happy wheels

Gra Happy Wheels Online – Sztuczki – Pełna Wersja

Szczęśliwe kółeczka, jest to malutki kontraścik, wesoła, rozkoszna, sielankowa, nazwa
mająca wiele wspólnego z znaną i cenioną bajką – Happy Friends.

Jak wiadomo, brutalizm tej gry przekracza wszelkie granice naszej wyobraźni.

Happy Wheels również nie pozostaje w tyle dostarczając ogromnej ilości wrażeń związanych głównie z śmiercią na tysiące sposobów postaci, którymi się poruszamy po danej mapie.


SPIS TREŚCI – KOMPEDIUM WIEDZY O GRZE – HAPPY WHELS

  • Happy Wheels – Hit Internetu – Dlaczego?
  • Warto zainteresować się Happy Wheels?
  • Masz zamiar pierwszy raz zagrać w Happy Wheels? Przygotuj Twój system oraz przeglądarkę !
  • Jesteś internetowym maniakem i masz poważny problem z poprawnym załadowaniem się gry Happy Wheels?
  • Dodatkowe programy, które mogą przyśpieszyć działanie gier w przeglądarkach
  • Najpopularniejsze błędy w grze Happy Wheels! Gra się nie ładuje się? Zacina się? Laguje?
  • Happy Wheels – Opis 10 Postaci w Grze
  • Zainstaluj Happy Wheels Na Androida !
  • Miesięczne TOP 10 Poziomów Happy Wheels Online

Happy Wheels – Hit Internetu – Dlaczego?

Happy Wheels – Hit Internetu – Dlaczego

Jeśli twierdzisz, że Happy Wheels jest chwilowym hitem internetowym, mogę z góry zaprzeczyć, że tak nie jest.

Prawdziwym urokiem Happy Wheels jest to, że to właśnie użytkownicy grający, mają możliwość tworzenia własnych unikalnych map przy pomocy wykorzystania edytora do tworzenia zupełnie czegoś nowego. Co to dla nas oznacza? Kolejne masy świetnej, nie pozbawionej ograniczeń rozrywki przepełnionej klimatem – sam zresztą wiesz jaki 😉
Oznacza to, że gra praktycznie rozwija się non stop.

Na chwilę obecną istnieje wiele tysięcy poziomów, więc jest z czego wybierać. Jak wybrać odpowiedni poziom dla siebie?
Wystarczy zasugerować się odpowiednim systemem oceny danej mapy. Dzięki temu unikniemy rozczarowania oraz marnowania czasu na niedopracowane plansze. Warto zapisać kilku faworyzowanych autorów i sugerować się ich nickname’mami.Nie bądź wyłącznie pasożyto – konsumentem !Stwórz również coś dla kogoś.

Jedyny problem jaki można mieć z tym fantastycznym, brzmiącym bardzo pozytywnie tytułem – Happy Wheels, jest to, że ta gra ma naprawdę imponujący potencjał wciągająco – uzależniający. Jednym słowem, jeśli masz zamiar pograć krótką chwilę – daruj sobie. Napewno z tej walki nie wyjdziesz zwycięsko a pokusa zagrania kolejnego levelu czy mapki jest nie do wytrzymania.
Świetne jest również to, że gra jest oparta o silnik Flash przy czym rozrywka jest zupełnie darmowa. W przyszłości liczymy na wersję High-Definition (HD) na przenośne urządzenia typu tablety, czy specyficzne konsole PlayStation Portable.

Happy-Wheels powstał po to, aby zaoferować oraz promować tą świetną grę, łamiącą wszelkiego rodzaju prawa fizyczne online !


Wesołe Kółka, czyli Happy Wheels!

Prosta flashówka, banalne zasady, grafika średniej jakości i spora liczba bugów. Chociaż na pierwszy rzut oka Happy Wheels to tytuł, który powinien znudzić się po 15 minutach – dokładnie tak samo jak większość gniotów na joemonsterze – to Wesołe Kółka mają w sobie coś wyjątkowego. To coś, co sprawia, że nie jesteś w stanie oderwać się od ekranu własnego peceta!

Nie przejmuj się, nie tylko Ty spędzasz kolejne godziny na bezmyślnej grze. Happy Wheels już dawno opanowały Internet i cieszą się popularnością wśród milionów użytkowników na całym świecie. Co jest tego sekretem? Na pewno nie wymyślna fabuła lub super-szczegółowa grafika… Zanim jednak spróbuję poszukać odpowiedzi na to pytanie, na szybko nakreślę czym tak naprawdę jest Happy Wheels – na wszelki wypadek jeżeli jakimś cudem nie wiesz jeszcze czym jest Happy Wheels.

Czym są Wesołe Kółka?

Czym są Wesołe Kółka

Wesołe Kółka to prosta gra flashowa, w której wcielasz się w jedną z kilkunastu postaci, a Twoim zadaniem jest dotarcie do mety w jednym kawałku. Nic szczególnego prawda? Jeżeli dodasz do tego jednak ogromną ilość bezsensowej brutalności, rozpadające się na strzępy flaszowe ciała oraz hektolitry krwi, otrzymujesz to co internetowi gracze lubią najbardziej – bezsensowną przemoc!

Każda z postaci posiada swoje specyficzne atrybuty oraz różny rodzaj pojazdów – od rowerów, po kosiarski i wózki dla inwalidów. Niektóre są szybsze, wytrzymalsze, a inne dają możliwość latania lub wybijania się wyżej w powietrze. Gracz otrzymuje zestaw standardowych poziomów oraz ma możliwość stworzenia własnych leveli lub spróbowania swoich sił na planszach stworzonych przez pozostałych graczy.

Wesoła zabawa dzięki Edytorowi Poziomów

Pierwszy sekret sukcesu Happy Wheels już poznaliśmy – ogromna ilość krwi i przemoc, przemoc, przemoc!

Drugim, niezwykle ważnym czynnikiem, który spowodował, że Wesołe Kółka eksplodowały falą popularności na całym świecie jest otwarty Edytor Poziomów.

W prostym środowisku graficznym – przypominającym najzwyklejszego Painta – możemy stworzyć plansze według własnego uznania. Chociaż wydawać by się mogło, że z podstawowych kształtów i narzędzi zbyt wiele nie zbudujemy i stworzymy, to wyobraźnia graczy nie zna granic.

Customowe Levele, które tworzą jasno pokazują, że z Level Editora da się naprawdę sporo wycisnąć!
Edytor Poziom nie ogranicza się tylko i wyłącznie do budowy nowych plansz, ale pozwala na tworzenie własnych pojazdów, czy też całkowicie nowych postaci! Dzięki temu, możesz stworzyć całkowicie unikatowy świat wewnątrz Wesołych Kółek i tylko od Ciebie zależy, czy zachowasz w nim jakiekolwiek zasady zdrowego rozsądku, czy skupisz się na niekończącej i krwawej przemocy.

Twórz i chwal się!

Chociaż mamy już pogląd dlaczego Wesołe Kółka nie nudzą graczy po kilkunastu minutach, to dalej nie wydaje mi się, że sama krew i Level Editor potrafiłyby zatrzymać przy grze miliony użytkowników przez kolejne miesiące. Sam Edytor Poziomów nie miałby większego znaczenia, gdyby nie możliwość zapisywania swoich plansz i wysyłania ich na serwer HW, dzięki czemu do danego levelu dostęp mają następnie wszyscy gracze!
Każdego dnia pojawiają się setki nowych, niezwykle oryginalnych poziomów.

Niektóre są śmieszne, niektóre brutalne, jeszcze inne bezsensowne, a poszczególne z nich to prawdziwe perełki. W te najpopularniejsze grało co najmniej kilkadziesiąt milionów graczy z każdego kontynentu!
Gdyby nie dostęp do poziomów tworzonych przez ogromną społeczność Happy Wheels, Wesołe Kółka na pewno nie cieszyłyby się taką popularnością, a ja teraz nie siedziałbym i nie pisał tego tekstu 😉

Eksploruj świat Happy Wheels

Poznawaj kolejne poziomy tworzone przez użytkowników, twórz własne plansze, dziel się nimi ze znajomymi, bij rekordy czasowe na najczęściej uruchamianych levelach i daj się wciągnąć w świat Wesołych Kółek.

Wiem, że możesz w to nie wierzyć, ale ta gra naprawdę wciąga. Przekonałem się o tym na własnej skórze i doskonale zdaję sobie sprawę, jak wiele czasu może pochłonąć. Nie żałuję jednak tego – czy jest bowiem coś lepszego na rozładowanie emocji od bezsensownej i krwawej nawalanki we flaszowej grze?

Najpopularniejsze błędy w grze Happy Wheels! Gra się nie ładuje się? Zacina się? 

