving Mode. EBS jest prostych w obsłudze, podaje kilka ciekawych informacji m.in. Pozostały czas do wykorzystania w celu ;

 • Przeprowadzenia rozmowy (dostępna długość )

 • Pozostały czas surfowania przez internet

 • Dostępny czas odtwarzania muzyki

darmowe aplikacje na androida

Zainstaluj, skonfiguruj i sprawdź czy odczujesz różnicę. Aplikacja dodatkowo synchronizuję się z Easy Task Killer’em, który po przez jedno kliknięcie zwalnia zużytą pamięć ram w systemie. Zaznacz opcję – Auto Optimize, aby ETK zautomatyzował proces czyszczenia podręcznej pamięci.

darmowe aplikacje na androida

Duet tych programów korzystnie wpływa na system, dając poczucie odpowiedniej optymalizacji względem oszczędzania energii. Czy spodziewałeś się, że są takie darmowe aplikacje na androida?

Darmowe Aplikacje na Androida – Adobe Reader & Adobe Air

Darmowe Aplikacje na Android - Adobe Reader & Adobe Air

Jeśli uwielbiasz czytać książki (ebooki) po przez swój tablet oraz smartphone wykorzystujący system Android, właśnie trafiłeś na najlepsza aplikację obsługującą pliki z rozszerzeniem PDF. Zaufane oprogramowanie tworzone przez firmę Adobe cieszy się znakomitą popularnością oraz idącą z tym w parze jakością. Przedstawiam kilka najważniejszych funkcji, jakie ma do zaoferowania Adobe Reader :

 • Powiększanie tekstu oraz obrazu

 • Możliwość czytania w nocy, dzięki funkcji – Tryb Nocny

 • Wyszukiwarka elementów w tekście

 • Wyświetlanie dokumentów zabezpieczonych hasłem

Darmowe aplikacje na androida, jeszcze nigdy nie były tak dopracowane. Potwierdzają to statystyki oraz opinie tworzone przez samych użytkowników korzystających z aplikacji. Kto najlepiej, jak nie oni, będzie wiedział, czy dana aplikacja jest warta poświęcenia czasu? Ten tytuł na dzień dzisiejszy zdobył ocenę ogólną – 4,5. Uważam, że ten wynik jest odzwierciedleniem rzeczywistym. Łącznie ilość osób oceniających wynosi – 392 861 tysięcy, co potwierdza jak dobry Adobe Reader musi być. Skoro już piszę o bezpłatnie dostępnych produktach Adobe, warto również zaopatrzyć się w aplikację Adobe Air. Mobilna wersja tego oprogramowania umożliwia uruchomienie większej ilości gier wykorzystujących środowisko oraz technologię AIR, bez konieczności włączania przeglądarki. Warto się zastanowić nad tym alternatywną propozycją. W praktyce panel główny aplikacji proponuję zestaw najpopularniejszych, nagradzanych gier przystosowanych pod urządzenia przenośne, które można znaleźć na zamieszczonych linkach. Darmowe aplikacje na androida jeszcze nigdy nie były tak fascynujące.

Clean Master

Clean Master

Każde urządzenie stacjonarne lub przenośne zawierające system, potrzebuje od czasu do czasu przeprowadzenia gruntowego czyszczenia. Czy mieszkając w swoim domu, dbasz o porządek? Tego samego potrzebuje Twój smartfon i jest to nie uniknione, ze względu na to, że coraz więcej danych przepływa przez Twój system, który z dnia na dzień gromadzi, często nieużyteczne pliki oraz foldery. Jeśli odczuwasz negatywne skutki (zwolniony tryb pracy) intensywnego wykorzystania Androida, najwyższy czas na porządki! Clean Master to typowy program do czyszczenia nieużywanych aplikacji, historii wyszukiwani itp. Jeśli chcesz zadbać o porządek wewnątrz systemu oraz zdobyć dodatkowe miejsce na dysku, wybór ten aplikacji powinien być oczywisty i jest dogłębnie uzasadniony.Darmowe aplikacje na androida stają się coraz przydatniejsze, zaskakujący przy tym niesamowitym wykończeniem technicznym.

cleanmaster - procesy

Nie zwlekaj, w końcu wszystkie propozycje to darmowe aplikacje na androida, jeśli nie spodoba Ci się interfejs lub sposób w jaki ten program działa, w każdej chwili możesz go odinstalować.

