Autor

                             

 

Płynie we mnie specyficzny rodzaj krwi – gamer’a bądź geek’a komputerowego. Co to oznacza? Uwielbiam być nadzwyczaj aktywny przed PC. Po prostu kocham poruszać się w sieci, wyszukiwać interesujące mnie news’y , testować nowe programy, uczestniczyć w dyskusjach na forum i pomagać rozwiązywać problemy. Do czego zmierzam? Mogę Ci pomóc! I chcę tego z całego serca! Uczestnicząc w dyskusji pod artykułami dajesz mi możliwość przygotowania precyzyjnej odpowiedzi na Twoje pytanie! Dodatkowo, jeśli będzie wymagała tego sytuacja, jestem w stanie wykonać obszerny re search  zdobyć odpowiednie informacje i wykonać kompletny przewodnik (poradnik) nawiązujący ściśle do Twojego pytania! Naprawdę zależy mi na zdobywaniu doświadczenia oraz umiejętności, a Ty możesz być moją inspiracją – reszta zależy od Ciebie, zastanów się czy warto 😉

When?

Teoretycznie wiedzę na temat rozwoju osobistego, prowadzenia e-biznes’u pochłaniałem już od 2008 roku, zaliczając m.in takie tytuły jak Odpowiedź (John Assaraf), Google AdSense (Andrzej Herzberg), Czas na E-Biznes ( Piotr Majewskiego), 4 Godzinny Tydzień Pracy(Tim Ferriss).Doświadczenie w praktyce zdobywam od 2011 roku, stworzyłem kilka projektów opartych o WordPress’a, Drupal, Joomla. Aktualnie, reprezentuje cztery witryny internetowe i stale powiększam swoje portfolio. Ambitnie podchodzę do tematu i chcę się rozwijać, stawiać kolejne kroki w świecie IT. Stale realizuje się w zleceniach pozyskanych z zewnątrz (województwo śląskie) :

  • Formatowanie, Instalowanie Systemów Operacyjnych Windows
  • Optymalizacja, konfiguracja bądź rutynowe oczyszczenie komputera z złośliwego oprogramowania. Aktualizacja sterowników, instalacja popularnych programów użytkowych.
  • Zamówienie oraz profesjonalne składanie zestawu komputerowego, według ustalonych wytycznych.
  • Realizacja projektów stron internetowych opartych o system zarządzania treścią – WordPress
  • Tworzenie skutecznych, obszernych, aktualnych poradników komputerowych

Mógłbym wymieniać jeszcze kilka dni 😉 Jednak szczerze? Nie widzę w tym głębszego sensu, po prostu wiem, że jeśli uznasz, że jestem warty poświęcenia Twojego czasu oraz pieniędzy, skontaktujesz się dobrowolnie samemu i przedstawisz swój problem. Możesz wypełnić formularz znajdujący się na tej stronie – kontakt. Jestem otwarty na różnego rodzaju współpracę, przekonaj się, że naprawdę warto napisać.

 

Zaloguj się poniżej

Wypełnij poniższe pola aby się zarejestrować

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.