Najpopularniejsze błędy w grze Happy Wheels! Gra się nie ładuje się Zacina się

Jeśli na głównej stronie jerkface Happy Wheels nie ładuje się w Twojej przeglądarce internetowej jesteś we właściwym miejscu. Dodatkowo postaramy się dostosować oraz zaktualizować oprogramowanie na Twoim komputerze odpowiadające za gry w przeglądarce internetowej.

Wystarczy poświęcić kilka minut na zapoznanie się z poniższym tekstem, aby dowiedzieć się na czym polega Twój problem i jak go skuteczne rozwiązać. Poradnik przedstawia rozwiązanie najbardziej popularnych problemów występujących w przeglądarcę oraz propozycje ich rozwiązania 🙂 Miłej lektury !

Przygotuj odpowiednio swoją przeglądarkę do gier typu online

Posiadanie odpowiednio skonfigurowanego łącza internetowego oraz najnowszych akutalizacji podstawowych oprogramowań wykorzystywanych przy użyciu gier online są bardzo istotne. Problemami wynikającymi z braku poprawnego wyświetlania gier są właśnie powyższe podstawowe aktualizacje, dobór przeglądarki czy konfiguracja internetu. W tym podpunkcie zajmemy się odpowiednim przygotowaniem przeglądarki internetowej do poprawnego działania oraz wyświetlania gier online.

1) Aktualizacja Adobe Flash Playera

Aktualizacje przeprowadzimy pod tym linkiem : Adobe Flash Player

Wystarczy odwiedzić podaną stronę, ściągnąć plik instalacyjny na dysk, następnie przejść przez wskazówki zalecane automatycznie po przez instalatora flashplayera.

Polecam wykonać całkowity reset systemu przed instalacją oraz wyłączyć tymczasowo antywirusa lub firewalla, ponieważ w przypadku niektórych konfiguracji systemowych może to być niezbędną czynnością do poprawnego zainstalowania się najnowszej aktualizacji FlashPlayera.

2) Aktualizacja Java

Tak jak powyżej, bardzo istotny wpływ na komfortową grę ma najnowsza wersja systemowa Java – czyli technologia wykorzystywana do tworzenia różnego rodzaju aplkiacji znadujących się w internecie, często wykorzystywanych przez przeglądarki. Logicznym jest więc jej wpływ na poprawne wyświetlanie gry Happy Wheels.

3) W jaki sposób zaktualizować oprogramowanie JAVA?

Otwieramy link znajdujący się tutaj : JAVA Online

Który bezpośrednio przenosi na główną stronę producenta JAVA. Następnie klikamy ogromny czerwony banner z napisem „Bezpłatne pobieranie oprogramowania Java”. Automatycznie zapisujemy plik na dysku. Następnie zamykamy wszystkie otwarte przeglądarki systemowe, jeśli korzystasz lub posiadasz aplikacje w tle korzystające z technologi Java polecam zrestartowanie systemu w celu uniknięcia instalowania niepoprawnie aktualizacji.

Sama instalacja przebiega automatycznie i nie wymaga skomplikowanych umięjętnosci, jedynie potwierdzenie zapoznania się z regulaminem oraz klikania, standardowego „dalej” podczas pracy auto instalera.Nie musisz się obawiać o odpowiedni wybór wersji Java’y dla Twojej przeglądarki. Officjalna strona sama dostosowywuje wersję do przeglądarki, której obecnie używasz przeglądając strony.

4) Wybór odpowiedniej przeglądarki

W zakresie obsługi oprogramowania JavaScrpit większość poleceń odnośnie wyszukiwarki otrzymywał znany wszystkim FireFox. Pozytywyna opinia oraz rekomendacje są jak najbardziej na korzyść znanego wszystkim, chytrego liska.
Jednak biorąc pod uwagę obsługę oprogramowania Flash, nie można zdecydowanie jedno znacznie, która przeglądarka lepiej wykorzystuje ten system, ponieważ wszystkie przeglądarki korzystają z tej samej wersji – która jest instalowania jako rozszerzenie do przeglądarki.

Wybór pomiędzy gigantami jest ogromny od znanych, lubianych FireFoxów poprzez niesamowicie szybkie Chrome oraz standardowe Internet Explorer. Czy więc wybór odpowiedniej przeglądarki to kwestia gustu oraz upodobań? Każdy posiada specyficzne wymagania, którym muszą sprostać przedstawione marki gigantów.

Osobiście, korzystam z Chroma w każdym celu, mając również pozostałą konkurencje zainstalowaną na dysku – ze względu na to, że często sprawdzam jak wyglądają strony w różnych przeglądarkach. Jednak, jeśli wybór jest ciężki,

polecam zajrzeć tutaj : TOP 10 Najlepszych Przeglądarek – Opinie

Jak widać Google Chrome uzyskało 9.85/10 głosów co jednoznacznie mówi kto tutaj ma najwięcej do powiedzenia – nie wspominając o szybkości tej przeglądarki, która imponuję mi na każdym kroku.

Interface jest prosty, funkcjonlany spełnia swoją rolę oraz większość dodatków, które znajdziemy w FF są również dostępne na Chrome’a.
Wyczyść swój system z tymczasowych plików, ciasteczek oraz innych różnych, dawno przeterminowanych śmieci.

Jeśli jesteś długoletnim, stałym użytkownikiem systemu operacyjnego i posiadasz sporo zainstalowanych aplikacji, programów, filmów i w pewien sposób odczuwasz dyskomfort powolnej pracy systemu, trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Poznasz kilka propozycji programów, które w kilka minut odmienią życie Twojego PC ! 

Poznasz kilka propozycji programów które w kilka minut odmienią życie Twojego PC

Ccleaner

Pozycja podstawowa, czyli niezbędne minimum, które wyciągnie stare, nieużywane pliki z zakurzonych przestrzeni na Twoim dysku oraz bezpiecznie usunie niepotrzebne wpisy w rejestrach systemu.

Plik instalacyjny znajdziesz pod tym linkiem : CCleaner

Przebieg instalacji jest automatyczny oraz bardzo przyjazny dla użytkownika, wydaje mi się, że opis tego procesu jest zbędny. Przejdźmy więc do konkretów.

Wyczyść swój system z zbędnych plików zgromadzonych w przeglądarce.

Proponuję najpierw wyczyścić zbędne pliki zgromadzone przez lata w przeglądarkach. Uruchamiając program po lewej stronie w menu widać ikonki, jedną z nich jest miotła, pod którą zauważymy napis Cleaner w który klikamy.

Następnie przeprowadzamy analizę po przez naciśnięcie szarego przycisku na dolnym pasku programu „Analyze” oraz po krótkim czasie „Run Cleaner” aby wyczyścić odnalezione, niepotrzebne pliki. Wykonujemy tą czynność dwukrotnie, często program zostawia pozostałości po sobie, aby wyelimnować ostatecznie wszystko, musimy powtórzyć często nawet kilkakrotnie czynność.

Odnajdź oraz napraw błędy w wpisie rejestru
Zanim przystąpisz do działania, pamiętaj, że zabawa w systemie rejestru windowsa jest niezbezpieczna i naraża na nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem systemu.

Przystąp do działania wybierając odpowiedni przycisk „Scan for Issues”, znajdujący się w panelu „Registry” oznaczonym niebieską ikonką tworzącą kwadrat.
Jeśli program Ccleaner przedstawi pliki, które są niezgodne lub przestarzałe w rejestrze systemu, pamiętaj o tym, aby najpierw wykonać kopię zapasową systemu, co jest rekomendowane przez program, więc pierw kopia zapasowa dopiero później usuwanie wpisów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przygotowaliśmy specjalny artykuł na ten temat – Jak Przyśpieszyć Komputer

Szukasz programu który maksymalnie podniesie wydajność Twojego PC? Lepiej trafić nie mogłeś ! 🙂

Szukasz programu który maksymalnie podniesie wydajność Twojego PC Lepiej trafić nie mogłeś

Potrzebujesz więcej FPS darmowym kosztem? Znana na rynku gier komputerowych firma Razer zajmująca się dystrybucją sprzętu dla profesjonalnych graczy komputerowych stworzyła aplikację, która jednym kliknięciem podwaja wydajność każdego systemu operacyjnego. Razer Game Booster zaskakuje swoją prostotą oraz minimalistycznym, imponującym designem.

Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z takiego rodzaju oprogramowania – najwyższy czas, aby to zmienić. Program instalacyjny znajdziesz pod tym linkiem :  GameBooster

Jeśli jest to dla Ciebie za mało i oczekujesz rozwiązań ponad czasowych i jesteś w stanie wydać pieniądze na to, zawsze możesz odwiedzić ten artykuł w którym są prezentowane dodatkowe programy typu game booster, czyli przyśpieszające wydajność systemu w grze jak i w aplikacjach w tle. Odnośnik znajduje się tutaj : 5 Najlepiej Optymalizujących System Programów

Podsumowując jest wiele możliwości przez które Twoja przeglądarka może niepoprawnie wyświetlać grę Happy Wheels – jednak, jeśli postarasz się o odpowiednie, najnowsze aktualizacje oprogramowania oraz zadbasz o czystość na dysku nie powinieneś nigdy mieć problemów z graniem online.

