Najnowsze Informacje
pralka Bosch WLG24261PL

Ranking pralek 2017 – wybieramy najlepsze pralki – Porównanie.

Lipiec 18, 2017
3970 Views

Poszukiwania najlepszej pralki nie są tak proste, jak mogłoby się wydawać. Urządzenia te, mimo standardowej, podstawowej funkcji prania mogą posiadać również szereg dodatkowych udogodnień. Aby nie dopuścić do sytuacji, w której nie wiesz, na jaką pralkę się zdecydować, przygotowaliśmy ranking pralek na rok 2017.

Wybierając najlepszą pralkę, zwróć szczególną uwagę na elementy takie, jak:

  • wsad – aby był dopasowany do stawianych przez Ciebie wymagań,
  • klasa energetyczna urządzenia (więcej informacji tutaj),
  • zastosowane programy prania,
  • zużycie wody przy pełnym praniu i w ujęciu rocznym,
  • maksymalną liczbę obrotów.

Bosch WLG24261PL

pralka Bosch WLG24261PL

Moc tego sprzętu to zawrotne 2300W, średnica drzwi to aż 30 cm, a klasa energetyczna A+++. Parametry te jasno świadczą o tym, że pralka arki Bosch jest jedną z najlepszych na rynku. Całości dopełnia system VarioPerfect, dzięki któremu dostosujesz parametry prania nie tylko do ubrań, ale również własnych preferencji. Ciuchy mogą zostać wyprane wyjątkowo szybko, lub bardzo oszczędnie pod względem zużytej energii, wody i detergentu.

Cena najlepszej pralki Bosch WLG24261PL: 1300 zł.  Zobacz gdzie najtaniej


Samsung WF70F5E0W2W

najlepsza pralka Samsung WF70F5E0W2W

Koncern Samsung specjalizuje się nie tylko w produkcji smartfonów, czy innych urządzeń elektronicznych, ale również sprzętu AGD, w tym pralek. Przedstawiony w naszym rankingu model pralki wyposażony jest w technologię Eco Bubble. Dzięki niej wrzucone do pralki ubrania jeszcze przed rozpoczęciem prania właściwego są dokładnie czyszczone. Odbywa się to przy użyciu aktywnej piany powstającej z użytego detergentu, powietrza i wody. Piana ta wnika w strukturę ubrań i powoduje samoczynne odstawanie zabrudzeń.

Na wyróżnienie zasługuje również design pralki Samsung. Jej bryła została zaokrąglona w najbardziej widocznych miejscach, co sprawia, że urządzenie współgra ze sprzętem w każdej łazience. Innowacją jest system Smart Check. Jego zadaniem jest automatyczne diagnozowanie błędów i wyświetlanie skutecznego rozwiązania na ekranie sparowanego z pralką smartfona.

Przeczytaj:  Jaki telewizor kupić? Najlepsze telewizory - Ranking TOP5

Cena: około 1200 zł.   Zobacz gdzie najtaniej


Beko WMB 51022 PL PTY

 ranking pralek Beko WMB 51022 PL PTY

Firma Beko już nie raz udowodniła, że jej specjalnością są właśnie najlepsze pralki. W gamie swoich produktów posiada urządzenie, które idealnie spisze się w każdej kuchni, bez względu na to, czy jest wykorzystywana przez wielodzietną rodzinę, czy studenta alergika. Mowa o opisywanym przez nas modelu WBM 5102 PL PTY. Pralka ta jest klasą samą w sobie. Pozwala na wybranie jednego z aż 15 programów piorących, jest wyjątkowo energooszczędna, a maksymalny wsad może ważyć nawet 5 kg.

Pralka kosztuje około 800 zł. Zobacz gdzie najtaniej


Beko WKB 51032 PL PTY

 ranking pralek 2017 Beko WKB 51032 PL PTY

Pralka ta jest zmodyfikowaną wersją urządzenia zajmującego poprzednie miejsce w naszym rankingu najlepszych pralek. Podstawowe parametry urządzenie nie uległy zmianie. Nadal masz możliwość wsadu o masie 5 kg i oszczędzasz energię elektryczną, ale producent znacznie zmodyfikował gamę programów. Po wybraniu programu o nazwie Extra Short, Twoje ubrania zostaną wyprane w zawrotne 14 minut. A jeśli pranie wykonujesz codziennie, ale nie chcesz marnować na nie swojego cennego czasu, wybierz program Daily Xpress. Przy jego pomocy ubrania będą czyste już po 28 minutach. Wyczyszczenie ciuchów zabrudzonych sierścią lub błotem również nie stanowi problemu.

Cena: 800 zł.  Zobacz gdzie najtaniej


Bosch WLT24440PL
najlepsza pralka 2017 Bosch WLT24440PL

Ten model najlepszej pralki firmy Bosch jest zdecydowanie najdroższy w naszym rankingu pralek. Warto jednak zdecydować się na zakup tego urządzenia, ponieważ zastosowano w nim wyjątkowo inteligentne oprogramowanie, które idealnie współgra z zastosowanym układem elektronicznym. Wyjątkowe są również możliwości samej pralki, ponieważ pozwala ona na wsad o masie aż 6,5kg, wykorzystuje jedynie 40l wody przy pełnym bębnie, a przy tym jest energooszczędna.

Cena: 1600 zł.   Zobacz gdzie najtaniej


Najpopularniejsze pralki w serwisie Ceneo:


Jak wybrać pralkę video:

Przeczytaj:  Jaki telewizor kupić? Najlepsze telewizory - Ranking TOP5

Ranking pralek 2017 – wybieramy najlepsze pralki – Porównanie.
4.2 (84.29%) 28 ocena

Zbyt często zastanawiający się nad każdym słowem, które napisze. Aktywny sportowiec, głównie uprawiający jogging oraz piłkę nożną. Typowy introwertyk, mateista na swój sposób, geek komputerowy, idealista, pasjonujący się w dziedzinie świadomego rozwoju.Wyznaje oraz uwielbia ideologie słynnego Konfucjusza.

Napisz komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Najlepsze drukarki do 300 zł – Ranking

Do użytku domowego wystarczą nam niewielkich rozmiarów drukarki atramentowe, które w sklepach można znaleźć za niecałe 300 złotych. Często wybieramy...

Zamknij