Wakacyjny konkurs dla posiadaczy urządzeń firmy TECH – wygraj iPhone’a lub tablet Lenovo

Maj 9, 2016
885 Views

Firma Tech Sterowniki zaprasza wszystkich do udziału w konkursie, w którym do wygrania są: tablet Lenovo Yoga Tab 3 16 GB oraz smartfon Apple iPhone SE 16, o łącznej wartości 3500 zł. Aby móc walczyć o cenne nagrody należy nagrać krótki film prezentujący w oryginalny sposób urządzenie firmy TECH. Konkurs trwa od 1 sierpnia do 8 września 2016 roku.

konkurs

 

Zasady są bardzo proste. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

  • Nagrać swoim smartfonem, aparatem lub kamerą krótki film, w którym w niebanalny sposób zostanie zaprezentowane urządzenie firmy TECH.
  • Wgrać filmik na YouTube, dodając w tytule hasło: „Konkurs TECHnologicznie nakręceni”, a w opisie filmiku link prowadzący do strony konkursowej: http://www.techsterowniki.pl/konkurs.
  • W zakładce: „Zgłoś film” podać link do wstawionego filmiku wraz z mailem, na który ma zostać wysłana informacja o akceptacji zgłoszenia.

Prace konkursowe mogą nadsyłać wszystkie pełnoletnie osoby, które są posiadaczami urządzeń firmy TECH. Filmiki mogą być dowolnej długości, nie ma też ograniczenia co do ilości przesłanych materiałów. W konkursie liczy się kreatywność i zaangażowanie. Przez cały okres trwania zabawy można udostępniać filmik znajomym i zbierać głosy na swoją pracę konkursową.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Multimedialny tablet Lenovo Yoga Tab 3 16 GB trafi w ręce tego uczestnikaktórego filmik uzyska najwięcej wyświetleń, a 4-calowy telefon Apple iPhone SE 16 GB do osoby, która zdaniem Jury przygotowała najciekawszy materiał.

Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu mija 8 września 2016 roku w samo południe. Szczegóły i regulamin konkursu znajduje się na stronie: http://www.techsterowniki.pl/konkurs

W razie dodatkowych pytań albo problemów technicznych prosimy o kontakt mailowy na adres: rzecznik@techsterowniki.pl

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Wakacyjny konkurs dla posiadaczy urządzeń firmy TECH – wygraj iPhone’a lub tablet Lenovo
Oceń post
Przeczytaj:  Zaplanuj Tani Wypoczynek - Krótki Poradnik Trampa

Zbyt często zastanawiający się nad każdym słowem, które napisze. Aktywny sportowiec, głównie uprawiający jogging oraz piłkę nożną. Typowy introwertyk, mateista na swój sposób, geek komputerowy, idealista, pasjonujący się w dziedzinie świadomego rozwoju.Wyznaje oraz uwielbia ideologie słynnego Konfucjusza.

1 Comments

  1. Polecam!

Napisz komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jaki dysk SSD wybrać? Ranking, opinie o dyskach SSD.

Jeszcze 10 lat temu nikt nie wyobrażał sobie, że domowy sprzęt komputerowy może posiadać dysk o pojemności kilkuset gigabajtów. Natomiast...

Zamknij