Jeśli masz problem i nie potrafisz go rozwiązać, podziel się tym w komentarzu! Jak w jakiś sposób pomogłem lub przedstawiłem informacje, której szukałeś również podziel się tą informacją ! 🙂 Miłego grania ! Zasłużyłeś na to ! 🙂

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przygotowaliśmy specjalny artykuł na ten temat – Jak Przyśpieszyć Internet

 

 

Zainstaluj Happy Wheels Na Androida !

Zainstaluj Happy Wheels Na Androida

Siedzisz w szkole i się nudzisz? Czekasz w kolejce do sklepu?

Jesteś w trakcie długiej, nudnej podróży? Masz ochotę urozmaicić sobie czas grą Happy Wheels?

Wystarczy posiadać smartphona z zainstalowanym systemem Android!

Przekonaj się Jak zainstalować Happy Wheels na Androida!

Tego się nie spodziewałeś, właśnie udowadniam wszelkim sceptyką urządzeń przenośnych, że warto zainteresować się zakupem takiego urządzenia. W kilku prostych krokach postaram się wyjaśnić w jaki sposób przygotować Twoje urządzenie z systemem Android do instalacji gry Happy Wheels.

Ze względu na to, że istnieją dwa sposoby delektowania się Happy Wheels na telefonie przedstawię Ci w skrócie plusy i minusy obydwu z nich, abyś szybko i trafnie wybrał opcję
dla siebie.

Happy Wheels na Android Offline

Plusy :
• Nie wymaga dostępnu do internetu
• Łatwość i przyjemność instalacji
• Szybkość oraz płynność gry nie jest zależne od połączenia internetowego

Minusy :
• Niestety jest to wersja demo, wyłącznie.

Jeśli interesuje Cię szybkie, sprawne zainstalowanie gry bez konieczności połączenia z internetem to ta wersja jest zdecydowanie dla Ciebie.

Nie czujesz się w pełni profesjonalnym, oddanym, wiernym fanatykiem gry i od czasu, do czasu lubisz po prostu urozmaicić sobie czas grą w Happy Wheels – Wybór doskonały!

Happy Wheels na Android Online

Plusy:
• Pełna wersja gry
• Możliwość gry na stworzonych mapach przez użytkowników

Minusy:
• Szybkość oraz płynność gry jest zależna od połączenia internetowego.
• Płatna aplikacja do sterowania postacią (GameKeyboard) – istnieje alternatywna wersja bezpłatna (GamePad)
• Zdecydowanie dłuższa oraz zaawansowana instalacja, konfiguracja sterowania.

 

Jesteś totalnym maniakiem gry Happy Wheels?

Jesteś totalnym maniakiem gry Happy Wheels

Masz ochotę zagrać lub po prostu pokazać komuś swoje umiejętności w miejscu publicznym? Ta wersja jest przeznaczona właśnie dla takich ludzi jak Ty! Postępuj zgodnie z instrukcją, zainstaluj wszystkie aplikacje do których linki znajdują się poniżej i ciesz się pełną wersją w trybie online!
Link do poradnika – Happy Wheels na Android Online

Happy Wheels Android – Wersja Offline

Wyszukaj aplikację SWF Player znajdującą się w sklepie play z aplikacjami

Ściągnij na swój smartphone i zainstaluj zgodnie z poleceniem

Link do aplikacji znajduje się tutaj, jeśli ktoś ma problemy z wyszukiwaniem aplikacji w playstore : SWF PLAYER

Włącz przeglądarkę internetową i skopiuj lub przepisz ten link :
http://www.2shared.com/document/2P5JHQaO/happy_wheels.html

Polecam po prostu wpisać adres tej strony internetowej i przekierować się następnie do strony podanej powyżej. Szybciej i sprawniej, nie warto męczyć się wpisując ręcznie adres 😉

W momencie poprawnego zakoczenia ściągania pliku, otwórz jego zawartość używając programu SWF Player.

Jeśli nie odpowiadają Ci ustawienia kontroli postaci, naciśnij wstecz następnie cancel, który powinien uruchomić menu gry.

Oczywiście plik, który odpala gre Happy Wheels znajduje się w folderze Pobrane lub po prostu Download. Wystarczy kliknąć podwójnie na jego ikonkę, aby uruchomić grę.

W przypadku problemów uruchamiamy najpierw prorgram SWF Player. Jeśli wystąpią inne, nie opisane problemy lub komunikaty, proszę o kontakt w komentarzach poniżej tekstu 🙂

Happy Wheels na Android Online

Ściągnij i zainstaluj poprawnie Flash Player’a 11, znajdującego się pod tym linkiem : Flash Player 11

Zaopatrz się w przeglądarkę mobilną, internetową wykorzystującą powyższego flasha. Do wyboru mamy znanego i lubianego FireFox’a oraz jego alternatywną, zagraniczną wesrję Ninesky Browser. Osobiście polecam tą drugą opcję. Linki znajdują się pod nazwami aplikacji.

Kolejnym krokiem jest instalacja odpowiedniej aplikacji zarządzającej sterowaniem postacią. Mamy do wyboru również dwie opcję, płatną i bezpłatną, wybór należy do Ciebie :
• Płatna – GameKeyboard
• Bezpłatna – GamePad

Ostatecznym krokiem dzielącym Cię od rozgrywki w Happy Wheels jest włączenie przeglądarki i wpisanie znanego adresu strony na której znajduje się pełna wersja gry – Happy Wheels Online

Polecam zapoznać się z konfiguracją aplikacji odpowiadającej za sterowanie, aby wszystko było jasne i klarowne. Miłej zabawy!

Jeśli zaistnieją jakieś problemy podczas instalacji flash playera lub samej którejś aplikacji do sterowania, proszę o kontakt w komentarzach – postaram się pomóc! 🙂

Jeśli ktoś chce zobaczyć poradnik w postaci wideo, proszę o komentarze lub kontakt e-mail.

 

Miesięczne TOP 10 poziomów Happy Wheels online

Miesięczne TOP 10 poziomów Happy Wheels online

Postanowiliśmy wystartować z całkowicie nowym cyklem tekstów, w którym będziemy przedstawiać Wam 10 najciekawszych poziomów Happy Wheels stworzonych przez użytkowników. Trafiać będą tutaj najwyżej ocenianie, najczęściej uruchamiane oraz najciekawsze naszym zdaniem levele, które chcielibyśmy Wam polecić!

Teksty z serii TOP 10 pojawiać będą się pod koniec każdego miesiąca, abyśmy mogli uwzględnić jak najwięcej plansz przygotowanych w jego trakcie. Na pierwszy ogień bierzemy lipiec, podczas którego w pełnej wersji gry pojawiło się naprawdę kilka ciekawych tytułów!

Aby ułatwić Wam wybór tych najbardziej interesujących, każdy level opisywać będziemy według prostego schematu – krótki opis, nazwa autora, ocena, ilość uruchomień, możliwość importu, dostępność postaci, data publikacji oraz ewentualne tips&tricks pomocne w jego przejściu.

Tyle tytułem wstępu. Nie przedłużajmy więc i przejdźmy do naszego miesięcznego zestawienia TOP 10 poziomów Happy Wheels online! 🙂

Top 10 Najbardziej Popularnych Poziomów –  Happy Wheels online !

Uniqe Ball Throw!!!

Autor: DopeBreakz
Ocena: 4.59/5.00 (288 głosów)
Liczba gier: 261335
Dostępna postać: Segway Guy
Importowanie: Nie
Niezwykle przyjemny oraz oryginalny poziom! Wcielamy się tutaj w postać Segway Guy’a, a naszym celem jest przerzucenie kamiennych piłek do poszczególnych otworów. Każdy z nich posiada przypisaną ilość kroków, które zbliżają nas do linii mety i jednocześnie zakończenia poziomu. Chociaż trafienie do otworów najbliższych wydaje się banalnie proste, to umieszczenie kuli w otworze najdalszym – o wartości 10 kroków, to już spore wyzwanie.
Najszybszym graczom udało się ukończyć ten poziom w niespełna 3 sekundy – czy pobijesz ich rekord i zapiszesz się na listę najskuteczniejszych graczy w Unique Ball Throw? 🙂

FREE FALL

Autor: popo 988777
Ocena: 4.58/5.00 (118 głosów)
Liczba gier: 270 135
Dostępna postać: Każda
Importowanie: Nie

Poziom, którego tak naprawdę nie da się przegrać, można wykręcić jednak jak najlepszą czasówkę i utrzymać postać w jednym kawałku (według mnie graniczy z niemożliwym)! Wcielamy się w dowolnie wybranego bohatera i swobodnie opadamy, próbując manewrować pomiędzy nieszkodliwymi na pierwszy rzut oka przeszkodami – okręgami a zmniejszającej się stopniowo objętości.

