Przesyłanie plików przez internet z nową aplikacją

Aktualnie wykorzystujemy internet do wielu rzeczy, także gromadzenia oraz przesyłania informacji. Dawniej nie mieliśmy tak ogromnych możliwości – dziś wystarczy jedno kliknięcie i osoba znajdująca się na drugim końcu kuli ziemskiej zobaczyła nasze nowe zdjęcia czy obejrzała nagrany przez nas filmik.

W jaki sposób najlepiej przesyłać pliki

Istnieje wiele sposobów przesyłania danych w zależności od tego, jak duże są to pliki oraz jakiego są rodzaju. Nie ma tu znaczenia odległość – dzięki odpowiednim narzędziom możesz przesłać istotne dokumenty nawet na inny kontynent! Najważniejsze, to by posiadać dobrej jakości łącze internetowe, które zapewni przepływ danych. Możesz tego dokonywać poprzez pocztę elektroniczną, media społecznościowe czy narzędzia takie jak WeTransfer. Jednakże pamiętaj, że nie każdy z tych sposobów nadaje się do przesłania plików o dużej pojemności. Z każdym kolejnym rokiem przybywa pomysłów oraz stron, poprzez które jest to jednak możliwe, dlatego warto śledzić nowinki technologiczne.

Przesyłanie plików przez aplikację?

Dziś nowoczesną metodą przesyłania plików jest zrobienie tego poprzez aplikację. Być może wydaje Ci się to niewyobrażalne, ale jednak to możliwe! Najnowocześniejszym narzędziem, które temu służy jest Folx – aplikacja, związana z siecią Play, jednak będąca autonomiczną jednostką. To zarówno pierwsza sieć komórkowa, w której każdy krok wykonasz bardzo prosto i całkowicie bezpiecznie. Możesz więc  między innymi przesyłać pliki do znajomych – i to absolutnie za darmo. Czy to nie proste i wygodne? Osoby lubiące komfort oraz udogodnienia technologiczne powinny zastanowić się nad wyborem Folx, ponieważ może to być dla nich najlepsza z możliwych na rynku opcji. Warto bowiem łączyć ze sobą cechy telefonii komórkowej z internetowymi funkcjami, by zaspokoić rosnące potrzeby konsumentów, co udowadnia najnowsza aplikacja, dostępna w App Store dla urządzeń iOS.

Zalety Folx

Bez wątpienia Folx jest jedną z nowości na rynku, które mogą zastąpić znane i używane dotąd często sieci komórkowe. Kto z nas bowiem nie lubi udogodnień, jakie niosą za sobą coraz to nowe technologiczne nowinki? Do największych zalet Folx możemy więc zaliczyć:

 • możliwość odbywania rozmów, przesyłania SMS-ów i MMS-ów bez limitu oraz 20 MB internetu w cenie jednego abonamentu (zawsze za 29,99 zł),
 • subskrypcja włączana i wyłączana w aplikacji,
 • brak dodatkowych obciążeń, rachunków oraz faktur,
 • podpięcie karty płatniczej do systemu, który będzie co miesiąc ściągał z niej środki – nie musisz się martwić o dokonywanie płatności,
 • możliwość przeniesienia aktualnego numeru telefonu lub wybór nowego,
 • ulepszenie dla dodatkowych pakietów danych,
 • z oferty można zrezygnować w dowolnym momencie,
 • karta SIM przywieziona zostanie Ci prosto do domu (dzięki specjalnej aplikacji, która odpowiada za jej dostarczenie),
 • aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze,
 • polecenie usługi znajomym skutkuje otrzymaniem miesiąca korzystania gratis,
 • w aplikacji znajduje się również czat – jeśli będziesz mieć jakiekolwiek problemy, skorzystaj z pomocy konsultanta, który jest na nim dostępny przez 24 h w ciągu doby.
Oceń post

Jeden komentarz

Zostaw komentarz