tymczasowy-email

Tymczasowy e-mail – Jak stworzyć? 10 Najlepszych Propozycji

Listy mailingowe oraz prywatne adresy e-mail to w dzisiejszych czasach łakomy kąsek. Zauważyłeś w jaki sposób przepływają informacje z rąk do rąk w sieci oraz w jaki sposób starają się popularne serwisy nakłonić Cię na produkty, które oferują w promocji i tzw. last minute. Wysyłając swój newsletter oraz oferty sprzedażowe na Twoją skrzynkę pocztową każdego dnia.

Oczywiście zawsze możesz zrezygnować z otrzymywania tego typu wiadomości. Jednak uważam, że lepiej zapobiegać zamiast leczyć, czyli nie dopuścić do obiegu i wymiany Twojego prywatnego e-maila i cieszyć się czystą, zadbaną skrzynką pocztową. Szkoda czasu na walkę z Watrakami.


Pomoże Ci w tym sprytny i sprawdzony tymczasowy e-mail. Co to oznacza i czym jest tymczasowy mail? Gdzie szukać tego rodzaju usług?

10 Witryn oferujących tworzenie tymczasowego maila

Istnieją w sieci od lat serwisy, które w wygodny i bezpłatny sposób, oferują tworzenie jednorazowych adresów e-mail. W wielu wypadkach wystarczy odwiedzić daną witrynę internetową oferującą tego typu usługi, aby otrzymać przydzielony na pewny okres czasu, tymczasowy mail w zależności od danego serwisu.

Warto pamiętać o tym, iż jest to rozwiązanie chwilowe i adres, który otrzymujesz, jest przypisany na pewien, niezależny okres czasu. Jeśli chcesz regularnie korzystać z tego adresu, proponuję założenie zwykłej, stabilnej skrzynki pocztowej. Tymczasowy mail jest kapitalnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy jesteś zmuszony do podania adres e-mail. Chcesz uniknąć spamu i śmieciowych e-maili? Koniec z walką i usuwaniem zbędnych treści w skrzynce pocztowej!

10 Najpopularniejszych tymczasowych maili

tymczasowy mail
Image courtesy of cooldesign FreeDigitalPhotos.net

Wielu administratorów oraz właścicieli witryn internetowych stara się uniemożliwić korzystanie z tego typu adresów e-mail. Ze względu na bazę adresów e-mail, która staje się bezużyteczna i mało wartościowa. W takim momencie pojawia się zjawisko zderzenia się skryptu ze skryptem, walczącym oto, aby ten inny skrypt uniemożliwił działanie tego pierwszego.


Jak wyjść zwycięsko z takiej sytuacji w kilka sekund? Skorzystać z adresów podanych poniżej.

Zdarzają się przypadki zablokowania przypisanych domen do tymczasowych maili wygenerowanych przez skrypty wdrożone na powyzszych, przykładowych witrynach.

W takim momencie rozwiązanie jest banalnie proste. Wykorzystaj kolejne alternatywne propozycje znajdujące się w sieci. Wystarczy skorzystać z fraz pod którymi stale pojawiają się nowe, zaktualizowane skrypty bądź domeny, które generują tymczasowy mail, gotowy do działania.

Jeśli powyższe adresy z jakiejś przyczyny nie odpowiadają Ci bądź szukasz alternatywnych generatorów, proszę bardzo, skorzystaj z tych linków :

Jeśli posiadasz listę swoich ulubionych serwisów z których korzystasz na co dzień, przedstaw swoją propozycję w komentarzu. Gwarantuje, że najciekawsze propozycje zamieszczę w tym artykule i na bieżąco będę aktualizował wpis, aby był aktualny i pomocny.

Doskonale po prostu znam ból walki z spamem, którego w sieci coraz więcej na każdym kroku.Chcę, abyś tego nie doświadczył.

Rozszerzenia do przeglądarek internetowych

Image courtesy of Stuart Miles FreeDigitalPhotos.net

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem, które warto wziąć pod lupę są rozszerzenia oferujące tworzenie tymczasowego maila. W odróżnieniu od serwisów generujących e-mail, dodatki do przeglądarki m.in MaskMe powiązany i udostępniony dla Mozilli FireFox umożliwia również maskowanie numeru telefonu bądź karty kredytowej. Działa natychmiastowo i wypełnia automatycznie wstępne formularze.

Warto zastanowić się nad tym rozwiązaniem, jeśli ktoś szuka specyficznej listy, która przestawia najpopularniejsze rozszerzenia, proponuję skorzystać z tej listy :

 

Chroń swoją prywatność i zawsze podczas rejestracji pamiętaj o tym, że istnieją strony generujące tymczasowy mail.

 

Oceń post

3 komentarze

    • Kamil serwis który podałeś jest niezły, jednak nie toleruje posiadania aktywnej wtyczki AdBlock. Uważam, że wiele osób z niej korzysta, więc tracą na tym naprawdę sporo. Szczególnie nowo przychodzących czytelników.

Zostaw komentarz