Chociaż jakiekolwiek umiejętności momentami wydają się tutaj zbędne i odnosimy wrażenie, że wszystko zależy od szczęścia – to od planszy ciężko się oderwać. Nie tylko daje wiele frajdy, ale ogromna ilość bezsensownej brutalności nie pozwala odejść od monitora.
Postacie z Happy Wheels online rozrywane są tutaj na wszystkie możliwe sposoby, często kończąc po prostu jako kupa flaków!

Killer Sword Throw

Autor: kainryn
Ocena: 4.37/5.00 (93 głosy)
Liczba gier: 273 435
Dostępna postać: Segway Guy
Importowanie: Nie

Na planszy porozstawianych jest kilka postaci, w tym Twój syn, Święty Mikołaj i garstka innych NPC. Uzbrojony w porządną kupkę katan masz za zadanie pozabijać ich wszystkich. Chociaż początkowo zadanie wydaje się naprawdę łatwe, to wymagało będzie sporych umiejętności i mnie osobiście niejednokrotnie doprowadzało do sporej irytacji… Nie zmienia to jednak faktu, że pomysł na poziom Killer Sword Throw jest niezwykle prosty, a zabawa jest przednia 🙂
Starajcie się rzucać katanami jak najszybciej, po jakimś czasie z góry spadają bowiem kolejne – blokują one te poprzednie, kupa mieczy robi się straszliwie duża i blokują się wzajemnie, przez co ciężko jest sięgnąć po pojedynczy i dobrze nim rzucić!

100 Ways To DIE

Autor: FantasticBaby890
Ocena: 4.50/5.00 (296 głosów)
Liczba gier: 278 267
Dostępna postać: Segway Guy
Importowanie: Nie

Poziom zrobiony bardziej dla funu, niż dla osiągnięcia jakiegokolwiek celu. Jadąc sobie spokojnie Segwayem i aktywując przyciski znajdujące się na suficie nad nami, możemy podziwiać brutalne scenki, w których NPC zamknięci w kolejnych pomieszczeniach uśmiercani są na różne, naprawdę oryginalne sposoby.

Wgniecenie przez piłki w szklane kolce, zmasakrowanie ciała podczas snu przez setki spadających noży, egzekucja poprzez wystrzał z armaty pełnej katan, zmiażdżenie przez prasę lub rozsiekanie przez wirujące w zawrotnym tempie siekiery. Wystarczy rozsiąść się wygodnie i podziwiać! 🙂

Tables Race

Autor: ora111390
Ocena: 4.45/5.00 (305 głosów)
Liczba gier: 282 452
Dostępna postać: Każda
Importowanie: Nie

Szaleńcze wyścigi stołów! Razem z innymi uczestnikami bierzesz udział w morderczym konkursie, w którym Twoim celem jest dotarcie jako pierwszy do linii mety. Stół odwrócony do góry nogami słabo sprawuje się jednak jako pojazd i przy zawrotnej prędkości bardzo szybko może rozpaść się na kawałki.

Jak to zwykle w Happy Wheels online bywa, po drodze czeka na Ciebie ogromna ilość pułapek i przeszkód, na których bardzo łatwo można stracić rękę albo połowę ciała. Dodać należy do tego kilku innych NPC występujących w roli Twoich konkurentów, którzy również mogą napsuć trochę krwi na trasie!
Jeżeli komuś uda się wykręcić czas poniżej 10 sekund, to niech pochwali się w komentarzach – według mnie niemożliwe… 🙂

Sword Throw Ultra

Autor: Bocaj1000
Ocena: 4.28/5.00 (238 głosów)
Liczba gier: 287 930
Dostępna postać: Segway Guy
Importowanie: Nie

Kolejny poziom z typu rzucaj ostrzami i zabij ich wszystkich. Chociaż na pierwszy rzut oka poziom nie wyróżnia się niczym szczególnym, to po chwili zauważamy, że postacie rozmieszczone są w dosyć trudny to trafienia sposób.

O ile te ustawione najbliżej powinniśmy zrzucić z platform bez problemu, to te dalsze nabić na katanę już nie jest tak łatwo! Momentami dopomóc może nam szczęście, ja jednak nie mogłem zbyt często liczyć na jego obecność. Poziom ładnie zrobiony, dosyć ciekawy i z pewnością zapewniający sporo rozrywki 🙂

Neon domino

Autor: DAVEBOB123
Ocena: 4.33/5.00 (154 głosy)
Liczba gier: 301 297
Dostępna postać: Segway Guy
Importowanie: Nie

Widać, że DAVEBOB123 włożył sporo pracy w przygotowanie tego poziomu. Chociaż nasze zadanie jest tutaj bardzo proste i ogranicza się jedynie do przesunięcia czerwonego klocka, to cała magia dzieje się dopiero później.

Przez następne kilkadziesiąt sekund obserwujemy jak zielone klocki domina przewracają się, tworząc skomplikowaną reakcję łańcuchową, aby w końcu doprowadzić do efektywnej eksplozji konfetti.

Nie wiem, czy lubicie poziomy tego typu, ale ja jestem ich ogromnym fanem! Pokazują bowiem, jak wiele można wyciągnąć z prostego na pierwszy rzut oka edytora poziomów w Happy Wheels online.

Police Chase…

Autor: DopeBreakz
Ocena: 4.52/5.00 (171 głosów)
Liczba gier: 316 334
Dostępna postać: Moped Couple
Importowanie: Nie

Chociaż poziom z pościgiem policyjnym ma niewiele wspólnego – oprócz grafiki przedstawiającej na początku helikopter oraz jednego funkcjonariusza próbującego nas zatrzymać – to na pewno przyniesie wiele frajdy. Nie dość, że jest niezwykle dynamiczny, to dodatkowo na trasie czeka na nas ogromna ilość przeszkód.

Poruszamy się tutaj Moped Couple, nasza pasażerka jednak już na samym początku zrzucana jest z motoru – pozbycie się niepotrzebnego balastu? 🙂 Chociaż standardowe przejście poziomu może przysporzyć ogromnych trudności to istnieje kilka sposobów, aby pokonać go w łatwy i przyjemny sposób!

Na samym początku musimy maksymalnie się rozpędzić, następnie podnieść w górę nasz motor, tak aby roztrzaskał się o stojący samochód. Siła pędu wyniesie nas natomiast w powietrze, pozwoli ominąć większość przeszkód i wylądować w jednym kawałku (prawie!) na linii mety.

I SPY 2
Autor: Termenoil
Ocena: 4.33/5.00 (108głosów)
Liczba gier: 391 524
Dostępna postać: Wheelchair Guy
Importowanie: Nie

Autor twierdzi, że budując planszę wzorował się na książkach Waltera Wick’a oraz Jeana Marzollo. Osobiście nie widzę tutaj żadnego podobieństwa – może po prostu jestem za mało oczytany? 😉
Kiedy odpalisz poziom, nie zobaczysz tam ani Wheelchair Guya jak podano w opisie, ani też normalnej planszy.

Wszystko utrzymane jest w kolorach czerni oraz niebieskiego, Ty natomiast sterujesz ogromnym szkłem powiększającym. Na zamkniętej, okrągłej planszy rozsianych jest kilkadziesiąt przedmiotów.

Przy każdym uruchomieniu gry wybierana jest losowa trójka z nich, które musisz w jak najszybszym czasie odnaleźć. Może nie ma to zbyt wiele wspólnego z Happy Wheels online, ale jest naprawdę ciekawe!

Mad Dad Level 1

Autor: likadika
Ocena: 3.01/5.00 (86 głosów)
Liczba gier: 471 980
Dostępna postać: Każda
Importowanie: Nie

Chociaż liczba głosów oraz ogólna ocena na to nie wskazują, to Mad Dad Level 1 z pewnością zasługuje na znalezienie się na pierwszym miejscu naszego miesięcznego zestawienia TOP 10 poziomów Happy Wheels online!

Postacią domyślnie wybraną jest tutaj Irresponsible Mom, spodziewać możemy się więc dużej ilości krwi! Poruszamy się dosyć szybko po trasie pełnej kolców, niespodziewanych przeszkód oraz ogromnej ilości pułapek. Przejście całego poziomu wymaga sporych umiejętności i jest czasochłonne. Powoduje to jednak, że Mad Dad Level 1 potrafi wciągnąć i to na długo.

Skąd jednak wzięła się tak niska ocena? Planszę przygotowaną przez likadika przejść można bowiem w niespełna 3 sekundy. Linia mety została tak niefortunnie umieszczona, że wystarczy spaść z platformy początkowej (jadąc w kierunku przeciwnym do trasy) i od razu ląduje się na mecie. Tip&Trick dobry jeżeli chcemy wykręcić jak najlepszy czas, odbiera jednak całą przyjemność z normalnego przejścia tego naprawdę trudnego poziomu 😉

Jeżeli posiadacie jakiekolwiek pytania lub uwagi odnośnie nowego cyklu, to podzielcie się nimi w komentarzach! 🙂

 

Happy Wheels – Opis 10 Postaci w Grze

happy-wheels

Interaktywnymi postaciami kierują gracze pokonujący trudności danej mapy w Happy Wheels.
Warto zastanowić sie nad wyborem postaci, zanim zaczniemy grać. Niektóre plansze są przystosowane wyłącznie pod jedną postać.

