samsung galaxy s8

Samsung Galaxy S8 – przegląd i informacje.

Flaga na maszt. Wszak Samsung Galaxy S8 to flagowy produkt znanego i cenionego producenta. Kluczem, jakim kierował się koreański hegemon była atrakcyjna linia i doskonałej jakości aparat fotograficzny. Ponadto Samsung zamierzał wykreować produkt, który poza innowacyjnością będzie solidny i wytrzymały. Czy to się udało ? Jakie są plusy i minusy ? O tym dzisiejszy tekst.

samsung galaxy s8

Źródło: samsung.com

Parametry.

Aparat fotograficzny przedni posiada rozdzielczość 8 MP oraz ogniskową F1.7  z inteligentnym autofokusem, zaś tylny odpowiednio 12 MP F1.7 DualPixel. Zarówno jeden jak i drugi zapewniają bardzo wysoką jakość wykonywanych zdjęć bez względu na oświetlenie i ostrość. Warto również odnotować innowacyjny procesor. Jego cechą naczelną jest przede wszystkim wydajność. Został on wykonany przy użyciu technologii 10nm, co zapewnia wydajność oraz wysoką moc obliczeniową. Gigabitowa fuzja LTE i WiFi pozwala z kolei na szybkie pobieranie plików z sieci. Wspominając linię Galaxy należy odnotować kilka cech wspólnych – pyłoszczelność oraz wodoodporność, bezprzewodowe ładowanie, obsługa kart MicroSD do 256 GB, a także Samsung Knox – platforma zabezpieczeń.

Plusy i minusy.

In plus to z pewnością znakomity aparat, a co za tym idzie rewelacyjnej jakości wyświetlacz. Na wyróżnienie zasługuje także dynamiczne działanie systemu, aplikacji i gier, ponadto nie sposób nie wspomnieć  o skanerze tęczówki oka działającym również w nocy i funkcji AlwaysOn , która sprawia, iż ekran jest nieustannie włączony. Warto także wyszczególnić postęp w ładowaniu baterii – szybkie ładowanie na poziomie przewodowym i bezprzewodowym. Dobrej jakości elementem zestawu są też słuchawki AKG. Niestety mamy też kilka minusów. Zalicza się do nich kiepska stabilizacja optyczna, krótki czas pracy baterii oraz słaba lokalizacja czytnika linii papilarnych.

Podsumowanie.

Nie było mowy o cenie, a ta nie różni się w sposób drastyczny i obecnie kształtuje się na poziomie 3,5tys złotych. Biorąc pod uwagę ogromną popularność oraz innowacyjne rozwiązania nie jest to wysoka zapłata. Jeśli chcemy mieć w posiadaniu produkt wydajny, atrakcyjny i szeroką gamą możliwości nie ma co się długo zastanawiać. Samsung Galaxy S8 to w zupełności urządzenie, które zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych osób.

5/5 - (1 vote)

Zostaw komentarz