Najnowsze Informacje

Autor

                             

 

Płynie we mnie specyficzny rodzaj krwi – gamer’a bądź geek’a komputerowego. Co to oznacza? Uwielbiam być nadzwyczaj aktywny przed PC. Po prostu kocham poruszać się w sieci, wyszukiwać interesujące mnie news’y , testować nowe programy, uczestniczyć w dyskusjach na forum i pomagać rozwiązywać problemy. Do czego zmierzam? Mogę Ci pomóc! I chcę tego z całego serca! Uczestnicząc w dyskusji pod artykułami dajesz mi możliwość przygotowania precyzyjnej odpowiedzi na Twoje pytanie! Dodatkowo, jeśli będzie wymagała tego sytuacja, jestem w stanie wykonać obszerny re search  zdobyć odpowiednie informacje i wykonać kompletny przewodnik (poradnik) nawiązujący ściśle do Twojego pytania! Naprawdę zależy mi na zdobywaniu doświadczenia oraz umiejętności, a Ty możesz być moją inspiracją – reszta zależy od Ciebie, zastanów się czy warto 😉

When?

Teoretycznie wiedzę na temat rozwoju osobistego, prowadzenia e-biznes’u pochłaniałem już od 2008 roku, zaliczając m.in takie tytuły jak Odpowiedź (John Assaraf), Google AdSense (Andrzej Herzberg), Czas na E-Biznes ( Piotr Majewskiego), 4 Godzinny Tydzień Pracy(Tim Ferriss).Doświadczenie w praktyce zdobywam od 2011 roku, stworzyłem kilka projektów opartych o WordPress’a, Drupal, Joomla. Aktualnie, reprezentuje cztery witryny internetowe i stale powiększam swoje portfolio. Ambitnie podchodzę do tematu i chcę się rozwijać, stawiać kolejne kroki w świecie IT. Stale realizuje się w zleceniach pozyskanych z zewnątrz (województwo śląskie) :

  • Formatowanie, Instalowanie Systemów Operacyjnych Windows
  • Optymalizacja, konfiguracja bądź rutynowe oczyszczenie komputera z złośliwego oprogramowania. Aktualizacja sterowników, instalacja popularnych programów użytkowych.
  • Zamówienie oraz profesjonalne składanie zestawu komputerowego, według ustalonych wytycznych.
  • Realizacja projektów stron internetowych opartych o system zarządzania treścią – WordPress
  • Tworzenie skutecznych, obszernych, aktualnych poradników komputerowych

Mógłbym wymieniać jeszcze kilka dni 😉 Jednak szczerze? Nie widzę w tym głębszego sensu, po prostu wiem, że jeśli uznasz, że jestem warty poświęcenia Twojego czasu oraz pieniędzy, skontaktujesz się dobrowolnie samemu i przedstawisz swój problem. Możesz wypełnić formularz znajdujący się na tej stronie – kontakt. Jestem otwarty na różnego rodzaju współpracę, przekonaj się, że naprawdę warto napisać.