Najnowsze Informacje

Serwis drukarek oraz komputerów – Regulservis.pl

Czerwiec 11, 2017
599 Views

Stołeczna firma Regulservis to sprawdzony, działający od lat serwis, obsługujący klientów z Warszawy i okolic. Jego specjalnością jest naprawa komputerów i drukarek. Serwis warto odwiedzić przede wszystkim dlatego, aby zaoszczędzić pieniądze i przedłużyć życie sprzętu.

Naprawa komputerów

Dla serwisantów z Regulservis.pl komputery stacjonarne nie mają żadnych tajemnic. Odkąd działa serwis przy ulicy Smoczej 24/53, naprawili tysiące przeróżnych pecetów. Ponadto specjaliści wyposażeni są w nowoczesny sprzęt do diagnostyki, który pozwala z całą pewnością określi, co było przyczyną niewłaściwego działania.

W Regulservis.pl serwisanci mają gotowy swego rodzaju katalog najczęściej pojawiających się usterek w komputerach PC. Naprawa komputerów następuje zazwyczaj z następujących przyczyn:

 • awaria zasilacza,
 • przegrzewanie się podzespołów,
 • zawieszanie się systemu operacyjnego,
 • uszkodzenie pamięci RAM,
 • uszkodzenie karty graficznej,
 • uszkodzenie płyty głównej,
 • awaria dysku twardego,
 • błędne działanie oprogramowania,
 • problemy z uruchomieniem komputera,
 • brak obrazu,
 • zawirusowanie sprzętu,
 • częste restartowanie się systemu.

Do każdego urządzenia serwisanci podchodzą indywidualnie, dokładnie go diagnozują, a następnie dokonują wyceny. Więcej na temat naprawy pecetów można przeczytać na stronie regulservis.pl

Naprawa drukarek

W Regulservis.pl można też naprawić każdy rodzaj drukarki. Zarówno modele najprostsze, jak i najbardziej zaawansowane, laserowe i drukarki 3D. Choć urządzenia takie mają wiele podzespołów i części, bardzo częstym powodem złego funkcjonowania nie jest awaria któregoś z nich, lecz zwyczajne zabrudzenie sprzętu. W takiej sytuacji zwykłe czyszczenie drukarki, obejmujące wałki, rolki, podajniki, bęben drukarki, bęben naświetlający oraz łożyska, powinno okazać się wystarczające. I do tego przedłuży żywot urządzenia.

Niestety, są takie sytuacje, w których samo czyszczenie drukarki nie pomoże. Choć niekoniecznie musi oznaczać to poważne problemy. Problemy z funkcjonowaniem urządzenia mogą wynikać, chociażby z tego powodu, że nie zostały zainstalowane aktualne sterowniki. Także niewłaściwy dobór tonera zaowocuje wydrukiem, z którego nie będziemy zadowoleni. Eksperci z Regulservis.pl szybko pomogą dobrać właściwy toner i problem zniknie. Koniecznie trzeba patrzeć na to, co pokazuje wyświetlacz drukarki albo czy mrugają diody. Na ekranie mogą pojawić się komunikaty wskazujące na to, że z urządzeniem coś jest nie w porządku. Często migająca dioda to także zwiastun nieprawidłowości w działaniu.

Przeczytaj:  Internet mobilny LTE - sprawdzamy, którą ofertę wybrać

Dużo więcej dokładnych informacji o naprawie drukarek znajduje się na stronie regulservis.pl

Artykuł partnera

Serwis drukarek oraz komputerów – Regulservis.pl
Oceń post

Zbyt często zastanawiający się nad każdym słowem, które napisze. Aktywny sportowiec, głównie uprawiający jogging oraz piłkę nożną. Typowy introwertyk, mateista na swój sposób, geek komputerowy, idealista, pasjonujący się w dziedzinie świadomego rozwoju.Wyznaje oraz uwielbia ideologie słynnego Konfucjusza.

Napisz komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
najlepsze karta graficzna amd xfx radeon rx 480
Ranking kart graficznych – TOP5 najlepszych kart graficznych.

W tym artykule przedstawimy aktualny ranking najlepszych kart graficznych. Mamy szczerą nadzieję, że uda nam się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące...

Zamknij