Wakacyjny konkurs dla posiadaczy urządzeń firmy TECH – wygraj iPhone’a lub tablet Lenovo

Firma Tech Sterowniki zaprasza wszystkich do udziału w konkursie, w którym do wygrania są: tablet Lenovo Yoga Tab 3 16 GB oraz smartfon Apple iPhone SE 16, o łącznej wartości 3500 zł. Aby móc walczyć o cenne nagrody należy nagrać krótki film prezentujący w oryginalny sposób urządzenie firmy TECH. Konkurs trwa od 1 sierpnia do 8 września 2016 roku.

konkurs

 

Zasady są bardzo proste. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

  • Nagrać swoim smartfonem, aparatem lub kamerą krótki film, w którym w niebanalny sposób zostanie zaprezentowane urządzenie firmy TECH.
  • Wgrać filmik na YouTube, dodając w tytule hasło: „Konkurs TECHnologicznie nakręceni”, a w opisie filmiku link prowadzący do strony konkursowej: http://www.techsterowniki.pl/konkurs.
  • W zakładce: „Zgłoś film” podać link do wstawionego filmiku wraz z mailem, na który ma zostać wysłana informacja o akceptacji zgłoszenia.

Prace konkursowe mogą nadsyłać wszystkie pełnoletnie osoby, które są posiadaczami urządzeń firmy TECH. Filmiki mogą być dowolnej długości, nie ma też ograniczenia co do ilości przesłanych materiałów. W konkursie liczy się kreatywność i zaangażowanie. Przez cały okres trwania zabawy można udostępniać filmik znajomym i zbierać głosy na swoją pracę konkursową.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Multimedialny tablet Lenovo Yoga Tab 3 16 GB trafi w ręce tego uczestnikaktórego filmik uzyska najwięcej wyświetleń, a 4-calowy telefon Apple iPhone SE 16 GB do osoby, która zdaniem Jury przygotowała najciekawszy materiał.

Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu mija 8 września 2016 roku w samo południe. Szczegóły i regulamin konkursu znajduje się na stronie: http://www.techsterowniki.pl/konkurs

W razie dodatkowych pytań albo problemów technicznych prosimy o kontakt mailowy na adres: rzecznik@techsterowniki.pl

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Oceń post

Jeden komentarz

Zostaw komentarz