przywracanie-systemu-windows00002

Przywracanie systemu Windows – Kompletny Przewodnik krok po kroku

Październik 11, 2013
64 Views
przywracanie systemu windows00002 Przywracanie systemu Windows   Kompletny Przewodnik krok po kroku

Created by jscreationzs


Krytyczne awarie sprzętu komputerowego lub oprogramowania zdarzają się każdemu – czasami są efektem nieodpowiedzialnych działań samego użytkownika, a czasami nie mamy na nie po prostu wpływu. Na całe szczęście systemy operacyjne od Microsoftu posiadają możliwość cofnięcia czasu po krytycznej awarii i odzyskania pełnej sprawności komputera.

Na pewno niejednokrotnie spotkałeś się z przypadkiem, kiedy po zainstalowaniu sterownika lub programu wydajność komputera znacznie spadła lub zaczął działać w sposób nieprzewidywalny. Na szczęście możesz skorzystać z narzędzia o nazwie przywracanie systemu Windows – pozwala ono odzyskać pliki systemowe i programy do momentu, w którym wszystkie procesy wykonywane były płynnie i poprawnie. Oszczędza to nie tylko Twój cenny czas i godziny, które musiałbyś poświęcić na rozwiązanie problemu, ale jednocześnie chroni najważniejsze pliki, dokumenty oraz dane.

Poniższy poradnik oparty został o Windows 7 – jest to bowiem najpopularniejsza obecnie wersja systemu od Microsoftu oraz pozwala utworzyć kilka niezależnych punktów przywracania systemu udzielając pełnych informacji o plikach, które uda się uratować oraz o tych utraconych na zawsze. Narzędzie jest w pełni intuicyjne, oparte na prostym środowisku graficznym i może zostać całkowicie zautomatyzowane.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak wykonać przywracanie systemu Windows po krytycznej awarii, jak zabezpieczyć pliki przed usunięciem oraz jak stworzyć w pełni funkcjonalną kopię zapasową, zapraszam Cię do dalszej lektury.

(więcej…)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Przywracanie systemu Windows - Kompletny Przewodnik krok po kroku, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Powiązane słowa kluczowe

  • Czy punkt przywracania systemu moze zmienic kopie zapasowa
  • Ile bedzie robic sie przywracanie systemu
  • jak uzyskac punkt przywracania przy błędzie systemu windows8 1
  • Nie wchodzi mi haslo w windows 8 po przywracaniu systemu
  • przywracanie recovery dysk d pliki

Zbyt często zastanawiający się nad każdym słowem, które napisze. Aktywny sportowiec, głównie uprawiający jogging oraz piłkę nożną. Typowy introwertyk, mateista na swój sposób, geek komputerowy, idealista, pasjonujący się w dziedzinie świadomego rozwoju.Wyznaje oraz uwielbia ideologie słynnego Konfucjusza.

  • http://happy-wheels.pl/ Elżbieta

    Dziękuje! Po raz kolejny pomogłeś mi trafnie rozwiązać mój problem. Zaszła taka potrzeba, abym przywróciła system. Bardzo obszerny i zarazem przydatny artykuł! Serdecznie pozdrawiam :)