Wybór odpowiedniej z nich jest logiczny i prosty, jednak samo opanowanie czy wiedza odpowiednia na temat możliwości danej postaci już nie. W tym obszernym poradniku, znajdziesz odpowiedź na to, jaka postać będzie odpowiadać Twoim zachcianką oraz jakie zdolności posiada. Sterowanie również uwzględnione. Postawisz na walkę w pojedynkę czy wybierzesz postać posiadająca swój wechikuł czasu 🙂 ? Przekonajmy się !

Wheelchair Guy (Koleś na krześle, Człowiek Krzesło)

Chcesz poznać prawdziwą historię z piekła rodem?

Dziadek na krześle był pierwszą grywalną postacią w grze Happy Wheels, jest to najstarsza postać pod względem daty jak i wyglądu, co widać na pierwszy rzut oka 😉 Jest jedną z dwóch maskotek gry oraz ma zaszczyt prezentować się dumnie na głównej stronie – menu gry. Czym sobie zasłużył na tak prestiżowe miejsce? Wydaje mi się, że to zasługa modnej, zielonej koszuli 🙂 Oczywiście, warto wspomnieć o tym, że mógłby również występować w odcinkach boso przez świat razem z Wojciechem Cejrowskim, którego gorąco pozdrawiam. Jeśli tego mało, zawsze może zaśpiewać pójdę boso – piosenkę wykonywaną przez zespół Zakopower. Wszystko ze względu na to, że Wheelchair Guy po prostu jeździ stylem na boso. Już wiesz, czemu jest number ONE ! Mając tak ogromne ukryte talenty, wydaje się, jasne i oczywiste w jaki sposób zdobył swój wózek z napędem odrzutowym – znajomości.. 😉

Ciekawostki :

Silnik odrzutowy zamontowany pod jego krzesłem znajduje się w edytorze sekcji ruchu. Jeśli masz ochotę zmienić moc, utrwalenie, czas czy kąt zamocowania istnieje taka możliwość 🙂 ! Warto zajżeć lub znaleźć filmiki na youtube jak to zrobić.

Dzwięki wydawane przez Kolesia na Krześle, zostały wykonane przez samego autora gry zwanego Jim Bonacci. Postaraj się delikatnie uszkodzić nogę, by usłyszeć naprawdę świetnie wykonane odzywki typu „Oh my leg!” i „Save me” 😉

Sterowanie :

Na wózku
• Up – Poruszanie się do przodu
• W dół – Poruszanie się do tyłu
• Lewy – Pochylenie się do tyłu
• Prawo – Pochylenie się do przodu
• Z – Zejście z krzesła
• Szift (Shift)- Obrót JetPack’u w prawo
• Kontrol (Ctrl) – Obrót JetPack’u w lewo
• Spacja – JetPack – Poczuj Prawdzią Moc !
Na ziemi
• Strzałka do Góry – Wyprostowanie postaci do poziomu
• Strzałka w Dół – Kuleczka
• Strzałka w Lewo – Pająk – stanie na rękach i nogach – skillz !
• Strzałka w Prawo – Wyprostowanie rąk w pozycji leżącej – wtf? 🙂
• Szift (Shift) – Lewa ręka oraz prawa noga w powietrzu
• Kontrol (Ctrl) – Prawa ręka oraz lewa noga w powietrzu
• Spacja – Chwytanie przedmiotów

Pojazd Wózek Inwalidzki
Szybkość Średnia, Szybko z JetPackiem
Rozmiar Postaci Średnia
W Happy Wheels od wersji 1.0

 

Segway Guy ( Dwuśladowiec )

Segway Guy jest następna, czyli drugą postacią stworzoną w Happy Wheels. Dwuśladowiec posiada metaliczny, srebrny, sprężynowy SegWay, który posiada zdolność do skoków. Szczerze mówiąc, to by było na tyle. Osobiście nie sprawia mi frajdy, ponieważ nie posiada dodatkowych funkcji, oprócz skoku oraz możliwości powrotu na swój dwuślad. Wygląda za to naprawdę prestiżowo, ubrany w szary garnitur, elegancki biały kask oraz okulary rodem Man in Black. Przynajmniej jest stylowy, nice! Wspomniałem już o czarnych, odpicowanych lakierkach? This is it !

Ciekawostka :
• Jest jedną z czterech postaci, które potrafią się ponownie połączyć się z swoim pojazdem po ich wcześniejszym opuszczeniu.
• Jego głowa jest naprawdę podatna na uderzenia, wystarczy przyśpieszyć, aby się jej pozbyć. Polecam, nie jestem zwolennikiem ludzi posiadających białe kaski 🙂
• Jeśli zrestartujesz poziom kilka razy po śmierci kask naszego biznesmen’a może stać się niewidzalny
• Nie ma potwierdzonych informacji na temat tego, ile tak naprawdę znajduje się kół w pojeździe – Segway.
• Jest jedną z czterech postaci, która potrafi skoczyć. Niestety koła w locie pozostają bez ruchu, natomiast koła Lawnmower Man (aka. Kosiarz) dalej utrzymują swoją rotację w locie.
• Postać Explorer Guy (Indiana Jones) posiada dokładnie taką samą wagę co Segway Guy.
• Jeśli połamiesz mu nogę, automatycznie możliwość skoku oraz poruszania się drastycznie maleje ! Fuck it !
• Jest odporny na miny, czasami jednak złamię nogie 😉
• Nie hałasuje podczas hamowania – mmmm.. jaka kultura 🙂
• Potrafi poruszać się wyłącznie na nogach przy odpowiednim używaniu naprzemiennie ctrl + shift – Prawda czy Mit ? 😉

Sterowanie

Na SegWay’u
• Strzałka w Górę – Przyśpieszenie do przodu
• Strzałką w Dół – Zwolenienie do tyłu
• Strzałka w Lewo – Pochylenie się do tyłu
• Strzałka w Prawo – Pochylenie się do przodu
• Z – Opuszczenie Dwuśladu (Segway)
• Szift (Shift) – Wyprostowanie Nóg
• Kontrol (Ctrl) – Kucanie na Segway’u
• Spacja – Skok
Poza Segway’em
• Strzałka w Górę – Prostowanie rąk i nóg
• Strzałka w Dół – Zwijanie się w kulkę
• Strzałka w Lewo – Pająk – Wszystkie kończyny wyginają się w tył poza głową
• Strzałka w Prawo – Wyprostowanie Nóg oraz wyprostowanie rąk przed postać
• Spacja – Chwytanie
• Kontrol (Ctrl)- Uginanie Kolana Lewego, Prostowanie Kolana Prawego
• Szift (Shift) – Uginanie Kolana Prawego, Prostowanie Kolana Lewego

Pojazd Segway, dwuśladowy pojazd elektryczny.
Szybkość Szybki
Rozmiar Postaci Minimalnie większy od średniego
W Happy Wheels od wersji 1.0

Irresponsible Dad ( Nieodpowiedzialny Tatuś)

Dlaczego nieodpowiedzalny tatuś? Czy naraziłbyś swojego ukochanego, młodego syna na to, aby znalazł się w świecie przemocy jakim jest Happy Wheels? Totalnie nieodpowiedzalne zachowanie, które dodaje niesamowitego klimatu oraz wpływa naprawdę świetnie na grywalność tą postacią. Podziwiam osobiście jego odwagę. Warto dodać, że obydwoje siedzą na niebieskim, oldschool’owym rowerku, który pozostawia wiele do życzenia w kwesti techicznego wyposażenia.Irresponsible Dad dostarcza naprawę wielu emocji i wrażeń, szczególnie biorąć pod uwagę ten fakt, że poruszamy obydwoma postaciami naraz. Postać jest specyficzna, wymaga sporych umiejętności od gracza ale warta jest spędzenia każdej minuty przed moniotrem 😉

