inspiracja

Natychmiastowa Inspiracja – Poznaj 5 Wspaniałych Mentorów

Każdy miewa gorsze dni. Powiem więcej, każdy ma czasem gorsze tygodnie, miesiące albo nawet lata. Zapewne i Tobie zdarzają się chwile, kiedy nic Ci się nie udaje, nic nie idzie po Twojej myśli, masz wrażenie, że wszystko sprzysięgło się przeciw Tobie. Każdy ma też marzenia. Ty zapewne także. Może chcesz osiągnąć sukces w jakiejś dziedzinie, może chcesz się stać lepszym człowiekiem, może pragniesz być po prostu szczęśliwym, ale z pewnych powodów nie jesteś.

Być może przyszedł czas, aby coś z tym zrobić, zmienić sposób myślenia o sobie, innych ludziach i świecie. No tak, ale w jaki sposób to osiągnąć i od czego zacząć? Potrzeba Ci inspiracja.

Niech będą nią ludzie, którzy najpierw sami przeszli przemianę, osiągnęli sukces i zadowolenie ze swego życia, a teraz uczą innych jak tego dokonać.


Inspiracja by Tony Robbins – Natychmiast Pobudzi Cię do działania

inspiracja-tony-robbins

Znany z niezwykle charyzmatycznych wystąpień mówca motywacyjny, protegowany innego słynnego życiowego coacha Jim’a Rohn’a. Człowiek o niezwykłej osobowości. Na scenie wyróżniający się energią i dużym wzrostem (ma 2 metry). Jest autorem bestsellerowych książek motywacyjnych: „Obudź w sobie Olbrzyma” i „Unlimited power”. Jest propagatorem programowania neurolingwistycznego. Uczy jak zwiększyć swoją wydajność, osiągać cele, uporać się z lękami, odpowiednio zmotywować do działania, o czym mówi między innymi podczas prelekcji „Why we do what we do.” Występuje dla milionów ludzi na całym świecie. Potrafi nawiązać świetną relację z publicznością, do której przemawia, wzbudzając w niej żywe reakcje, jak w występie „Unleash the Power Within.”

Przykład Sukcesu Mimo Trudnych Początków – Les Brown

inspiracja-Les Brown

Poza tym, że jest uznanym mówcą motywacyjnym i pisarzem książek motywacyjnych, był także politykiem, redaktorem radiowym i prowadzącym autorskiego programu telewizyjnego „The Les Brown Show”. Osiągnął sukces, mimo trudnych początków. Wychowywał się w ubogiej dzielnicy Miami. Pomimo ciężkiego dzieciństwa, osiągnął to, o czym marzył. Dzięki bogatemu bagażowi doświadczeń, którymi dzieli się ze słuchaczami jego przemowy zyskują dodatkową wartość motywacyjną. Są pełne pasji i autentyczności, co czyni go charyzmatycznym mówcą, zdolnym porwać za sobą tłumy, jak podczas wystąpienia „It’s not over until you win! Your dream is possible.” Jego motto, do którego stosowania namawia brzmi: „To jest możliwe” („It’s possible”). Les Brown przekonuje, że należy spełniać swoje, nawet najbardziej nierealne, marzenia. Mówi o tym, np. w wystąpieniu „The impossible dream… it’s possible.”


Zmień Nastawienie i Sposób Patrzenia na Własne Życie – Zig Ziglar

inspiracja-Zig Ziglar

Urodzony w Hrabstwie Cofee w stanie Alabama jako dziesiąte z dwanaściorga dzieci, stracił ojca w wieku sześciu lat. Służył w marynarce wojennej podczas II Wojny Światowej. Po wojnie pracował jako sprzedawca, zdobywając umiejętności w marketingu. W tamtym czasie rosło także jego zainteresowanie przemowami motywacyjnymi. W końcu został zawodowym mówcą motywacyjnym. Występując przed publicznością, mówił z pasją i wielkim entuzjazmem, co można zauważyć, np. w przemówieniu „Setting goal.” Swoich słuchaczy przekonywał między innymi do zmiany nastawienia i sposobu patrzenia na własne życie, co ma doprowadzić do osiągnięcia zadowolenia z niego i siebie. Mówi o tym, np. w wykładzie „Attitude makes all the difference.”

Inspiracja Niesamowitego Człowieka bez Kończyn – Nick Vujicic

inpiracja-Nick Vujicic

Najlepsza inspiracja by dokonać niemożliwego. Człowiek, który urodził się bez kończyn, posiadający ogromną wolę życia i działania. Mimo niepełnosprawności tryska optymizmem i z uśmiechem przyjmuje wyzwania każdego kolejnego dnia. W swoich przemówieniach, jak np. „No arms, no legs, no worries” namawia do zaakceptowania samego siebie. Poza przemowami do publiczności bierze także udział w innych przedsięwzięciach. Zagrał między innymi główną rolę we wzruszającym i będącym inspiracją filmie krótkometrażowym „Cyrk Motyli”. Zaśpiewał także motywacyjny utwór „Something more.” Swoje wykłady poświęca tematyce motywacyjnej, opowiada też o swojej niepełnosprawności i wierze w Boga.

Stanowi inspiracje dla milionów osób, prowadząc wykłady na całym świecie.

Jak Bardzo Tego Pragniesz? Słynny Eric Thomas 

inspiracja-Eric Thomas

Były amerykański futbolista. Jest mówcą motywacyjnym, autorem książek i aktywistą. Wychowany w biedzie postanowił podążać za swoimi marzeniami. Skończył uniwersytet i stał się gwiazdą sportu. Prowadzi motywacyjne wykłady o celach życiowych, motywacjach i spełnianiu marzeń. Jego przemowy są bardzo energiczne i porywające, a jego dewizą jest „I can. I will. I must.” („Potrafię. Zrobię to. Muszę.”). Prowadzi wykłady dla uczniów i studentów.

Przekonuje, że bardzo istotna na drodze do osiągnięcia sukcesu jest odpowiednia motywacja –How bad do you want it?”

Nie jest łatwo być inspiracją dla milionów osób. Nie łatwo być przekonywującym nawet w codziennych relacjach. Przedstawieni przeze mnie w tym artykule ludzie osiągnęli ogromną umiejętność przemawiania i przekonywania innych do swoich racji. Wykorzystali ją we wspaniały sposób, motywując innych do działania, wskazując im drogę do pokonywania swoich słabości, do wychodzenia z kryzysów, do uwierzenia w swoje siły. Po wysłuchaniu ich przemówień z pewnością zmienisz swoje spojrzenie na wiele spraw.

Wystarczy, że otworzysz umysł i zdasz sobie sprawę, że nie jesteś jedyną osobą na świecie, która próbuje uporać się ze swoimi problemami.

Przekonaj się, że istnieją sposoby na przezwyciężanie trudności.

Oceń post

Zostaw komentarz