Darmowe Aplikacje na Androida – Tłumacz Google

Darmowe Aplikacje na Android - Tłumacz Google

Siedzisz na lekcji języka Angielskiego i nie znasz słówka? Spokojnie, wiem, że okres szkolny już dawno za Tobą, jednak jeśli chcesz mieć przy sobie podręczny słownik, zawierający tłumaczenia ponad 70 języków używanych na całym świecie, lepiej trafić nie mogłeś. Tłumacz Google poradzi sobie w trybie offline, korzystając z bazy pakietów językowych. Dodatkowo rozpozna pismo odręczne, tekst na zdjęciach. Bariery językowe przestaną być ograniczeniem w momencie zaopatrzenia się w ten świetny translator. Wspomniałem o funkcji tłumaczenia sms’ów? Czy ktoś kilka lat temu pomyślałby, że darmowe aplikacje na androida, mogą być tak pożyteczne?Jeśli chcesz możesz również słuchać utworzonych tłumaczeń, które brzmią czysto i przyjemnie. Z nazwą tej witryny poradził sobie doskonale, zrzut ekranu, poniżej ;

google tlumacz
AVAST Software – Mobile Security & Antywirus

Zabezpieczenie systemu uważam za całkowitą podstawę oraz jedną z pierwszych aplikacji za którym się rozglądam i przeważnie korzystam z płatnych wersji. Na tym etapie i w tych czasach nie mam zamiaru na tak ważnym programie oszczędzać, bezpieczeństwo w sieci jest teraz dla mnie priorytetem. Szukałem opinii oraz testów przeprowadzonych wśród darmowych, aktualnie dostępnych antywirusów dla systemu Android. Bardzo ciekawe zestawienie informacji znalazłem na lifehacker’ze, który dogłębnie przedstawił ten wątek ;

http://lifehacker.com/5891576/the-best-and-worst-antivirus-apps-for-android

Jeśli interesują Cię wyłącznie darmowe aplikacje na androida, oprogramowanie firmy AVAST zostawia daleko konkurencję w tyle, oferując swoją aplikację Mobile Security & Antyvirus, która doskonale poradzi sobie z szkodnikami grasującymi w sieci.


Oceń post

9 komentarzy

  • Hey Smart,

   Przyjrzałem się Cool Reader’woi wygląda obiecująco, obsługiwanych formatów jest naprawdę sporo, m.in : epub (niezabezpieczony DRM), fb2, doc, txt, rtf, html, chm, tcr, pdb, prc, mobi (niezabezpieczony DRM), pml .. Zastanawia mnie jedno, dlaczego autor tego oprogramowania postanowił zrezygnować z formatu PDF, który jest tak popularny i ściśle związany z światem e-book’ów. Totalny absurd, przynajmniej ja tak to odbieram. Mam ponad 300 lektur na dysku twardym i ponad 80% z tego jest przedstawiona właśnie przy użyciu tego popularnego rozszerzenia pliku. Alternatywa ciekawa dla osób lubiących dostępność programu na telefonie jak i pulpicie, bo jest taka możliwość. Widzę kilka dodatkowych plusów rozwiązań przedstawionych w Cool Reader’ze, jednak ilość moich PDF’ów na dysku, jasno daje mi do zrozumienia, że zwolennikiem tego oprogramowania nie zostanę. Dziękuje, za ciekawą propozycję ! 🙂

 1. Witaj,
  lubię Swype, a moja narzeczona nie chce już pisać inaczej – masakra 😉
  Easy Battery Saver i Easy Task Killer przetestuję, bo i mocy i czasu pracy zawsze mało na smartfonie.
  I chyba Clean Mastera wypróbuję.
  Dzięki za listę.
  Pozdrawiam.

  • Hey, Jeśli z EBS i ET nie korzystałeś nigdy w praktyce, gorąco polecam. W moim przypadku sprawdza się wyśmienicie! Oczywiście mam stosowne widgety stworzone na dodatkowych pulpitach, aby wszystko przebiegało sprawnie w użytku codziennym, fajny jest również widget od Clean Mastera. Wystarczy jedno kliknięcie, aby uwolnić 300-500MB zużytej pamięci! Nie ma problemu, zawsze do usług 🙂

 2. dla kierowców, najbardziej niezbędna jest aplikacja antyradarowa ,p. iCoyote , apka jest darmowa więc dla każdego

 3. Takie zestawienia to temat rzeka… Pewnie można znaleźć w sieci jeszcze z 50 list najlepszych darmowych programów i wszystkie będą interesujące. Co nie zmienia faktu, że dzięki Tobie dowiedziałem się o apce, ktore pozwala przedłużyć czas pracy na baterii (do tej pory manualnie wyłączałem i ustawiałem co trzeba) i że w dodatku można ją zsynchronizować z Task Killerem (które widziałem już w innych zestawieniach, ale bez tego info o synchronizacji). Podsumowując: dzięki;)

Zostaw komentarz