jak-odblokowac-kogos-na-gadu-gadu

Jak odblokować kogoś na gg?


Wszystko zależy od numeru wersji  Gadu-Gadu jaką posiadasz.  Istnieje  bowiem kilka sposobów na to jak odblokować  kogoś na gg. Jeśli przedstawione metody poniżej nie rozwiązują Twojego problemu,  wystarczy, że napiszesz w komentarzu jaką posiadasz wersję, a postaram się szybko odpisać jakie czynności powinny Ci pomóc. Jeśli szukasz rozwiązań możesz posłużyć się spisem treści, który znajduje się poniżej . Wszelkie porady zawierają zdjęcia, aby ułatwić przekaz treści oraz uzupełnić wszelkie niejasności , które mogą się pojawić.

Masz zamiar dać komuś drugą szansę?  Zastanawiasz się jak odblokować kogoś na gg? W tym poradniku w skrócie postaram Ci się w prosty sposób wyjaśnić jak tego dokonać.

Najlepszy sposób na to jak odblokować kogoś na gg – po przez komunikator stacjonarny Gadu-Gadu

Wiele osób dalej korzysta z oryginalnego komunikatora Gadu-Gadu, biorąc pod uwagę ten fakt, stworzyłem prosty i skuteczny sposób na to, jak odblokować kogoś na gg. Wystarczy, że posłużysz się tym poradnikiem krok po kroku. Poradnik dotyczy najnowszej wersji oprogramowania gadu-gadu dostępnego w sieci.

Zaloguj się

jak odblokowac kogos na gadu w telefonie

Następnie w lewym górnym rogu kliknij, aby rozwinąć listę menu i zaznacz opcję – Ustawienia

odblokuj na gg

Z lewej strony w zakładce Moje konto – otwieramy Ustawienia prywatności

Następnie przy opcji Osoby ignorowane istnieje możliwość przedstawienia aktualnej listy osób zablokowanych po przez naciśniecie – pokaż listę.

odblokowanie osoby na gg

 

Ostatnim etapem jest wybór odpowiedniej osoby, a następnie przywrócenie jej do listy kontaktów za pomocą opcji – przywróć do listy kontaktów

Teraz już wiesz jak odblokować kogoś na gg? Szukasz dodatkowych rozwiązań? Masz problemy z powyższą poradą? Podziel się w komentarzach swoją opinią ! Z chęcią pomogę jeśli dalej masz problemy!

Jak odblokować kogoś na gg używając komunikatora Gadu-Gadu Online?

Pierwszy i najszybszy sposób na przywrócenie zablokowanego kontaktu.

Przejdź na główną stronę komunikatora GG (www.gg.pl)

 

jak odblokować kogoś na gg


Wypełnij poprawnie formularz logowania i poczekaj, aż komunikator automatycznie włączy się w trybie online

jak odblokować kogoś na gg 11

Następnie wpisz numer osoby lub znajdź kontakt (w trybie online – kontakty exportują się automatycznie)

jak odblokowac kogos na gg

 

Jak widać na załączonym obrazku osoba jest aktywnie „ignorowana”, aby przywrócić kontakt wystarczy zaznaczyć i nacisnąć rozwijane menu kontekstowe, a następnie wybrać „Przywróć kontakt”  Tak jak wspominałem pierwszy sposób na to jak odblokować kogoś  na gg jest imponująco szybki.


Oceń post

Zostaw komentarz