Ciekawostki
• Jego umiejętności hamowania są tak dobre, że w momencie poruszania się szybko, jest w stanie się zabić przy zwykłym hamowaniu. Wiele osób żądało poprawki na hamulce nieodpowiedzialnego taty od Jim’a (autora gry) aby usprawnił jego hamowanie, jedank do dzisiejszego dnia nie odpowiedział na ich prośby. Najwyraźniej tak musi być! Go Go Day Dont Stop The Music !
• Wielką wadą odważnego ojca jest to, że czasami po prostu łamie się w pół w momencie kiedy doznał wcześniej lekkich obrażeń. What The F$!2#?
• Jest to jedna z trzech najbardziej popularnych postaci, którymi jesteśmy zmuszeni grać. Mi to w zupełności odpowiada 😉
• Iressponsible Dad, jest postacią którą można latać wykonując odpowiednią stałą sekwencje klawiszy !
• Chcesz jechać dwa razy szybciej? Wystarczy, że pojedziesz na przednim kole! 🙂
• Tatuś kocha swoje dziecko, można to zauważyć podczas jego śmierci, ponieważ krzyczy „Damn it” – co oznacza – Cholera” 😉
• Synuś zwany „Timmi” lub „Justin Babier” jest na tyle słaby, że wystaczy podmuch wiatru generowanego z wentlatora, aby złamać mu kończyny 😀

Sterowanie

Na rowerku
• Strzałka w Górę – Przyśpieszenie do przodu
• Strzałką w Dół – Zwolenienie do tyłu
• Strzałka w Lewo – Pochylenie się do tyłu
• Strzałka w Prawo – Pochylenie się do przodu
• Z – Opuszczenie Rowerku przez obydwie postacie
• Szift (Shift) – Opuszczenie Rowerku przez Tatę
• Kontrol (Ctrl) – Opuszczenie Rowerku przez Syna
• Spacja– Hamowanie
• C – Zmiana kamery pomiędzy tatą i synem
Poza rowerkiem
• Strzałka w Górę – Prostowanie rąk i nóg
• Strzałka w Dół – Zwijanie się w kulkę
• Strzałka w Lewo – Pająk – Wszystkie kończyny wyginają się w tył poza głową
• Strzałka w Prawo – Wyprostowanie Nóg oraz wyprostowanie rąk przed postać
• Spacja – Chwytanie

 

Pojazd Rower
Szybkość Średnia
Rozmiar Postaci Średnia
W Happy Wheels od wersji 1.0

Effective Shopper ( Efektywna Zakupoholiczka)

Pierwsza kobieta w świecie Happy Wheels? Dokładnie tak, przed Tobą Efektywna Zakupoholiczka – jak kolwiek idotycznie to brzmi 😉 Otyła kobieta, posługująca się swoim zmotoryzowanym wózkiem, który wykorzystuje do wyjazdu na zakupy, na przykład do Auchan’u 😉 Jedna z najbardziej otyłych postaci w grze, poza świętym mikołajem 😉 Przede wszystkim zrób masę ! Niestsety z powodu wagi, Effective Shopper nie potrafi wyskoczyć tak wysoko oraz daleko jak inne postacie posiadające tą umiejętność. Potrafi natomiast podłączyć się ponownie z powrotem po opuszczeniu swojego wózka elektycznego, jakiś pozytyw jest. Wrażenia na mnie nie zrobiła zbyt wielkiego. Po prostu uwielbiam się nią niszczyć o wszystko co stoi na mojej drodze 😉 Bardzo przyjemnie się patrzy na to, jak wszystkie produkty, które zakupiła ulatniają się w powietrzu, musi to naprawdę przeżywać, biorąć pod uwagę jej obecną wagę oraz chęć do pożerania wszystkiego co popadnie w ręce 🙂

Ciekawostki
• Jest Masa – Jest Wytrzymałość. Zakupocholiczka jest jedną z najbardziej wytrwałych postaci, potrafi wytrzymać nawet do 6 harpunów !
• Podanta na wszelkiego rodzaju zgniatanie, ze względu na sporą wagę.
• Godnie prezenetuje się w menu gry, jako druga postać, tuż zaraz za Wheelchair Guy.
• Często spotykana w levelach zawierających mapy z obiektami mięsa. Really ? O,O
• Posiada umiejętność latania, tak samo jak nieodpowiedzialny tata.
• Artykuły spożywcze nie są edytowalne podczas tworzenia mapy, jednak podczas testowania znajdują się w koszyku.
• Bardzo ciekawe są poziomy w których nie możemy utracić Coca-Coli znajdującej się w koszyku, polecam 😉

 

Sterowanie
Na wózku
• Strzałka w Górę – Przyśpieszenie do przodu
• Strzałką w Dół – Zwolenienie do tyłu
• Strzałka w Lewo – Pochylenie się do tyłu
• Strzałka w Prawo – Pochylenie się do przodu
• Z – Opuszczenie Wózka elektycznego
• Shift – Nie przypisane, Brak.
• Ctrl – Nie przypisane, Brak.
• Spacja– Skok
• C – Zmiana kamery pomiędzy tatą i synem
Poza wózkiem
• Strzałka w Górę – Prostowanie rąk i nóg
• Strzałka w Dół – Zwijanie się w kulkę
• Spacja – Chwytanie
• Strzałka w Lewo – Pająk – Wszystkie kończyny wyginają się w tył poza głową
• Strzałka w Prawo – Wyprostowanie Nóg oraz wyprostowanie rąk przed postać
• Kontrol (Ctrl)- Uginanie Kolana Lewego, Prostowanie Kolana Prawego
• Szift (Shift) – Uginanie Kolana Prawego, Prostowanie Kolana Lewego

Pojazd Elektryczny wózek
Szybkość Średni
Rozmiar Postaci Duża
W Happy Wheels od wersji 1.0

 

Moped Couple ( Zakochana Para )
Moped Couple jest uważana jako piąta postać stworzona w grze Happy Wheels. Czy jest to zakochana para? Czy to ważne? I tak nie przeżyją kilku następnych ruchów na dosyć szybkim pojeździe jakim jest motorower. Istnieje możliwość doładowania prędkości motoru, jednakże, ze względu na jego wagę jest to naprawdę trudne do opanowania podczas gry. Nikt nie mówił, że będzie lekko ! Stworzone postacie odwzorowywują prawdziwe role w filmie francuskm „Amelie”, m.in rolę Audrey Tautou oraz Mathieu Kassovitz’a. Dodatkowo po zejściu z tego dzikiego pojazdu, jest możliwość wejścia na niego ponownie, jednak jest to delikatnie mówiąc – trudne 😉 Czy zakochana para jest w stanie coś osiągnać w Happy Wheels? Czy jesteśmy świadkami kolejnej, mało użytecznej postaci? Żartuje ! Oczywiście, że tak ! Przekonaj się poniżej, dlaczego !

Ciekawostki :
• Motorower spadając z wysokich odległości zgniata swojego właściela wraz z jego dziewczyną – jakie to smutne ..
• Jeśli męzczyzna prowadzący zginie, jego kobieta za każdym razem pyta „Why?” – Dlaczego!? – Widać, że go kocha 😉
• Zastanawiałeś się nad dzwiękiem, który wydobywa się z silnika motoroweru? Przypomina, a nawet można stwierdzić, że jest dokładnie tym samym, który został użyty w rowerku lub skuterze 😉
• Dyskryminacja kobiet na każdym kroku ! Why ? Jedynie mężczyzna może ponownie wrócić do swojego pojazdu, zostawiając kobietę na pastwę losu – każdego szkoda 😉
• Niestsety informacje nie zostały sprecyzowane, odnośnie tego jakie relacje łączą podróżujacych na motorze 😉
• Podobno po przez odpowiednie naciskanie pewnej sekwencji klawiszy, można uniknąć śmierci spadając z wysokiej odległości – Potrafisz? Pochwal się ! 🙂
• Jim nie stworzył filmu na temat tej postaci, najwyraźniej podstawowe sterowanie było na tyle proste, że stwierdził, że nie warto.

Sterowanie

Na wózku
• Strzałka w Górę – Przyśpieszenie do przodu
• Strzałką w Dół – Zwolenienie do tyłu
• Strzałka w Lewo – Pochylenie się do tyłu
• Strzałka w Prawo – Pochylenie się do przodu
• Z – Opuszczenie przez mężczyzne ( Ponowne Z – > opuszczenie kobiety)
• Shift – Opuszczenie kobiety – wyłącznie
• Ctrl – Hamulec
• Spacja– Chwilowe przyśpieszenie

Poza wózkiem
• Strzałka w Górę – Prostowanie rąk i nóg
• Strzałka w Dół – Zwijanie się w kulkę
• Spacja – Chwytanie
• Strzałka w Lewo – Pająk – Wszystkie kończyny wyginają się w tył poza głową
• Strzałka w Prawo – Wyprostowanie Nóg oraz wyprostowanie rąk przed postać

Pojazd Motorower
Szybkość Szybko + Przyśpieszenie ( Spacja )
Rozmiar Postaci Średnie
Zawarte w Happy wheels od 1.20
Inspiracja Amelie (2001) – „Le fabuleux destin d’Amélie Poulain”

 

Lawnmower Man ( Człowiek Kosiarka, Kosiarz Umysłów! )
Warto wspomnieć świetnym, bardzo starym, nietypowym filmie jakim był „The Lawnmower Man” (1992). Jakie to ma nawiązanie do gry Happy Wheels? Podejżewam, że Jim wzorował swoją postać, właśnie na podstawie tego filmu .Jeśli twierdzisz, inaczej, nie widziałeś filmu, który warto zobaczyć!

