Najnowsze Informacje

Jak odblokować kogoś na gg?

Sierpień 26, 2013
1008 Views

Wszystko zależy od numeru wersji  Gadu-Gadu jaką posiadasz.  Istnieje  bowiem kilka sposobów na to jak odblokować  kogoś na gg. Jeśli przedstawione metody poniżej nie rozwiązują Twojego problemu,  wystarczy, że napiszesz w komentarzu jaką posiadasz wersję, a postaram się szybko odpisać jakie czynności powinny Ci pomóc. Jeśli szukasz rozwiązań możesz posłużyć się spisem treści, który znajduje się poniżej . Wszelkie porady zawierają zdjęcia, aby ułatwić przekaz treści oraz uzupełnić wszelkie niejasności , które mogą się pojawić.

Masz zamiar dać komuś drugą szansę?  Zastanawiasz się jak odblokować kogoś na gg? W tym poradniku w skrócie postaram Ci się w prosty sposób wyjaśnić jak tego dokonać.

Najlepszy sposób na to jak odblokować kogoś na gg – po przez komunikator stacjonarny Gadu-Gadu

Wiele osób dalej korzysta z oryginalnego komunikatora Gadu-Gadu, biorąc pod uwagę ten fakt, stworzyłem prosty i skuteczny sposób na to, jak odblokować kogoś na gg. Wystarczy, że posłużysz się tym poradnikiem krok po kroku. Poradnik dotyczy najnowszej wersji oprogramowania gadu-gadu dostępnego w sieci.

Zaloguj się

jak odblokowac kogos na gadu w telefonie

Następnie w lewym górnym rogu kliknij, aby rozwinąć listę menu i zaznacz opcję – Ustawienia

odblokuj na gg

Z lewej strony w zakładce Moje konto – otwieramy Ustawienia prywatności

Następnie przy opcji Osoby ignorowane istnieje możliwość przedstawienia aktualnej listy osób zablokowanych po przez naciśniecie – pokaż listę.

odblokowanie osoby na gg

 

Ostatnim etapem jest wybór odpowiedniej osoby, a następnie przywrócenie jej do listy kontaktów za pomocą opcji – przywróć do listy kontaktów

Teraz już wiesz jak odblokować kogoś na gg? Szukasz dodatkowych rozwiązań? Masz problemy z powyższą poradą? Podziel się w komentarzach swoją opinią ! Z chęcią pomogę jeśli dalej masz problemy!

Przeczytaj:  Jak dodać napisy do filmu? 2 Najpopularniejsze metody w sieci

Jak odblokować kogoś na gg używając komunikatora Gadu-Gadu Online?

Pierwszy i najszybszy sposób na przywrócenie zablokowanego kontaktu.

Przejdź na główną stronę komunikatora GG (www.gg.pl)

 

jak odblokować kogoś na gg


Wypełnij poprawnie formularz logowania i poczekaj, aż komunikator automatycznie włączy się w trybie online

jak odblokować kogoś na gg 11

Następnie wpisz numer osoby lub znajdź kontakt (w trybie online – kontakty exportują się automatycznie)

jak odblokowac kogos na gg

 

Jak widać na załączonym obrazku osoba jest aktywnie „ignorowana”, aby przywrócić kontakt wystarczy zaznaczyć i nacisnąć rozwijane menu kontekstowe, a następnie wybrać „Przywróć kontakt”  Tak jak wspominałem pierwszy sposób na to jak odblokować kogoś  na gg jest imponująco szybki.


Jak odblokować kogoś na gg?
Oceń post

Zbyt często zastanawiający się nad każdym słowem, które napisze. Aktywny sportowiec, głównie uprawiający jogging oraz piłkę nożną. Typowy introwertyk, mateista na swój sposób, geek komputerowy, idealista, pasjonujący się w dziedzinie świadomego rozwoju.Wyznaje oraz uwielbia ideologie słynnego Konfucjusza.

Napisz komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
menadzer-zadan
Menadżer zadań – Poznaj jego ukryte możliwości !

Menadżer zadań – jedno z najprzydatniejszych i jednocześnie najmniej docenianych narzędzi przez przeciętnego użytkownika systemów operacyjnych od Microsoftu. Umożliwia on...

Zamknij