Kosiarz Umysłów – nazwa mówi za siebie, jedna z postaci, która wręcz zjada przeciwników stających na naszej drodze. Wybierając Lawnmower Man’a posiadasz pod swoją kosiarką ostrza, które pożerają umysły, każdego napotkanego wroga. Bardzo dobrze radzi sobie z produktami spożywczymi, jak również łamliwymi przedmiotami. Wydaje bardzo ciekawe dzwięki w momencie zetknięcia ostrzy z metalemi, polecam 😉 Niesamowicie grywalna postać, która została oficjalnie wydana 20 maja 2011 roku, wielu zarzuca wspaniałemu Kosiarzowi brak odpowiedniej prędkości z czym się niezgadzam ! Dodatkowo pojazd bardzo wytrzymały, łatwo radzi sobie z obiektami leżacymi na ziemi, co czyni Kosiarza Umysłów postacią idealną pod level’e w których głównym priorytetem jest przeżycie. Niestety jest podany na obrażenia wynikające z uderzeń strzał, harpunów lub ostrzy.W wersji Happy Wheels 1.40 był praktycznie niezniszczalny, co zostało niestety poprawione w następnym upgrade’dzie. Moja osobista ocena? 10/10 ! Uwielbiam niszczyć nim wszystko co wpadnie pod moje koła ! I’m Lovin IT !

Ciekawostki :
• Za pomocą strzałek, możesz odchylić tnące ostrza, odbijając oraz odsuwając zagrożenia typu miny oraz harpuny.
• Kosiarz Umysłów jest jedyną czarną postacią w grze, został stworzony w celu anty-rasistoswkiego poglądu, który zaczą tworzyć się w wielu miejscach na całym świecie. Happy Wheels – nigdy, nie miało zamiaru nikogo obrazić ! Its only fun, omg 😉
• Jedyna postać, która w miejscu wydaje dzwięk silnika – Kosiarka Power ! 🙂
• Lawnmower Man jako jedyny „poprawnie zabija” swoich przeciwników – cóż za estetyka, kultura. Podziwiać !
• Drugi najdłuższy okrzyk bólu podczas złamania na mój. Pierwszy dumnie prezentuje Świętny Mikołaj.
• Podobno Kosiarz potrafi skosić samego siebie! W praktyce, często nawet dotykające ostrza nie reagują w poprawny sposób – najwyraźniej, zależne już to jest od silnika gry i odpowiedniego momentu koszenia 🙂 – hehe.
• Praktycznie niezniszczalny na lądowe mininy, ze względu na specjalne atrybuy kosiarki. Potrafi dzięki temu latać, jednak często kończy się to śmiercią – jeśli pozostanie na pojeździe. Większość przypadków w momencie opuszczenia kosiarki przeżyje. – Check it Out !
• Update 1.62 wprowadził znaczne obniżenie głowy kosiarza oraz szyji w edytorze leveli (editor level Happy Wheels)

Sterowanie
Na wózku
• Strzałka w Górę – Przyśpieszenie do przodu
• Strzałką w Dół – Zwolenienie do tyłu
• Strzałka w Lewo – Pochylenie się do tyłu
• Strzałka w Prawo – Pochylenie się do przodu
• Z – Opuszczenie Kosiaki
• Shift – Nie przypisane, Brak.
• Ctrl – Nie przypisane, Brak.
• Spacja– Skok
• Przytrzymaj Spacje – Trzymanie Koła Na zewnątrz
Poza wózkiem
• Strzałka w Górę – Prostowanie rąk i nóg
• Strzałka w Dół – Zwijanie się w kulkę
• Spacja – Chwytanie
• Strzałka w Lewo – Pająk – Wszystkie kończyny wyginają się w tył poza głową
• Strzałka w Prawo – Wyprostowanie Nóg oraz wyprostowanie rąk przed postać
• Kontrol (Ctrl)- Prostowanie rąk
• Szift (Shift) – Ruszanie Rękami

Pojazd Kosiarka!
Szybkość Szybki
Rozmiar Postaci Wielka
W wersji Happy Wheels od 1.01.1940

 

Explorer Guy ( Indiana Johnes, Człowiek Odkrywca )

Miałbyć z tego listonosz, a jest …
Indiana Jones nie trzeba przedstawiać nikomu! Co ma wspólnego z znaną nam wszystkim odmianą przedstawioną w grze Happy Wheels? Prędkość przede wszystkim! Explorer Guy naprawdę szybko śmiga na kopalnianym, brązowym wózku przypominającym kosz na śmieci 😉 Potrafi podpiąć się do szyn, wystarczy odpowiednio trzymać klawisz spacji.Wiele wspólnego ma również ubiór, który dumnie prezentuje Johnes. Brązowe szelki na standardowej szarej koszuli opinają jego muskulature. Kowbojski kapelusz to wiśeńka na torcie, która podkreśla jego surowy charakter 😉 Wyciek informacji 31 maja 2011 spowodował zamieszania, ponieważ fani gry ujżeli prototyp postaci, którą nazwali listonoszem, ze względu na podarte ubrania. Uważali bowiem, że to właśnie listonosz ucieka przed wściekłymi psami, które pozostawiają takie obrażenia na ubraniach listonoszy. Jim Bonacci nie potwierdził, przypuszczeń oraz usunął Explorer Guy z NPC (Non Playable Charackters) Wątek na forum, został również wyjaśniony. Postać miła, przyjemna, ciekawie wyglądająca, szybka. Ocena ? 8,5/10

Ciekawostki :
• Wózek Kopalniany jest najszybszym pojazdem, bez dodatkowych przyśpieszeń – Dawaj Czadu Indiana Jones !
• Wiele fanów nienawidzi lub po prostu nie potrafi zaakceptować (nooby -,-) tego, że Explorer Guy nie potrafi skakać. Kilka innych postaci również nie potrafi i jakoś równie dobrze się nimi gra.
• Pierwsza postać, która nosi swoje nakrycie głowy nie ze względu na bezpieczeństwo (kapelusz nie pełni bowiem funkcji kasku)
• Wózek przyśpiesza będą podłączony do torów kolejowych.
• Postać która posiada najjaśniejszy odcień skóry w całej grze 😉
• Pełni również funkcje lokomotywy – ze względu na to, że potrafi poruszać przedmioty będące na drodze torów kolejowych ( uprzednio musi być do nich podłączony )

Sterowanie
Na wózku
• Strzałka w Górę – Przyśpieszenie do przodu
• Strzałką w Dół – Zwolenienie do tyłu / Obrót
• Strzałka w Lewo – Pochylenie się do tyłu
• Strzałka w Prawo – Pochylenie się do przodu
• Z – Opuszczenie Wozu
• Shift – Przechyla Johnes’a przed wózek
• Ctrl – Wraca spowrotem do wózka
• Spacja– Podłączenie do szyn kolejowych
Poza wózkiem
• Strzałka w Górę – Prostowanie rąk i nóg
• Strzałka w Dół – Zwijanie się w kulkę
• Spacja – Chwytanie
• Strzałka w Lewo – Pająk – Wszystkie kończyny wyginają się w tył poza głową
• Strzałka w Prawo – Wyprostowanie Nóg oraz wyprostowanie rąk przed postać
• Kontrol (Ctrl)- Brak
• Szift (Shift) – Brak

Pojazd Wózek Kopalniany 😀
Szybkość Bardzo Szybki
Rozmiar Postaci Średni
W Happy Wheels od wersji Poprawnie : 1.45

 

Santa Claus ( Święty Mikołaj )

Przedstawiać postaci Świętego Mikołaja nie ma sensu, bowiem, nie wierze w to, że znajdzie się delikwent, który nie będzie wiedział kto to jest i na czym polega jego fenomen. Wyobraź sobie swojego dziadka całkowicie ubranego na czerwono z ogromną białą brodą przeciskającego się w kominie z wielkim, ogromnym workiem prezentów na plecach. To jest właśnie fenomen Świętych Mikołaji.

W grze postać zyskała równie wielką popularność, ze względu na wiele czynników, które przedstawiam poniżej. Santa Claus jest mityczną postacią w wersji kanadyjsko – amerykańskiej, dlatego jeździ na ogromnych czerwonych saniach, które są prowadzone przez dwóch elfów. Renifery są oklepane, więc Jim twierdzi, że stworzył pewną, unikalną, subtelną alternatywę do nich. Osobiście podoba mi się ten fakt, zdecydowanie przyjemniej ogląda się ich śmierć, choć nie mam porównania z reniferami:D

Niesamowicie klimatyczna postać, która dostarcza wielu radosnych emocji od dziwęków, które wydaje podczas łamania się w pół – Ho Ho Ho! Po przez prowadzenie swoich ogromnych sań, specyficzny odgłos zbliżających się świąt. Automatycznie kojarzy mi się to z tą piosenką(jeengle beels), która jest równie pozytywna.

Warto dodać o prezentach, które znajdują się w koszyku i wypadają przy pierwszej lepszej okazji tworząc chaos w okół całej postaci.

Sam pomysł stworzenia postaci Świętego mikołaja jest świetny! Dodając do niego dwóch elfów, których śmierć w wielu przypadkach jest wręcz legendarda to epickie posunięcie! Ocena?!
10/10

Ciekawostki :
• Masz ochotę chwilę polewitować? Wystarczy przytrzymać klawisz spacji, aby unieść się w powietrze z swoją brygadą elfów, pozstawiając za sobą płatki sniegu – jakie to słodkie 😉
• Przede Wszystkim Masa ! Święty Mikołaj jest największą postacią w grze !
• Święty mikołaj jest odporny na wszelkie materiały wybuchowe, szczególnie, gdy znajduje się w swoich saniach.
• Wiernie oddaje szacunek swoim niewolniczym elfom podczas ich śmierci, krzycząc Ho Ho Ho!
• Oddziałowywanie wentylatorów powoduje unoszenie się wszystkich prezentów znajdujący się na jego pokładzie, jednak same sanie nie unoszą się w górę.
• Zna go cały świat 😉
• Postać dysponująca największą ilością głosów – 15 ! Yeaaa!
• Świety Mikołaj naturalnie posiada magiczne moce, pozwalające prowadzenie mu swoich sań nawet, gdy obydwa elfy zginą śmiercią tragiczną 😉 Who Cares? ..

Sterowanie
Na wózku
• Strzałka w Górę – Przyśpieszenie do przodu
• Strzałką w Dół – Obrót
• Strzałka w Lewo – Pochylenie się do przodu razem z elfami
• Strzałka w Prawo – Pochylenie się delikatnie w lewo
• Z – Opuszczenie sań przez wszystkie postacie
• Shift – Pozbycie się elfów lub ich narządów
• Ctrl – Brak
• Spacja– Lewitowanie
• C – Zmiana widoku kamery
Poza wózkiem
• Strzałka w Górę – Prostowanie rąk i nóg
• Strzałka w Dół – Zwijanie się w kulkę
• Spacja – Chwytanie
• Strzałka w Lewo – Pająk – Wszystkie kończyny wyginają się w tył poza głową
• Strzałka w Prawo – Wyprostowanie Nóg oraz wyprostowanie rąk przed postać
• Kontrol (Ctrl)- To samo co Shift
• Szift (Shift) – Kontrolowanie Elfów zamiast Mikołaja

 

Pojazd Sanie
Szybkość Wolny
Rozmiar Postaci Wielki
W Happy Wheels od wersji 1,51

 

Pogostick Man ( Człowiek na kiju )
Najnowszy wytwór autora, stworzony w kwietniu 2012 roku. Szybko człowiek na kiju, czyli pogostick man stał się popuralny. Wpływ na to miały, levele na których można było poćwiczyć umiejętności związane z wykorzystaniem maksymalnym skoku pogostick man’a, który jest naprawdę imponujący. Potrafi doskonale odnaleźć się w takich levelach, wymaga ogromnego pokładu cierpliwości i niezliczonych umiejętności opanowania techniki sposóbu w którym się porusza. Postać bardzo deliktana pod tym względem. Potrafi się doczepić do swojego pojazdu nawet jeśli jego nogi zostały połamane. W ekstremalnych przypadkach będąć przepołowiony na pół również jest w stanie się doczepić i dalej skakać na swoim kiju 😉 Odporny na uszkodzenia, przeżyje upadek z naprawdę ogromnej wysokości. Używając klawisza Ctrl dodatkowo, amortyzujemy upadek. Jego kij jest najmniejszym, najcieńszym przedmioto-pojazdem w grze. Ochraniacze i błay kask to tylko pozory równie dobrze radzi sobie z efektywnym umieraniem – co dla mnie jest bardzo istotne. Ocena ogólna 8,5/10

Ciekawostki :
• Pogostick swoje braki związane z poruszaniem się na ziemi nadrabia możliwością niespotykanego, wysokiego skoku. Potrafi pokonywać wysokie przeszkody, ze zdolnością bezpiecznego lądowania.
• Istnieje możliwość „ładowania” swojego kija, następnie wysuwanie po czym wystrzelenie w powietrze 😉
• Człowiek na kiju najwyraźniej bardzo lubi swoje stopy, ponieważ jak otrzymuje obrażenia w lewą stopę krzyczy „Oww,my foot” – co oznacza, „Aww, moja stopa!”
• Bardzo często używany w poziomie idea, ze względu na to, że jest wolny.
• Zwinny, sprawny pogostick man może zaskoczyć nawet wytrawnego, doświadczonego gracza Happy Wheels – potrafi bowiem, uniknąć harpunów oraz innych przeszkód z zaskakującą precyzją. Niestety – Level Hard 😉
• Jeśli uda Ci się założyć nogi Pogostick Man’a w przeciwnym kierunku , zauważysz bardzo ciekawe, śmieszne zjawisko. Jakie !? – Sprawdź Sam !

Sterowanie
Na wózku
• Strzałka w Górę – Kołysanie się do przodu
• Strzałką w Dół – Kołysanie się do tyłu
• Strzałka w Lewo – Przetrulanie się do przodu
• Strzałka w Prawo – Przeturlanie się do tyłu
• Z – Opuszczenie kija
• Shift – Wyprostowanie ciała
• Ctrl – Kucanie
• Spacja– Napinanie sprężyny kija
Poza wózkiem
• Strzałka w Górę – Prostowanie rąk i nóg
• Strzałka w Dół – Zwijanie się w kulkę
• Spacja – Chwytanie
• Strzałka w Lewo – Pająk – Wszystkie kończyny wyginają się w tył poza głową
• Strzałka w Prawo – Wyprostowanie Nóg oraz wyprostowanie rąk przed postać

Pojazd Kij sprężynowy
Szybkość Wolny
Rozmiar Postaci Średni
W Happy Wheels od wersji 1,63

Irresponsible Mom ( Nieodpowiedzialna Matka )
Nieodpowiedzialna Mama – żadko spotykane, a jednak ! Postać poruszająca się bardzo ciekawym pojazdem – delikanie nie przesadzając nazwę to trójkołowcem. Irresponsible Mom została wydana na świat w wrześniu 2012 roku. Jest drugą trzyosobową postacią. Jak wiadomo tego rodzaju charaktery są bardzo widowiskowe oraz dostarczają wielu emocji w tym przypadku jest dokładnie tak samo. Warto przejechać się kilka razy matką z dwójką dzieci na rowerze, choćby ze zwględu na dzięki, które mogą zaskoczyć nie jednego wyjadacza Happy Wheels.

Ciekawostki :
• Mama nie reaguje na śmierć żadnego z własnych dzieci – Horror ! Dzieci odwazjemniaja uczucie, również zachowując zimną krew podczas śmierci ich matki 😉 Gra Happy Wheels – nie przestaje mnie zaskakiwać !
• Koszyk w którym siedzi mały chłopczyk, posiada swoje własne unikalne dzwięki podczas uderzania w przedmioty.
• Mała dziewczyna kontroluje swoją część roweru. Co ciekawe, jeśli odłączy się od matki, potrafi samodzielnie poruszać się pozostałą częścią roweru. – Skills!
• Podobno Nieodpowiedzialny Tata wraz z Matką są małżeństwem, jednak żadne informacje nie potwierdzają tych doniesień. Osobiście twierdzę, że tak jest.
• Dzieci nie posiadają ust. Nie są widoczne 😉 – Zdziwiony? To jest gra Happy Wheels – tutaj nie ma zasad i reguł.

Sterowanie
Na wózku
• Strzałka w Górę – Przyśpieszenie
• Strzałką w Dół – Obrót
• Strzałka w Lewo – Odchylenie się do tyłu
• Strzałka w Prawo – Pochylenie się do przodu
• Z – Opuszczenie pojazdu przez wszystkie postacie
• Shift – Opuszczenie przez samego chłopca
• Ctrl – Opuszczenie przez samą dziewczynkę
• Spacja– Hamowanie
• C – Zmiana kamery pomiędzy trójkę postaci
Poza wózkiem
• Strzałka w Górę – Prostowanie rąk i nóg
• Strzałka w Dół – Zwijanie się w kulkę
• Spacja – Chwytanie
• Strzałka w Lewo – Pająk – Wszystkie kończyny wyginają się w tył poza głową
• Strzałka w Prawo – Wyprostowanie Nóg oraz wyprostowanie rąk przed postać

Pojazd Rower – Trójkołowiec
Szybkość Średni
Rozmiar Postaci Średni
W Happy Wheels od wersji 1,7

 

5/5 - (1 vote)

Zostaw komentarz